Пушене и бременност

  • 7 988
  • 78
  •   1
Отговори

Анкета

Пушите/пушихте ли (дори малко) по време на бременност?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 04 май 2005, 15:52

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Една бърза (анонимна) анкетка: пушите/пушихте ли по време на бременност? Броим всичко - и 1 цигара на два дена.
Не очаквам темата да се обърне на "за" и "против", нито някой да се оправдава.

Уточнение: говорим за съзнателно пушене, не за пушене в началото, преди да сте знаели, че сте бременни.

Аз лично спрях да пуша буквално дни преди зачеването.
Вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 197
Не. От момента, в който видях втората чертичка на теста, приключи кариерата ми на пушач. Grinning

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: boo
Една бърза (анонимна) анкетка: пушите/пушихте ли по време на бременност? Броим всичко - и 1 цигара на два дена.
Не очаквам темата да се обърне на "за" и "против", нито някой да се оправдава.

Уточнение: говорим за съзнателно пушене, не за пушене в началото, преди да сте знаели, че сте бременни.

Аз лично спрях да пуша буквално дни преди зачеването.
Вие?


pusheh,po 5-6 tzigari na den Sad

# 3
  • Мнения: 7 837
В налото ги спрях, но след седмия месец пак пропуших по 1-2 цигари дневно  Embarassed

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
В момента в който разбрах,че съм бременна ги спрях.Може би около седмица преди това бяха започнали да ми стават противни.Вмомента направо ми се гади от тях.Зощо ли обаче имам усещането ,че това е само временно.

# 5
  • Мнения: 768
Ох сбьрках при гласуването- сьзнателно не сьм пушила никога. Но преди да разбера че сьм бременна пьрвия пьт пуших до 3 месец.
Деня след прегледа ги спрях - мисля че завинаги Grinning  Grinning

# 6
  • Мнения: 3 334
не,не ми се пушеше и си мислех,че няма да пуша никога,но малко след раждането пак ги пропуших!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 336
аз съм от лошите майки, които не успяват да ги спрат - пушех, макар и по-малко

# 8
  • Мнения: 717
спрях ги януари, а февруари разбрах, че съм бременна  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 195
smile3501 на мамите,които се ги спрели newsm20
Аз ли4но не успях Embarassed заклета пуша4ка съм до ден днешен ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 283
Никога не съм пушила и нямах никакъв проблем с това!

# 11
  • Мнения: 698
Цитат на: boo
Аз лично спрях да пуша буквално дни преди зачеването. Вие?


И аз така. По-точно - 15 дни преди.

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не съм ги спирала.За статистиката:бяхме бременни заедно с 3 колежки и пушехме всички.Аз най-малко,по кутия на ден.И за още по-голяма подробност,пушех Булгартабак,водят се най-леки.

# 13
  • Мнения: 1 038
В момента,в който разбрах,че съм бременна ги спрях.След 6-ия месец си позволявах да си палвам от време на време някоя цигара,но това се случваше веднъж на две седмици примерно,за цялата бременност съм изпушила не повече от десетина цигари,но това е,защото ми се пушеше ужаснооо много,не ми се гадеше от тях и ми се пушеше постоянно. Sick

# 14
  • Мнения: 948
Веднага щом разбрах, че съм бременна и спрях цигарите.

Общи условия

Активация на акаунт