Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 217 отговора

София

Ние, форумките, сме същества чисти, романтични и немеркантилни, то е ясно.
И все пак... случвало ли ви се е да използвате секса като валута? Награден секс, поощрителен секс? Една свирка за спа уикенд, десет за екскурзия в Европа? Говорим за мъжете си, разбира се, не за проституция  Smile
Та... използвате ли секса, за да постигнете своето? И какъв е курса на любовната валута при вас? По-малко сериозност, повече петъчност, моля  Smile
Цитирай

София

Ама разбира се! Понякога една свирка прави чудеса. Е, спа уикенд чак не, но пък после чисти къщата или мие чинии. Mr. Green
Цитирай

Варна

Разбира се.
Стигаме дори до бартер от типа "Ако ти ми....хм...подариш френски ласки докато гледам мач, аз ще ти го върна докато седиш във форума".
Цитирай

София

Никога не правя секс без да ми се прави, но рядко ми се случва да нямам желание Laughing. В този смисъл измислам друга "валута", например някаква специална, любима вечеря, подарък, с който ще го изненадам, нещо, което обича... И после ми се връща жеста.
Цитирай

При хората, които обичам

Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс. За да не се случи някоя да подбие цената и срещу една свирка да получи седмица в Будапеща, а аз - уикенд в Горно Нанадолнище.
Цитирай

София

Като го лиша от секс, въпросната енергията се трансформира в чисти плотове и плочки + каталясало от игри дете! Е, как да му пуснеш?
Цитирай

Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс. За да не се случи някоя да подбие цената и срещу една свирка да получи седмица в Будапеща, а аз - уикенд в Горно Нанадолнище.
Mr. Green
Цитирай

София

Като го лиша от секс, въпросната енергията се трансформира в чисти плотове и плочки + каталясало от игри дете! Е, как да му пуснеш?
Ето тук изниква въпросът кое е по-ефективно - морковът или тоягата? Лишаваш го от секс, докато не купи нова пералня, или му даваш да разбере, че ще го скъсаш от секс, щом я купи, и го правиш?
Цитирай

При хората, които обичам

Тъй като повечето мъже не разбират от намеци, по-правилния подход е да му кажа в прав текст, че наградата за новата пералня ще си заслужава.
Цитирай

по-правилния подход е да му кажа в прав текст, че наградата за новата пералня ще си заслужава.
еее, точно за пералня ли бе  Thinking
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс.

И излизаме засега на софийската борса, после и в други градове.

... случвало ли ви се е да използвате секса като валута? .....

.....случвало се е и за удоволствие......
Все пак знаем къде е контрол-панелът на мъжете ни, нали?
Цитирай

Разбира се.
Стигаме дори до бартер от типа "Ако ти ми....хм...подариш френски ласки докато гледам мач, аз ще ти го върна докато седиш във форума".
Ох, това много досадно.
Цитирай

Хмм- всъщност е достатъчно, докато се разхождаме по магазините да подхвърля " ох, тази рокля толкова ме възбуждааа". И да го погледна с влажен поглед.  Flutter
Цитирай

При хората, които обичам

по-правилния подход е да му кажа в прав текст, че наградата за новата пералня ще си заслужава.
еее, точно за пералня ли бе  Thinking

Говорим за пералня с всички екстри, не за такава от 300лв, все пак. Хубава пералня или малка кола втора ръка - цената е една.
Цитирай

София

Е да, не е честно, спрямо мъжете де, удоволствието е за сметка и на двамата все пак... Значи какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс? Ама аз си го искам и бих го направила и без да получавам нищо, освен удоволствието разбира се? Не че не ми харесва идеята, ама моя няма да поддаде на подобна манипулация, защото си знае, че и да го прави и да не го прави, секс ще си има... Май не съм добър манипулатор  Tired
Обаче като се замисля, той си е получавал своето, но не със секс, а с масаж... мале какъв масаж беше това,  Blush
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 217 отговора