Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 ян. 2008, 22:43 ч.

проблеми с АМ

• 363
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
 Мили майчета моята щерка е на Фризовом от две седмици заради запека.Но мога да кажа,че въобще не ни помага-ака само ако аз й помогна и то много твърди акита.Но се притеснявам,че понякога и аз като и бъркам с термометър не иска да ака.Днес даже и кръв имаше по акитата.Не знам вече какво да правя.Пие и чай за разхлабване от 2 дена Блевит Л но за сега никакъв ефект.Сутринта и дадох и Дуфалак ефкет няма.Доки каза да мина на друго мляко-Аптамил или Milumil, но аз съм чувала и за Nutrilon Оmneo също за запек,но не знам вече кое ще ми помогне защото не искам да сменям толкова много млека.Дайте съвет.Отчаяна съм

# 1
Ние сме от самото начало на ХИПП и сме нямали проблеми. Само веднъж се позапече и дадох млечна захар ( дано това да е правилния превод че на кутияата ми пише на немски). Сложих 2-3 пъти по по-малко от половин лъжичка в млякото и се оправи. Напълно безопасно е в малки количества. Има го в аптеките-поне при нас. Но може би е по-добре да питаш педиатъра преди да го вземеш.

# 2
  • В сърцето на Пламен
По добре питай педиатъра,аз давам Фризовом и не сме имали проблем с акането.Даже в началото,около 1 1/2 месец акаше на 2часа.Сега ака по 2-3 пъти на ден.

# 3
  • Варна
Ползвали сме Фризовом, но помагаше до време. След това минахме на Нутрилон Омнео /което сега има вече друго име Аптамил Комфорт или нещо такова/и не сме имали никакви проблеми. Peace

# 4
  • Варна
ох добре и аз съм чувала добри отзиви за Омнео ,но дали ще се оправи.Колко млека мога да сменям ако не и доволна и от него.

# 5
Аз смених 4  вида АМ за 10 дни, поради същия проблем. Не знам дали в Б-я на кутиите пише количеството на витамините и минералите, ако пише вземи това с най- малко желязо ( то запича). Аз така направих и от тогава сина ми няма проблеми. На всяко дете различно действа различно АМ Peace

# 6
  • Варна
benson10 а бебо как се почувства след смяната на толкова много млека?Ти сега на кое мляко си.Аз си мисля за Лактана био

# 7
benson10 а бебо как се почувства след смяната на толкова много млека?Ти сега на кое мляко си.Аз си мисля за Лактана био

За съжаление не съм запозната с Ам в Б-я, тук използвам на Нестле, казва се Гууд страт, не знам на кое би отговаряло в Европа.

Бебето беше със запек Wink, но не е плакал от смяната на млеката, давах му 48 часа да видя как действа млякото, от последното на следващия ден се изходи нормално.
Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт