ОКТОМВРИИСКИ БЕБОЦИ 2008

  • 14 185
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Здравейте на всички бъдещи майки чийто термин е през октомври!Май аз съм първата.Хайде да повлеча крак Laughing Grinning Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 1 227
Ха честито Simple Smile

Поздравявам всички, които ще се запишете тук и и ви пожелавам много леки бременности, прекрасни раждания и най - здравите и красиви бебоци наесен    bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ви също така по - хладно лято от миналото  Peace

Аз съм от първите миналогодишни октомврийски мами - ей го резултата в подписа (роди се септември, но пък си гледаме децата заедно с мамите, с които бременувахме заедно тук - много е весело) Heart Eyes
Ама ние по това време бяхме поне 5-6 записани вече, хайде де, откога ви дебнем  Grinning

Успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 276
Честито и добре дошла! smile3525 smile3525 smile3525 Айде да е спокойна и изпълнена с красиви емоций бременност ти желая от сърце  Hug за всички които ги очаква това вълнуващо очакване желая най-леката и приятна бременност!А на есен най - безценният подарък на света!
И аз съм като Рали от миналогодишният отбор! Чудесни познанства се създават с много приятни хора - поне при нас така се получи и сега бутаме дружно колички из парковете  smile3521
Ако имате нужда от съвет - насреща смееее!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 09:34 от Надя 73

# 3
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Ехаааааааааа..........Честито на първата октомврийка  bouquet  bouquet  bouquet
Хе и аз съм от миналогодишните октомврийки Party
Пожелавам на всички,които се запишат тук много прекрасни мигове през бременноста и накрая най-хубавитеи сладки бебоци  Hug

# 4
  • Мнения: 4 717
и аз съм от миналогодишните Октомврийки и влизам за да пожелая лека бременност и много приятни емоции Hug

Момичета, предстоят ви едни от най-хубавите месеци в живота, изпълнени с трепетно очакване и радости, изживейте ги пълноценно!!!

Незнам кой е по-щастливия период - докато бременееш или после като гушнеш бебчето, но със сигурност е страхотно да си майка и да знаеш, че си дала живот на едно прекрасно същество!!!

Целувки за всички и по-скоро да напълните темичката с бъдещи бебоци!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 521
Честитооооо на първата октомврийка  smile3525 аз също съм от миналогодишните октомврийки и искам да ти пожелая на теб и всички, които ще се запишат тук една много приятна бременност и бързо и леко раждане на есен  fingerscrossed
Наслаждавай се на всяка секунда от бременността си....много е хубаво smile3521

# 6
  • Мнения: 2 100
Честита първа откомврийка Simple Smile И аз като момичетата съм от миналогодишния отбор. Пожелавам на теб и всички бъдещи октомврийски мами много лека и безпроблемна бременност, изпълнена с прекрасни емоции и накрая прекрасни и здрави бебоци!

 Laughing Laughing Момичета, май ще изпишем първата тема на бъдещите мами  Joy Joy

# 7
  • Мнения: 6
Октомврийки 2007, нямате ли си вие тема, я марш веднага оттук да си пишете в нашата темичка!!!  smile3532 ААмаха!!
 
 Joy Joy Joy

Октомврийки 2008 - винаги сте добре дошли в нашата темичка, така както ние редовно ще шпионираме вашата,предполагам  Mr. Green
Леко бременеене   bouquet

# 8
салем привет,

за кога 6те баде термина.
Ние са6то сме за октомври или краиа на септември.
Както вижда6 от подписа това 6те ми баде второ октомврии4е/септемврии4е.
Пожелаваме ви вси4ко наи-добро и до скоро,
Гери.

# 9
  • Мнения: 258
Термина ми е за 5 октомври.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 524
E честита ви първа темичка - пожелавам прекрасно бременеене, леко раждане и най-здравите и красиви бебоци на есен.
Този лютият октомври 07 хич не ме интересува ( момичета да не се чудите за този октомври07 -  при нас това си е вече закачка - всяка от октомврийките може да влезе с профил октомври07 и да оправи, добави и промени нещо по темата - а чат пат и да се кара, за прекалено много или големи снимки).

Ще ви следим и ще ви се радваме близо 9 месеца.


Извинявайте, че ви превзехме темичката - ама от кога ви  чакаме..........

А да забравих - и аз съм от миналогодишните октомврийки.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 186
Здравейте на всички Hug
Аз до сега бях в 'Искам бебе', но вече идвам и при вас  Peace
Снощи за първи път видях  EFP и после правих още 2 теста, защото не повярвахме на първия. Цяла година мина в опити, но си струваше чакането. Сега сме много щастливи. Още немога напълно да осъзная какво става, много е странно и приятно чувството. И така вече съм сред вас  newsm44 newsm51
В понеделник ще ходя на преглед и тогава вече ще имам по-точни резолтати  Crazy Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 617
Ех, че хубаво. Да са ни честити първите октомвриики.  Hug
Горе-долу по това време миналата година се събирахме и ние в тази тема очакващи с нетърпение бебоците си.
Желая ви от сърце прекрасни бременности и живи и здрави дечица след 9 месеца. Ние тайничко ще надникваме тук за да си спомняме прекрасните моменти от бременеенето.
Малии превзехме темата. Blush

# 13
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Честито и от мен!!! Наистина повлече крак.... моят термин е за първи октомври.   Simple Smile

# 14
  • Мнения: 258
Кога се ходи за първи път на лекар.Мислех да отида в понеделник,но ми казаха да изчакам още седмица.

Общи условия

Активация на акаунт