Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,
Знаете ли къде във Варна могат да се намерят столчетата за кола на фирмите Romer, Recaro , Maxi Cosi?Пред мен стои дилемата да купя столче за кола , малкият навърши 5 месеца и е вече 8 кг и 68 см и кошчето му е малко, та трябва да се ориентирам към столчета ,искам да ги видя тези три марки дето ги хвалят толкова много.
Цитирай
Няма ли мами от Варна?Трябва ми спешно инфо.
Мерси
Цитирай

варненка от София

Няма ли мами от Варна?Трябва ми спешно инфо.
Мерси

Пробвай в Бебе Депо Център на Колхозния.
Цитирай

В Депо-то има само Макси Кози, другите две не са ги чували. Какво все пак купи авторката?
Цитирай

Варна

Здравейте,
Знаете ли къде във Варна могат да се намерят столчетата за кола на фирмите Romer, Recaro , Maxi Cosi?Пред мен стои дилемата да купя столче за кола , малкият навърши 5 месеца и е вече 8 кг и 68 см и кошчето му е малко, та трябва да се ориентирам към столчета ,искам да ги видя тези три марки дето ги хвалят толкова много.

На 5 месеца мисля, че най удачно е да си запазите кошницата.
Най - голям избор на столове за кола има след 9 месеца, когато детето вече може да е с лице към предното стъкло.
Тъй като виждам че сте се ориентирали към по - високия клас столове имайте предвид, че тези с по - висока степен на защита (isofix) са след 9 месец.
Към момента изборът ви е свит само до столове от 0 до 18 кг., които могат да бъдат монтирани в двете посоки на движение.

Успех в избора.
Цитирай

Ние сме с RECARO.Купувала съм го от Premaman,но е от по-големите(до 36кг.).Успех в избора
Цитирай

Верно, ще рповеря в Премаман. А помниш ли дали имаше и от 9 до 18 кг и каква му беше цената?
Цитирай

Нямам никакъв спомен.Наложи се много набързо да вземем нашето.Преди година беше намалено на 230лв.(не знам от колко)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.