Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бременност с термин месец...
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 291 отговора

София

Здравейте на всички бъдещи майки чийто термин е през октомври!Май аз съм първата.Хайде да повлеча крак Laughing Very Happy Very Happy
Цитирай

София

Ха честито Smile

Поздравявам всички, които ще се запишете тук и и ви пожелавам много леки бременности, прекрасни раждания и най - здравите и красиви бебоци наесен    bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ви също така по - хладно лято от миналото  Peace

Аз съм от първите миналогодишни октомврийски мами - ей го резултата в подписа (роди се септември, но пък си гледаме децата заедно с мамите, с които бременувахме заедно тук - много е весело) Love
Ама ние по това време бяхме поне 5-6 записани вече, хайде де, откога ви дебнем  Very Happy

Успех   bouquet
Цитирай

гр.София на върха на кюнеца

Честито и добре дошла! smile3525 smile3525 smile3525 Айде да е спокойна и изпълнена с красиви емоций бременност ти желая от сърце  Hug за всички които ги очаква това вълнуващо очакване желая най-леката и приятна бременност!А на есен най - безценният подарък на света!
И аз съм като Рали от миналогодишният отбор! Чудесни познанства се създават с много приятни хора - поне при нас така се получи и сега бутаме дружно колички из парковете  smile3521
Ако имате нужда от съвет - насреща смееее!
« Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 09:34 от Надя 73 »
Цитирай

някъде там

Ехаааааааааа..........Честито на първата октомврийка  bouquet  bouquet  bouquet
Хе и аз съм от миналогодишните октомврийки Party
Пожелавам на всички,които се запишат тук много прекрасни мигове през бременноста и накрая най-хубавитеи сладки бебоци  Hug
Цитирай

Czech Republic

и аз съм от миналогодишните Октомврийки и влизам за да пожелая лека бременност и много приятни емоции Hug

Момичета, предстоят ви едни от най-хубавите месеци в живота, изпълнени с трепетно очакване и радости, изживейте ги пълноценно!!!

Незнам кой е по-щастливия период - докато бременееш или после като гушнеш бебчето, но със сигурност е страхотно да си майка и да знаеш, че си дала живот на едно прекрасно същество!!!

Целувки за всички и по-скоро да напълните темичката с бъдещи бебоци!!!
Цитирай

София

Честитооооо на първата октомврийка  smile3525 аз също съм от миналогодишните октомврийки и искам да ти пожелая на теб и всички, които ще се запишат тук една много приятна бременност и бързо и леко раждане на есен  fingerscrossed
Наслаждавай се на всяка секунда от бременността си....много е хубаво smile3521
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Честита първа откомврийка Smile И аз като момичетата съм от миналогодишния отбор. Пожелавам на теб и всички бъдещи октомврийски мами много лека и безпроблемна бременност, изпълнена с прекрасни емоции и накрая прекрасни и здрави бебоци!

Laughing Laughing Момичета, май ще изпишем първата тема на бъдещите мами  35 35
Цитирай

Октомврийки 2007, нямате ли си вие тема, я марш веднага оттук да си пишете в нашата темичка!!!  smile3532 ААмаха!!

35 35 35

Октомврийки 2008 - винаги сте добре дошли в нашата темичка, така както ние редовно ще шпионираме вашата,предполагам  Mr. Green
Леко бременеене   bouquet
Цитирай
салем привет,

за кога 6те баде термина.
Ние са6то сме за октомври или краиа на септември.
Както вижда6 от подписа това 6те ми баде второ октомврии4е/септемврии4е.
Пожелаваме ви вси4ко наи-добро и до скоро,
Гери.
Цитирай

София

Термина ми е за 5 октомври.
Цитирай

В райската градина

E честита ви първа темичка - пожелавам прекрасно бременеене, леко раждане и най-здравите и красиви бебоци на есен.
Този лютият октомври 07 хич не ме интересува ( момичета да не се чудите за този октомври07 -  при нас това си е вече закачка - всяка от октомврийките може да влезе с профил октомври07 и да оправи, добави и промени нещо по темата - а чат пат и да се кара, за прекалено много или големи снимки).

Ще ви следим и ще ви се радваме близо 9 месеца.

Извинявайте, че ви превзехме темичката - ама от кога ви  чакаме..........

А да забравих - и аз съм от миналогодишните октомврийки.  Mr. Green
Цитирай

Хасково

Здравейте на всички Hug
Аз до сега бях в 'Искам бебе', но вече идвам и при вас  Peace
Снощи за първи път видях  EFP и после правих още 2 теста, защото не повярвахме на първия. Цяла година мина в опити, но си струваше чакането. Сега сме много щастливи. Още немога напълно да осъзная какво става, много е странно и приятно чувството. И така вече съм сред вас  newsm44 newsm51
В понеделник ще ходя на преглед и тогава вече ще имам по-точни резолтати  Crazy Love
Цитирай

при гларусите

Ех, че хубаво. Да са ни честити първите октомвриики.  Hug
Горе-долу по това време миналата година се събирахме и ние в тази тема очакващи с нетърпение бебоците си.
Желая ви от сърце прекрасни бременности и живи и здрави дечица след 9 месеца. Ние тайничко ще надникваме тук за да си спомняме прекрасните моменти от бременеенето.
Малии превзехме темата. Blush
Цитирай

Ловеч

Честито и от мен!!! Наистина повлече крак.... моят термин е за първи октомври.   Smile
Цитирай

София

Кога се ходи за първи път на лекар.Мислех да отида в понеделник,но ми казаха да изчакам още седмица.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 291 отговора