Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

София

Препоръчайте ми фризьор в Лозенец /около пазарчето на "Черни връх"/. Четох в темата с доволни и недоволни, но не мога да се ориентирам нито къде точно се намират нито дали негативните или положителните мнения са повече. Търся си фризьор, при който като отида да седна и да ме направи така, че да ми отива. До сега ходех при един фризьор, но сега ми е много далече. Не обичам да си избирам прически и предпочитам да седна и да ме подстриже добре. Дали има такъв?
Цитирай

София/Света на Диска

Студио Кало Peace
Цитирай

Cофия

ЕКСПЕРТА
на Джеймс Баучер 101 Peace
и по-точно Роси в този салон Hug
Цитирай

София

джуджанка, това което ще ти препоръчам не е съвсем близо до теб нито пък е на другия край на София. Просто Светльо, Иво и едно момиче, което е с по тъмна кожа ( като мулатка ) от Венера Фешън са наистина много добри. Казваш им какво искаш и те правят супер. Внимателни са и ти дават много добри съвети относно твоята коса! Цената за подстригване е 12лв., като ти измиват косата и ти слагат разни кристали, витамини.... индивидуално, от каквото се нуждае косата ти. Салона се намира на Шипченски проход 43, много е близо до пресечката на Н. Коперник и Ш. Проход. Телефонът там е 0897 632 538.
Аз съм най-доволна от Светльо и момичето! Похвали се ако решиш да отидеш там  Wink
Цитирай

София

Венера Фешън  са тотални смотаняци... Никак не съм доволна.

И аз съм за "Кало", но този салон е до Руски паметник и няма да ти свърши работа.
Цитирай

София

Къде се намира този салон?
Цитирай

гр.София

Ако все пак не държиш да е в Лозенец, бих ти препоръчала салоните на Митко Дамов. Аз лично ходя на Славейков. Вярно е, че е скъпичко, но си заслужава. Ето и линк www.mitkodamov.com/voguevision.php newsm10
Цитирай

София

То скъпото има различни измерения. Аз до сега давах по 20лв за подстригване и изсушаване. Без сешуар. Само колкото да не си ходя с мокра коса. Искаше ми се да е в Лозенц, защото имам възможност да отида някоя обедна почивка. Ако отида до Славейков няма да имам време за такова удоволствие.
Цитирай

Плевен

джуджанка,виждам че искаш да е в Лозенец,но не знам там къде има добър фризьор.Затова  ти препоръчвам един салон в Младост 3 с/у Кауфланд,"Magic" се казваше май.Малко съм скарана с разстоянията в София и сигурно е адски далече от Лозенец,но се надявам да съм ти помогнала поне малко  Stop
Цитирай

Sofia

В хотел Кемпински фризьорите не са лоши. Wink
  Подстригване + сешоар = 30 лева.
Цитирай

София

По-добре си отиди след работно време където ти харесва..било то и в центъра..някои салони работят извънредно ..
Цитирай

София

Ако все пак не държиш да е в Лозенец, бих ти препоръчала салоните на Митко Дамов. Аз лично ходя на Славейков. www.mitkodamov.com/voguevision.php newsm10
И аз ходя там при Васил и съм много доволна.
Цитирай

А за Фетиш какво ще кажете? Praynig
Цитирай

Sofia

Като си избереш салона,сподели своите впечтления,моля!ОК? Wink
Цитирай

София

Аз от доста години ходя при Петя на Банат,много съм доволна.Намира се зад кошарите,но записването става за след няколко дни,защото има много работа.В нашият блок пак на Банат има салон в който ходят много познати и са страшно доволни.Подстригването е 10лв,ако те интересува ще дам тел на ЛС
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора