Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

От няколко дни се опитвам да захраня с месни пюрета,но не става Crying or Very sad!Мислех да започна с купени на ХИПП ,за да не готвя всеки ден за 1,2,3 лъжички,а след това аз да си ги готвя!Но не иска ,плюе,задавя се,след това не иска да яде и зеленчуковите,защото най-вероятно си мисли че е месно и правя АМ!Опитах да дам пуешко на хипп.Сега ще изчакам малко и другата седмица мисля да опитам със заешко и да го приготвя в къщи,надявам се да стане!Моля ако е имал някои такъв проблем и се е преборил да сподели как!
Благодаря за отговорите!
Цитирай
Да имах същия проблем, но го реших като във картофеното пюре слагах по много малко местно, така, че да не се усеща.Така постепенно увеличавах количеството и стана.Явно местното им се струва много остра храна, така, че опитай да го разредиш повече.
Цитирай

София

Спокойно можеш да изчакаш с въвеждането на месните пюрета. Няма да сгрешиш, ако ги спреш известно време. И без това ви е още рано за тях.  Peace
Цитирай

Спокойно можеш да изчакаш с въвеждането на месните пюрета. Няма да сгрешиш, ако ги спреш известно време. И без това ви е още рано за тях.  Peace

Именно  Very Happy

Детето дава знак, че е рано.
Аз захраних на 9 месеца.
Цитирай

Белгия/София

Месни - след 8 навършени месеци. Изчакай, рано е  Peace
Цитирай

Samokov

Моето дете ядеше зеленчукови и месни само на Гербер. Домашни, Хип, Ганчев и всички останали не искаше и да ги помирише. Ако искаш пробвай с друга марка пюрета. На Гербер има и по-малки бурканчета (120гр).
Цитирай

Pyce

Не го насилвай,няма за къде да бързаш Rolling Eyes
Моето и досега не е вкусвало месо,нищо му няма.
Цитирай

Аз не можах да го накарам да яде нити зеленчуково, нито месно.Опитахме различни видове и марки.Просто продължих с АМ и каши.От няколко седмици почнах домашна супа-нея поне я яде. От време на време се мъча да му пробутам пюрета, но се усеща и плюе.Вече тотално се отказвам от тях.
Цитирай

СОФИЯ

И аз бих ти препоръчала да пробваш с Гербер. Много са вкусни и като състав не са много гъсти. Синът ми ги предпочиташе пред тези на Хип.
Цитирай

София

Дик, и нашето момче отказваше всякакви месни пюрета и затова ги спрях. В зеленчуковите слагах от бульона в който съм варила месо за да свикне поне с аромата. Но той отказваше и тава и го спрях. Сега е на 4.6г и е вегетарианец по собствено желание, а ние с баща му си обичаме месце. Laughing Пробвай още няколко пъти и ако не иска не го карай на сила. Той сам ще си изгради вкусовете. Успех! Hug
Цитирай

Аз нямам намерение да го насилвам,но съм длъжна да пробвам!
Цитирай

Месно пюре след 8-ми месец, натоварва се стомаха на детето, не е готов да обработва по- тежка храна, каквато е месото.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Щом не иска - не насилвай. Няма да пропусне кой знае какво от месото. Ако мислиш, че ви е време може да започнеш с рибка.  Peace
Цитирай

Пловдив

според мен детето си има нужда от месото,за рибата е рано
Цитирай

гр.Пловдив

аз също започнах да давам месни пюрета на 6 навършени месеца,но малката си ги ядеше без никаъв проблем.ако искаш най-добре изчакай малко и пробвай след извесно време пак-води се от детето и не го пришпорвай щом не иска месо  на този етап не мисля,че е проблем Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора