Благотворителен Мартенски базар гр. Пловдив

  • 9 991
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
vst 80 много са интесестни тези мартенички, браво за въображението, което имаш  smile3501 , на  бул Г. М Димитров в София имаме офис, ако ти е близко, може да занесеш там мартеничките!
Мили, листовките са у мен, чакам само плакатите, до вторник и те ще са готови!
Хайде да се видим вторник Peace

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 14:19 от donika.t

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Мили, листовките са у мен, чакам само плакатите, до вторник и те ще са готови!
Хайде да се видим вторник Peace
Кажи къде и кога и ще се видим.

# 62
Само в Пловдив ли ще има такъв базар?  Бих искала да си купя от тези мартенички.

# 63
  • Мнения: 184
Здравейте, момичета! Видях, че повечето мартеници, коите сте направили са за ръце, затова направих мартеници, които се окачват на врата. Тези са все още неопакованите:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219955&photo=1
А тези са вече опаковани с любезното съдействие на голямата ми дъщеря:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219955&photo=2

# 64
  • Мнения: 743
mili.m ето ги и с по-дебела връв - мисля, че седи по-добре  Peace Имах идеята да пробвам и със сатенена лентичка, но сигурно няма да имам възможност да излеза да купя. Пък и не  съм убедена, че ще седи добре в комбинация с преждата  Thinking



vst 80 много са интесестни тези мартенички, браво за въображението, което имаш  smile3501 , на  бул Г. М Димитров в София имаме офис, ако ти е близко, може да занесеш там мартеничките!

donika.t ако е удобно ще се възползвам от предложението, че се притеснявам да ги пратя с пощата - имам доста горчив опит  Sad Ще ти пиша ЛС  Hug

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
vst_80, с дебелата връв стои по добре, според мен Peace
Радвам се че въпроса с транспорта се уреди.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
jabata_dil , днес получих един бял плик с две сини картички, 3 мартеници за ръце и една за закичване.   bouquet Съжалявам че не мога да ги снимам, но ми се развали четеца за картите.

# 67
  • Мнения: 9 052
ок, няма проблем, пратила съм и един друг вид картички, иzполzвах едни шаблони от другата тема ... има 1 жълт плик и днес пуснах един кафяв ... стискам палци да дойдат , много ги харесвам теzи как се получиха  Wink ще пусна утре и ощ? едни и последно, че вечЕ ще пристигнат след баzара  Hug та това от мен . стискам палци да дойдат нещата , аz много си ги харесвам  Wink

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Огромно благодаря на vst 80 за многото и прекрасни мартеници, които ни е пратила smile3501 
240 бр за ръка
160 бр за закачане
8 бр големи топки
6 бр големи подкови
всичките са изработени прекрасно и професионално, опаковани са, утре ще ги снимам!
Ваня, ти си страхотна  bouquet

# 69
  • Мнения: 743
donika.t  Embarassed Hug

Радвам се, че са ти харесали, въпреки че аз не си харесвам много подковите  Naughty
Надявам се да успеете да съберете много парички за дечицата и да ги зарадвате.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
vst_80 , благодаря за мартениците  bouquet
Нямам търпение да ги видя на живо, а и да си купя от тях.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 110
Eто това ще е моят скромен принос:

Ще се опитам да направя поне 20-30 броя. Само ми кажете крайния срок за изпращане, за да мога да направя максимално количество и как да ги пратя. Ако има някой от София, който ще праща, може да направим връзка. Благодаря предварително.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
desimira , Много сладки пеперудки. Базара ще е на 28 и 29 февруари, така че ще е хубаво преди тази дата да се изпратят нещата. Можеш да ги занесеш на адреса който Доника е дала, стига да ти е удобно и близко.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 110
Да, така ще направя, ще ми е по-удобно. Благодаря!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
За мамите от София, да кажа, че вторник мъжа ми ще идва в София и ако могат да занесат до тогава мартеничките в магазина ще е супер  Peace
Десимира, много са хубави пеперудите, радвам се, че ще имаме такива красоти на базара!
Блещулка, добре си се сетила да направиш за врата, защото нямаме такива, а и твоите изглеждат като уникати  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт