Бúли ли сте половинките си?

  • 4 509
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 177
Как се биете бе момичета, то това да не е боксьорски мач. Къде остана себеуважението.
Можеш да викаш, да чупиш, да псуваш, да хвърляш, ама да се биеш..?
Ами тези мъже какво правят, гледат ви и се смеят, смеят се на вас, защото отстрани изглеждате ужасно.
 smile3511 smile3516

Значи, вместо шамара, който ударих на милото преди време, трябваше да се изправя с целите си блясък и достойнтсво пред него и да го почна
 " Шо ти не *** майката ****,*****,******....."После започвам да чупя покъщнината, защото изглежда женствено... Joy

А отстрани, като ме погледне човек, ще си каже "Нежна дама пее и танцува сиртаки за радост на мъжа си" Joy
И мъж ми дори не се усмихна тогава, камоли да се смееше- напротив, той сам казва, че това го е свалило на земята.

Може да не е най-правилния подход, може дори и никакъв подход да не е, но има случаи, в които целта оправдава средствата Wink
По принцип не се връзвам на такива безгрешни, които сочат с пръст, но това изказване ме трогна с противоречивостта си Wink

# 61
А нима е по-хубаво да се биете, размахвате шамари, а децата около вас,  те ви виждат как се биете, мислите ли за тях. Вие знаете ли как ги травматзирате, плашите ги до смърт, защото те не знаят какво става с мама и татко, или за това не мислите. Не е ли по-добре да счупиш нещо, да се развикаш, за да ти олекне.

# 62
  • Мнения: 78
Аз бия милото в мислите си от време на време  #2gunfire, но в деиствителност никога /нито той на мен/ не съм му посягала.  Hug Даже тон не си повишаваме   Naughty Има обаче случаи, при които /поне според мен/ се налага слабата половинка да покаже,че не е толкова слаба /съдя изцяло от ситуации при мойте родители, при които, аз не бих имала спокоиствието и толерантността на майка ми да не напредаша тоз човек както си трябва  Crossing Arms/. Но не пожелавам никому да изпада в такава безисходица Mr. Green ЛЮБОВ И МИР НА ВСИЧКИ Peace   bouquet

# 63
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Най редовно като ме ядоса  smile3512,ми така де да не ме е ядосвал.

# 64
  • Мнения: 581
 Все още не се е случвало, но съм способна да го ошамаря ако ме вбеси до степен да ми  падне пердето.

# 65
  • Мнения: 3 886
Все още не се е случвало, но съм способна да го ошамаря ако ме вбеси до степен да ми  падне пердето.
Hugи аз само да се Praynig да не стане Mr. Green

# 66
  • Мнения: 118
А ние пък по коооооооолко пъти на ден на думи   box bash но никога през 14 годишния си брак нито аз нито той ми е посегнал. smile3534 smile3533

# 67
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Веднъж така ме обиди и вбеси  Rage , че си събух пантофа и с него   341uu по задника, чак пантофа ми изтръпна. Нашляпах го като малко дете и ми поолекна.

 
А нима е по-хубаво да се биете, размахвате шамари, а децата около вас,  те ви виждат как се биете, мислите ли за тях. Вие знаете ли как ги травматзирате, плашите ги до смърт, защото те не знаят какво става с мама и татко, или за това не мислите. Не е ли по-добре да счупиш нещо, да се развикаш, за да ти олекне.


Тука искам да вметна, че на малкия му беше много весело от цялата тази история и дори  си помисли, че  е игра (все пак единствен път беше).
Аз също в яда си съм хвърляла чаши, че дори веднъж и един стол засилих... сина ми това много повече го изплаши и после само ме питаше "нали няма да хвърляш стола, мамо". Оттогава отбягвам хвърлянето на предмети.

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Е остава да се бия с мъжа ми. #Crazy Нещо не мога да си го представя. А и съм много спокойна личност и рядко избухвам.

# 69
  • Мнения: 1 750
никога, не съм фен на боя

# 70
  • Мнения: 292
Само веднъж преди 2,3години ама той ми го върна с доста по-голям замах и от тогава не съм.

# 71
Не разбирам какво му е смешното да удариш със все сили някой, дето уж го обичаш.   Направо ми се повръща.  Един си го бил просил, друга си  го спестявала години, трета била  бременна...  Бе чувате ли се бе, патки (ох как ми се иска да променя една от гласните) мизерни? 

Сега поне знам какъв късмет съм извадил с моето моме.

# 72
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
 Joy Силно се разсмях като прочетох темата.
Аз лично не съм го била. А и не е по силите ми, да си призная.

# 73
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
Бе чувате ли се бе, патки (ох как ми се иска да променя една от гласните) мизерни? 

Сега поне знам какъв късмет съм извадил с моето моме.


Друг е въпросът дали и тя има същият късмет с теб Thinking
Бъди така добър да не даваш квалификации на напълно непознати.
А каква е квалификацията за мъже, които бият системно половинките и майките на децата си, а?

# 74
  • Мнения: 2 161
Понеже аз никога няма да изпитам тази наслада,а именно да пречукам мъжа си,кажете:когато ги пердашите,те какво правят?Вдигат ръце,закриват си главите и пищят?Или бягат панически и се заключват в спалнята?Гледат тъпо и виновно,а после изпадат в истерия и мълвят:Ти не ме заслужаваш?Не,честно,споделете с една жена,която няма да има шанс да смота съпруга си.

Общи условия

Активация на акаунт