Бúли ли сте половинките си?

  • 4 514
  • 90
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Прегледах 2 теми в този подфорум, започнати видимо от млади (и неопитни newsm78) жени. Покъртителни истории, които не бих искала да ми се случат. По скоро ще стоя сама и ще се справям сама със живота си, отколкото да търпя като техните мъже до себе си - лигльовци, готованци и без уважение към половинките си (да, за тези, които се чудят - правила съм го!)

След такава история, какво остава?! Другите мами съветват: "Бой!!"

Та въпросът ми е: Бúли ли сте мъжете си? Не на игра, не на ужким и не от любов. А от чиста доза честолюбие, справедливост и самоуважение!
Когато думите не стигат и когато не можеш да приведеш нови доводи в спора или по-скоро, когато другият не може, не иска или не му стиска да те чуе. Какво остава?
 Mr. Green

Ще станат 3 седмици, когато със съмнения за счупена китка седях в 2 поредни болници около 2 часа през нощта... и не бях паднала на заледената улица  Laughing

# 1
  • Мнения: 682
Слава Богу никога не се е стигало дотам.

# 2
  • Мнения: 3 675
Не, не съм го била, но все по-често се питам какво стана с чиниите в къщи. Joy hahaha

# 3
  • Мнения: 431
Да, разбира се.

# 4
  • Мнения: 2 631

Може ли подробности??  Whistling

# 5
  • Мнения: X
Е, то това оставаше  Shocked ooooh!

# 6
  • Мнения: 220
мойта редовно ме сгъва на 2 като й прикипи...

п.п. не е честно - не сме в 1 категория....

# 7
  • Мнения: 431

Може ли подробности??  Whistling

Няма подробности.

Ако не го биех, как щях да съм сигурна, че си няма любовница? Crossing Arms Страхопочитание е нужно във връзката, а не цуни-гуни.

# 8
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Хахаха Joy Joy
И аз съм го шамарила веднъж, ама просто много ми избушиха нервите, после много съжалявах и никога не съм го повтаряла Rolling Eyes Embarassed
Сега като се замисля Rolling Eyesдобре, че не ми отвърна на шамара ooooh!

# 9
  • Мнения: 4 965
Не, не съм го била, но все по-често се питам какво стана с чиниите в къщи. Joy hahaha

Сетих се един виц:
"Майка казва на детето си:
- Миличко, би ли ми донесло няколко чинии от кухнята, че имам да изяснявам с татко ти един много важен въпрос."

В интерес на истината - посягала съм в яда си да го зашлевя 1-2 пъти, което него искрено го забавлява, защото е 2-метров  Mr. Green.

# 10
  • Мнения: 242
 newsm62 ООО да случи ни се един път да му се нахвърля с шамари и песници,ама така ме ядоса....... smile3512  . Някой път се учудвам как той се удържа  Blush

# 11
  • Мнения: 70
  Hug да си призная 1 път мн ме беше ядосал и го метнах върху елхата ,много съм луда аз въобще не си поплювам  Crazy

# 12
  • Мнения: 606
Гадни побойнички! Не ви е срам да пердашите бедните си полигамни мъжлета!  Joy Joy Joy

# 13
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Не,но се чудя той как се сдържа Mr. Green .Добре че нервите му са като корабни въжета. Joy Joy Joy

# 14
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
И аз си признавам за веднъж. Ситуацията го наложи. Не се гордея. Надявам се да не ми се налага да го повтарям.

# 15
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Поналитала съм му отвреме-навреме, в пристъп на яростно обезумяване  Mr. Green
Хич не сме равностойни, та затова бързо отскачам назад, да не последва отмъщение.
Не знам дали си е взел поука.

# 16
  • София
  • Мнения: 903
Опитах се веднъж, но той не ми позволи.  Embarassed Но се чудя той как успява да се удържи да не ме шамароса  - понякога съм много досадна.  ooooh!

# 17
  • Мнения: 824
Гадни побойнички! Не ви е срам да пердашите бедните си полигамни мъжлета!  Joy Joy Joy
ZeFs,МНОГО ТЕ МОЛЯ,СМЕНИ Я ТАЗИ СНИМКА НА АВАТАРА,ЧЕ КАТО ТЕ ВИДЯ В НЯКОЯ ТЕМА МИ СЕ ДРАЙФА.МОЛЯ ТЕ ПИЧ!БЪДИ ДОБРО МОМЧЕ!НЕ ТИ ПИША НА ЛИЧНИ,ЩОТО СИ МЪЖ И ЗНАМ КАКВО ЩЕ СИ ПОМИСЛИШ. Wink

МОМИЧЕТА,СЪЖАЛЯВАМ ЗА СПАМА!

# 18
  • Мнения: 177
Върнахте ме в лудите млади години Mr. Green
Един бивш бях шамарила на времето. Вече не помня и за какво Rolling EyesАма леля ми още се чуди котката от къде беше домъкнала тоя зъб в коридора Joy
А на мъж ми един път съм му отвъртала шамар, но до такава степен си го беше заслужил, че дори малко му беше

# 19
  • Мнения: 4 965
Wink

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 13:00 от azaf

# 20
  • Мнения: 606
ОК, Miss Sixty. И твоите крачка са екстра. Ще бъда добро момче.

МОМИЧЕТА,СЪЖАЛЯВАМ ЗА СПАМА!

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 4 039
 Joy Joy Joy

Стига де, наистина ли някой е посягал!  Joy Никога не съм го удряла,не съм и помисляла. Веднъж сънувах  hahaha, че го бия-ей,голям зор беше. И той никога не ме е удрял, не мисля и ,че ще го направи някога.

# 23
  • Мнения: 2 829
разбира се Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 4 292
Веднъж му фраснах един шамар. Добре, че не ми отвърна.

# 25
  • Мнения: 274
Едно хубаво фелацио или 69 върши сто пъти по-добра работа от бой...Не се излагайте...Навехнати китки....Хахахахаха. Предпочитам прожулени колене...

# 26
  • Мнения: 824
ОК, Miss Sixty. И твоите крачка са екстра. Ще бъда добро момче.
Благодаря!Наистина си добро момче. Sunglasses

# 27
  • Мнения: 3 241
Не, дано не изпадна толкова!  Naughty

# 28
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Абе то не е точно изпадане, ама не е за гордост, наистина.
Както и всяко друго изпускане на нервите.

# 29
  • Мнения: 3 830
 Twisted Evil Удряла съм зверски шамар за моята крехка, 46 килограмова физика. . Излъга ме, унижи и обиди в един и същ момент. До последно се опитвах да се контролирам, като си казвах, че , колкото и да ми се иска да го ударя, физическата саморазправа не решава проблемите. В един момент нещо стана и едва след 10 секунди разбрах, че съм го зашлевила с огромна мощ.  Mr. Green Чрез тоя случай разбрах нагледно, искрено и лично значението на фразата "да ти падне пердето". Реакцията му беше да ми тръшне вратата. Ха, голяма работа, нали му фраснах един зверски, та закънтя цялата кооперация Mr. Green Joy hahaha Наистина бях бясна!

 Twisted Evil Ритала съм с ужасна сила между краката, с помощта на твърдото си коляно. Mr. Green

 Twisted Evil Замеряла съм с много точни попадения с: нокторезачки, пепелници, чаши, пантофи, четки за зъби и химикали. В повечето случаи е било на шега, което не мога да твърдя за първите две по-горе. hahaha Mr. Green

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 17:24 от Estellia

# 30
  • Мнения: 220
Код:
Замеряла съм с много точни попадения с: нокторезачки, пепелници, чаши, пантофи, четки за зъби и химикали. В повечето случаи е било на шега

баси шегаджийката - с пепелник и точно попадение....

# 31
  • Мнения: 606
Леле Estellia.....  #Crazy #Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 5 074
Еее, сега ми иде да го фрасна с нещо, щото много ме ядоса. Ама след като споделих с вас, ми се размина желанието Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 274
Обожавам жена да ме бие с голо дупе по топките....Мммммм Супер супер...

# 34
  • Мнения: 2 631
Преди време на бившия на входа на една дискотека му разпрах ръкава на блузата (къс ръкав) и тръгнах с 2 паднали пердета и много злост срещу него да го довършвам, и едвам охраната ме спря и го отърва, а той милия се уплащи и се скри някъде  Tired Срам, срам...

# 35
  • Мнения: 234
 box и аз моя мъж съм го шамарила един път обаче той направо ме беше изкарал извън релси  smile3511 та за това. След това наистина ми беше малко гадно че съм постъпила така, ама кво да правиш човек поня Laughingкога губи контрол над себе си  smile3515. Радвам се само че той успя да се не ми отвърне и се надявам и за в бъдеще така   Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 715
Що да го бия, като мога да му сложа рициново в яденето?

# 37
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Абсолютна нетолерантнос забелязвам у жените. Първо бият мъжете си защото ги ядосали, после се радват, че не са им отвърнали а в една стара тема всички смятат, че ако ги ударят трябва веднага да се изнесат ...

# 38
  • Мнения: 3 830
Код:
Замеряла съм с много точни попадения с: нокторезачки, пепелници, чаши, пантофи, четки за зъби и химикали. В повечето случаи е било на шега

баси шегаджийката - с пепелник и точно попадение....

Ааа, пепелникът беше пластмасов и както казах е било на шега Peace Иначе съм толкова дубро дитееееее newsm03

# 39
  • Мнения: 3 830
Абсолютна нетолерантнос забелязвам у жените. Първо бият мъжете си защото ги ядосали, после се радват, че не са им отвърнали а в една стара тема всички смятат, че ако ги ударят трябва веднага да се изнесат ...

Лабрадорчо, едно е жена да удари мъж, друго е мъж да удари жена!
Какво може една жена 50-кг. да стори на един мъж и какво може 90-кг. мъж да причина на една жена? Кой кого ще набие и кой ще го заболи повече? Искам да отбележа, че говоря за ръкопашен бой и в това число не влизат боксове, вериги, хладни оръжия, пепелници и т.н. Simple Smile .

Слаб пол сме ние!  Mr. Green

Никога не съм се гордяла с ритането между краката, но за шамара не мисля така. Шамарът беше просен в продължение на 1-2 години. Питате ли ме каква психика съм имала, че да търпя почти две години?
Смея да твърдя, че се гордея с търпението си. Crossing Arms

Иначе никога не съм се била с бивш. Посягала съм само два пъти, защото беше много много изпросено Peace Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: X
Наистина се чудя на някои от вас, изказали се с видима гордост от това. Бих казала,че ако наистина ви се е случвало, имате повод доста да се срамувате. И замислите......няма значение кой колко килограма е, кой по какъв начин и защо и т.н. го е направил. Смятам че ако в едно семейство се стигне до физическа разправа под каквато и да е форма, то определено има проблем. В семейството. В партнъорите. В начина им на съвместен живот. И дори да е било преди много време, дори да е било еднократно, то ще доведе задължително последици отново, дори и такива причинени само от спомена за такова нещо.

# 41
  • Мнения: 2 131
Честно казано, като прочетох заглавието на темата, веднага ми хрумна да напиша, че просто моят мъж не ми е в категорията  Grinning И да искам да го набия, малко трудничко ще стане  Grinning.
И като гледам повечето отговори тук са шеговити.
Обаче като прочетох какво е написала авторката на темата, май не ми стана много смешно Thinking.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Половинката си никога не съм удряла, ама никога! Дори на шега. Ние с него сме в чудесен синхрон, пък и аз вече съм улегнал човек. Обаче докато бях студентка и тренирах малко луда глава си бях - редовно някой натрапник си отнасяше тупаниците. Я, в някоя дискотека, я на някой купон, я нейде другаде, досаждат ли ми и не разбират от дума, преминавам на по твърда ръка  box

# 43
  • Мнения: 3 830
Наистина се чудя на някои от вас, изказали се с видима гордост от това. Бих казала,че ако наистина ви се е случвало, имате повод доста да се срамувате. И замислите......няма значение кой колко килограма е, кой по какъв начин и защо и т.н. го е направил. Смятам че ако в едно семейство се стигне до физическа разправа под каквато и да е форма, то определено има проблем. В семейството. В партнъорите. В начина им на съвместен живот. И дори да е било преди много време, дори да е било еднократно, то ще доведе задължително последици отново, дори и такива причинени само от спомена за такова нещо.

Въпрос на разбиране...
За мен шамар и ритник в слабините не са бой, още повече, когато са горещо изпросени Peace

# 44
  • Мнения: X
Наистина се чудя на някои от вас, изказали се с видима гордост от това. Бих казала,че ако наистина ви се е случвало, имате повод доста да се срамувате. И замислите......няма значение кой колко килограма е, кой по какъв начин и защо и т.н. го е направил. Смятам че ако в едно семейство се стигне до физическа разправа под каквато и да е форма, то определено има проблем. В семейството. В партнъорите. В начина им на съвместен живот. И дори да е било преди много време, дори да е било еднократно, то ще доведе задължително последици отново, дори и такива причинени само от спомена за такова нещо.

Въпрос на разбиране...
За мен шамар и ритник в слабините не са бой, още повече, когато са горещо изпросени Peace

Наистина е въпрос на разбиране, на търпение и на възпитание бих казала.
 Теб те харесвам много,( може би заради аватара) така че няма да се впускам в обяснения:)
Не те визирах в по-горното си мнение.

# 45
  • Мнения: 3 830
Както казах, не се гордея с ритника в слабините, но определено не съжалявам и не ме е срам за шамара. В края на краищата той трябваше да се случи, за да разбера и аз накрая какво е значението на думата "достойнство".

Достатъчно търпях в продължение на почти две години унижения, обиди, лъжи... Трябваше да се случи, за да се осъзная. Да стана от калта и да вдигна глава.

Един мой приятел, който е поет, често обича да казва, че понякога на злото трябва да се отвърне със зло, за да има равновесие Peace В някои случаи споделям мисълта му.

Колкото до търпението и възпитанието, имам ги в далеч по-големи количества от много други хора.
Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 10 858
Едно хубаво фелацио или 69 върши сто пъти по-добра работа от бой...Не се излагайте...Навехнати китки....Хахахахаха. Предпочитам прожулени колене...

Обожавам жена да ме бие с голо дупе по топките....Мммммм Супер супер...

Хаха, никът напълно ти подхожда!
 Flutter

# 47
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
А кого визира?

# 48
  • Мнения: X

Някои от останалите, взели мнение по въпроса.

Достатъчно търпях в продължение на почти две години унижения, обиди, лъжи... Трябваше да се случи, за да се осъзная. Да стана от калта и да вдигна глава.


Ето, значи такава постъпа е или породена от голям проблем или носи след себе си проблеми.

# 49
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Да, така е.
Хубаво е човек да може да си сдържа нервите, и да не посяга.
Дори не смятам, че това може да помогне да се осъзнае нещо.
За мен е било израз на собственото ми безсилие.
След това съм ставала още по-безсилна. Минал етап от живота ми.
И все пак, не съм била някаква видна побойничка, просто ми се е случило, и си го спомням с гадно чувство. Материално-телесни щети няма  Wink 

# 50
  • Мнения: 3 830
Била  е породена от проблем, защото, когато ти се сипва по малко, можеш много да поемеш. Всяко нещо трябва да си има граници, а аз това го разбрах доста късно, поради прекалено търпение, възпитание и желание за добър тон и добронамерено общуване. Да, проблемът е бил и в мен. Peace
Важното е, че се осъзнах и прекратих взаимоотношения. Важното е, че ги прекратих и по начин, който на мен да ми носи удовлетворение и спокойствие.
Сега съм много по-силна, с много повече гордост и достойнство и никога не бих позволила на който и да е мъж да се отнася по подобен начин, да ме тъпче и т.н. Peace

# 51
  • Мнения: 2 908
Да.По време на бременноста беше-не можеше да ми отвърне,а мен ме тресяха някакви хормони и само крещях,и на два пъти налетях,веднъж хвърлях кисело мляко,което оплиска стените,после трихме....какво още-не помня... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 161
Как ги биете тези мъже,за лилипути ли сте се омъжили?не съм привърженик на този вид саморазправа,имам си други кротки начини за мъчение.И все пак,дори да изпростея дотолкова,че да го ударя,не съм сигурна,че няма да ме напердаши.Просто мрази да му посягат и в суматохата и като му падне пердето,не се знае какво ще излезе.Затова препоръчвам по изтънчети методи за мъчение на мъжете.

# 53
  • Мнения: 2 908
Лилипут мъжа ми не е.Омъжих се за мъж,който при никакви обстоятелства няма да посегне на жена си.Бях му казала от начало,че развода е по-добро решение от това да вдигне ръка на жена си,пък било то и такава откачалка като мен.Иначе бях казала,че сама да си живея ще ми е по-райско.Но ,че това не е начин на саморазправа-не е,съгласна съм,както от твоя страна,така и от негова.

# 54
  • Мнения: 4 784
Никога, дори и на шега не сме си посягали.

# 55
  • Мнения: 1 599
Никога, дори и на шега не сме си посягали.


 newsm10 newsm10 newsm10

и при нас е така

# 56
Как се биете бе момичета, то това да не е боксьорски мач. Къде остана себеуважението.
Можеш да викаш, да чупиш, да псуваш, да хвърляш, ама да се биеш..?
Ами тези мъже какво правят, гледат ви и се смеят, смеят се на вас, защото отстрани изглеждате ужасно.
 smile3511 smile3516

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не съм го удряла,само веднъж му хвърлих в лицето 5 палачинки,ама тогава бях бременна и не се брои.

# 58
  • Мнения: 127
Абе един път за малко да му плесна един шамар , но много бързо отрезнях след като  сграбчи засилената ми ръка .Със сигурност знам , че това няма да се повтори .

# 59
  • Мнения: 4 292
Как се биете бе момичета, то това да не е боксьорски мач. Къде остана себеуважението.
Можеш да викаш, да чупиш, да псуваш, да хвърляш, ама да се биеш..?
Ами тези мъже какво правят, гледат ви и се смеят, смеят се на вас, защото отстрани изглеждате ужасно.
 smile3511 smile3516
То бива, бива драматизиране... Rolling Eyes Боксьорски мач, видиш ли. Къде го прочете това? Значи като чупиш, хвърляш и псуваш, изглеждаш по-малко смешна и ужасна?  Rolling Eyes

# 60
  • Мнения: 177
Как се биете бе момичета, то това да не е боксьорски мач. Къде остана себеуважението.
Можеш да викаш, да чупиш, да псуваш, да хвърляш, ама да се биеш..?
Ами тези мъже какво правят, гледат ви и се смеят, смеят се на вас, защото отстрани изглеждате ужасно.
 smile3511 smile3516

Значи, вместо шамара, който ударих на милото преди време, трябваше да се изправя с целите си блясък и достойнтсво пред него и да го почна
 " Шо ти не *** майката ****,*****,******....."После започвам да чупя покъщнината, защото изглежда женствено... Joy

А отстрани, като ме погледне човек, ще си каже "Нежна дама пее и танцува сиртаки за радост на мъжа си" Joy
И мъж ми дори не се усмихна тогава, камоли да се смееше- напротив, той сам казва, че това го е свалило на земята.

Може да не е най-правилния подход, може дори и никакъв подход да не е, но има случаи, в които целта оправдава средствата Wink
По принцип не се връзвам на такива безгрешни, които сочат с пръст, но това изказване ме трогна с противоречивостта си Wink

# 61
А нима е по-хубаво да се биете, размахвате шамари, а децата около вас,  те ви виждат как се биете, мислите ли за тях. Вие знаете ли как ги травматзирате, плашите ги до смърт, защото те не знаят какво става с мама и татко, или за това не мислите. Не е ли по-добре да счупиш нещо, да се развикаш, за да ти олекне.

# 62
  • Мнения: 78
Аз бия милото в мислите си от време на време  #2gunfire, но в деиствителност никога /нито той на мен/ не съм му посягала.  Hug Даже тон не си повишаваме   Naughty Има обаче случаи, при които /поне според мен/ се налага слабата половинка да покаже,че не е толкова слаба /съдя изцяло от ситуации при мойте родители, при които, аз не бих имала спокоиствието и толерантността на майка ми да не напредаша тоз човек както си трябва  Crossing Arms/. Но не пожелавам никому да изпада в такава безисходица Mr. Green ЛЮБОВ И МИР НА ВСИЧКИ Peace   bouquet

# 63
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Най редовно като ме ядоса  smile3512,ми така де да не ме е ядосвал.

# 64
  • Мнения: 581
 Все още не се е случвало, но съм способна да го ошамаря ако ме вбеси до степен да ми  падне пердето.

# 65
  • Мнения: 3 886
Все още не се е случвало, но съм способна да го ошамаря ако ме вбеси до степен да ми  падне пердето.
Hugи аз само да се Praynig да не стане Mr. Green

# 66
  • Мнения: 118
А ние пък по коооооооолко пъти на ден на думи   box bash но никога през 14 годишния си брак нито аз нито той ми е посегнал. smile3534 smile3533

# 67
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Веднъж така ме обиди и вбеси  Rage , че си събух пантофа и с него   341uu по задника, чак пантофа ми изтръпна. Нашляпах го като малко дете и ми поолекна.

 
А нима е по-хубаво да се биете, размахвате шамари, а децата около вас,  те ви виждат как се биете, мислите ли за тях. Вие знаете ли как ги травматзирате, плашите ги до смърт, защото те не знаят какво става с мама и татко, или за това не мислите. Не е ли по-добре да счупиш нещо, да се развикаш, за да ти олекне.


Тука искам да вметна, че на малкия му беше много весело от цялата тази история и дори  си помисли, че  е игра (все пак единствен път беше).
Аз също в яда си съм хвърляла чаши, че дори веднъж и един стол засилих... сина ми това много повече го изплаши и после само ме питаше "нали няма да хвърляш стола, мамо". Оттогава отбягвам хвърлянето на предмети.

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Е остава да се бия с мъжа ми. #Crazy Нещо не мога да си го представя. А и съм много спокойна личност и рядко избухвам.

# 69
  • Мнения: 1 763
никога, не съм фен на боя

# 70
  • Мнения: 292
Само веднъж преди 2,3години ама той ми го върна с доста по-голям замах и от тогава не съм.

# 71
Не разбирам какво му е смешното да удариш със все сили някой, дето уж го обичаш.   Направо ми се повръща.  Един си го бил просил, друга си  го спестявала години, трета била  бременна...  Бе чувате ли се бе, патки (ох как ми се иска да променя една от гласните) мизерни? 

Сега поне знам какъв късмет съм извадил с моето моме.

# 72
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
 Joy Силно се разсмях като прочетох темата.
Аз лично не съм го била. А и не е по силите ми, да си призная.

# 73
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Бе чувате ли се бе, патки (ох как ми се иска да променя една от гласните) мизерни? 

Сега поне знам какъв късмет съм извадил с моето моме.


Друг е въпросът дали и тя има същият късмет с теб Thinking
Бъди така добър да не даваш квалификации на напълно непознати.
А каква е квалификацията за мъже, които бият системно половинките и майките на децата си, а?

# 74
  • Мнения: 2 161
Понеже аз никога няма да изпитам тази наслада,а именно да пречукам мъжа си,кажете:когато ги пердашите,те какво правят?Вдигат ръце,закриват си главите и пищят?Или бягат панически и се заключват в спалнята?Гледат тъпо и виновно,а после изпадат в истерия и мълвят:Ти не ме заслужаваш?Не,честно,споделете с една жена,която няма да има шанс да смота съпруга си.

# 75
  • Мнения: 2 131
Не разбирам какво му е смешното да удариш със все сили някой, дето уж го обичаш.   Направо ми се повръща.  Един си го бил просил, друга си  го спестявала години, трета била  бременна...  Бе чувате ли се бе, патки (ох как ми се иска да променя една от гласните) мизерни? 

Сега поне знам какъв късмет съм извадил с моето моме.
Ами, промени я - гласната, и гледай какво ще последва  #2gunfire.
Самият факт, че изобщо споменаваш нещо подобно, говори сам по себе си. Тук разговаряме, спорим, понякога се разгорещяваме повечко... НО! Не се обиждаме! Моля, бъди така добър и ти да не го правиш.

# 76
  • Мнения: 2 327
Мдам, а повечето от пишещите тук ако им посегне мъж и веднага ще го оставят...
То не е върпос на сила и нанесени щети, а на достойнство. Физическата саморазправа е гадна независимо от това кой на кого.
И аз тежа на половината на мъжа ми, но ако искам мога достатъчно да му навредя - ама защо? Ако го допускам за себе си, значи да го допускам и за него.

# 77
  • Мнения: 750
Никога не съм го била!И да искам няма да мога! Mr. GreenПо голям е от мен и ще ме смота набързо! Crazy
Но преди седмица го пляснах! Whistling
Как стана ли....ами бях бясна за нещо.Не на него.Два часа мълча и сумтя.Не исках никой да ме закача.
Той обаче,кажи та кажи какво ти е...ама кажи,че кажи...аз си чаткам на компа той идва и се буда да седне на дивана при мен.Бе,махни се бе човек,остави ме не ме закачай.Не,цунки искал,гушкане искал.Бе,махни се бе.Не!Ама дай да си стопля ръцете между краката ти,че ми е студено,бе туй бе онуй...Избеснях! Crazy
Казвам му,махни се че ще те плясна.Ама ка щяла съм да го плясна.Ама по коя буза съм искала?Сочи ми лявата-тази ли искаш?Сочи ми дясната-или тази?Коя предпочиташ?Казах му да се разкара,че ще му запаля бузата...той пак на главата ми виси. Twisted Evil
Пет пъти пита коя буза да даде.Казах му лявата!Ок,подаде лява буза потупа се с ръка по нея и казва''Давай!Плясни ме щом искаш''!
И аз му отвъртях един..... Mr. Green
Реакция-Замръзна!Седи е ме гледа като статуя! Joy''Ама ти наистина ме плясна?''
Е па не бе,няма те плясна.....десет пъти ти казах да се разкараш!
И после к'во....ми нищо!Аз избухнах в смях а той ми скочи с целувки от горе!
На мен ми мина бясното ама на него бузата му беше червенка! Whistling

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 23:34 от .ДЖЕЙН.

# 78
  • Мнения: 491
Абе, честно да си кажа няколко пъти ми се е искало да го шамаросам, ама хич не ми е в категорията- двуметров, 120 кг. е.
Ако ми отвърнеее...,жална ми майка (макар че е доста спокоен).

# 79
  • Мнения: 1 038
Ха,преди осем години такъв шамар му завъртях,че още го помни.Няма да казвам каква е причината,бяхме на дискотека и всичко се случи там.След като го ударих той ми изви ръката,но се стърпя да не ме удари,иначе щях да си търся физиономията по дансинга.След въпросната вечер се разделихме за около месец,беше ми протъркал  стъргалото пред вратата.
Важното е,че сега знае,че не може да се гъбарка с кака си и си знае мястото:lol:

# 80
  • Мнения: 94
Не не съм го била и едва ли някога ще го направя,мъжа ми е злато  и е добър във всяко отношение,така че....пък и съм против тов с бой да се решават проблемите,както и той. Naughty

# 81
  • Мнения: 323
Все още не се е случвало, но съм способна да го ошамаря ако ме вбеси до степен да ми  падне пердето.
ПОДКРЕПЯМ МНЕНИЕТО ТИ

# 82
Бе чувате ли се бе, патки (ох как ми се иска да променя една от гласните) мизерни? 

Сега поне знам какъв късмет съм извадил с моето моме.


Друг е въпросът дали и тя има същият късмет с теб Thinking
Бъди така добър да не даваш квалификации на напълно непознати.
А каква е квалификацията за мъже, които бият системно половинките и майките на децата си, а?

1. Всъщност с тебе нямам кавга.  Ти поне сподели, че веднага си се почувствала зле и съжаляваш, за това, което си направила.  Репликата ми беше насочена към тези "жени" със дузините ухилени емотикони, с абсурдните оправдания и без капка угризение.

2. Това че не ги познавам какво общо има с умението ми да давам квалификации?  Прочети какво са написали и виж тоталната пошлост в думите им, абсолютната липса на загриженост за чувствата и достойнството на мъжете им и ми кажи дали наистина не е достатъчно за един разумен човек да формира мнение.

3. Къде съм казал че бива мъже да бият жените си?  Бих ги нарекъл много по-лоши неща, повярвай ми!  Само че в този форум не видях нито един мъж с кеф да разправя как бил шамаросал любимата -- ама яко -- и да се смее, а пък останалите мъже да му се кефят на кретенщината, или да споделят колоритни примери доказващи тяхната.

# 83
Аз не, но срещу мен са хвърчали рачни предмети.
Включително и нож.
А...да...и един доста солиден шамар (ако така може да се нарече удара с ръка, свита в юмрук)

# 84
  • Мнения: 771
Айде стига, бе! Егати темата! А ми е посегнал, а съм му събрала багажчето и....при мама! Имам колежка на 25год., приятелят й си я бие.Тя си стои при него и даже за брак мисли! Ей, момичета, опичайте си акъла! Никоя майка не е родила чедото си, за да го бие някой!

# 85
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
балони, ама тя темата е за бойните момичета бе  Joy

Мартунчо, съгласна съм с това, което си написал.

# 86
  • Мнения: 771
Бре, голяма еманципация пада. Сега това ли е модата. Ц,ц,ц, ще взема мерки и аз, да не съм демоде!

# 87
  • София
  • Мнения: 4 039
Голям купон в тази тема! Не съм вярвала,че толкова жени са били мъжете си, честно. Хайде, да не казвам " били", по-скоро удряли. Не съм си мислела,че мога да го ударя или той мен. Но като четох темата и го питах- как ще реагира ако ме ядоса и му ударя шамар? И той категорично заяви, че" такъв ще ми отвърти, че ще ми усуче сопола 3 пъти около врата."  Joy Joy Леле, а сме кротки хора!  Joy

# 88
  • Мнения: 1 322
Случвало се е, но добре че не е от мъжете, които си го връщат, че тогава.......

# 89
  • У дома
  • Мнения: 96
Нито половинките, нито третинките  Rolling Eyes .

# 90
  • Мнения: 771
Като е ядосан става страшно и опасно, ами ако ми върне?! Предпочитам като се запени от яд да му се усмихвам и да кимам. Той се напикава от яд. А когато аз се ядосам, просто казвам нещо за майка му, това е по-добро от шамар!

Общи условия

Активация на акаунт