Безсъници (в Сиатъл)

  • 10 984
  • 243
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 546
Всички се метнаха в "Сънищата"... Confused

# 76
  • Мнения: 1 813
Вярвай си...

# 77
  • Мнения: 27 524
Случва ли ви се да умирате за сън, а мозъкът ви да прехвърля неуморно случки, разговори и мисли?
Ей така, без причина? Какво ви помага да се отпуснете и да заспите? Гореща вана, среднощни клюкарии или малкото розово хапче?

Случва ми се, разбира се. Спят само дебелокожите  Grinning
Помага ми ставането от леглото и излизането от спалнята. Лягането насаме в хола с хубав роман, топло одеало, чашка бира и среднощна тишина  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2 386
Случва ли ви се да умирате за сън, а мозъкът ви да прехвърля неуморно случки, разговори и мисли?

Разбира се, на всеки се случва. Е, добре, почти на вскеи, има и щастливи дебелокожи  Hug
Помага ми задължително ставане от леглото, биричка, книжка, Имате поща с Мег Раян и Том Ханкс или просто да поседя на парното пред прозореца и да позяпам неспящите хора в кваратала.  Simple Smile


 Mr. Green И на мен ми се случва понякога.

# 79
  • Мнения: 212
Какво да кажем ние с гайдите... (такъв е лафа)  Mr. Green
Градска, още ли не спиш бе Simple Smile
Овце брои ли? Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 386
Айде на Гъбата.. Whistling
Лягам, лягам. Лека нощ на среднощните!

# 81
  • Мнения: 212
Айде на Гъбата.. Whistling
Лягам, лягам. Лека нощ на среднощните!
Лека и на теб. Далеч ми е Гъбата. Пък и ме мързи посред нощ Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 6 743
Ех, тази вечер от интересни - по-интересни теми....
А вече е утре....
Ето сега ти си виновна, че не мога да заспя  Laughing  Hug

# 83
  • Мнения: 27 524
Всичко е много интересно, но почти всичко е спам, спам, спам... спрете се, моля  Blush

# 84
  • Мнения: 17 546
Хей, да ви почерпя докато сте будни! Синът ми днес има рожден ден

# 85
  • Мнения: 1 813
Хехехе да ти е жив и здрав разбойника и много да те радва.  Simple Smile На колко става?

# 86
  • София
  • Мнения: 6 743
Да ти е жив и здрав Балу!МНого късмет и щастие!!!   bouquet
Блонди, от месеци една вечер да се заседя в клюкарника, и ти да напишеш, че всичко е спам  Crossing Arms Whistling Laughing
Ама то пак станало интересно тук, но само на места ...и предимно в малките часове  Laughing

# 87
  • Мнения: 2 386
 bowuu

Честит рожден ден!
Освен това и на мен ми е далеч Гъбата.
Освен това се разсъних.

За капак ме е страх да ида сама до тоалетната от тези теми.. Mr. Green
Споделям една техника за бързо заспиване, но е двуяка- изключително психическо натоварване. Или спиш, или се блещиш цяла нощ, няма хънта-мънта!

# 88
  • Мнения: 17 546
Хехехе да ти е жив и здрав разбойника и много да те радва.  Simple Smile На колко става?
Мерси! На 18, два пъти + 2 колкото мама, за да не мина за особено дърта Mr. Green

За капак ме е страх да ида сама до тоалетната от тези теми.. Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 89
  • Мнения: 1 813
Хехехе да ти е жив и здрав разбойника и много да те радва.  Simple Smile На колко става?
Мерси! На 18, два пъти + 2 колкото мама, за да не мина за особено дърта Mr. Green

За капак ме е страх да ида сама до тоалетната от тези теми.. Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

Че той набор значи.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт