Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 фев. 2008, 12:22 ч.

Какви книги четете?

• 1 855
  • 27
  •   1
Отговори

Анкета

Какви книги четете?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

• Плевен
хайде давайте... вие сте наред...  Peace

# 1
  • Габрово
ka_te_to,
скачам веднага в темата.Наричат ме в къщи "загори тенджера"
Чета много книги- започвам с историческите,голям фен си им.
За ратоварване чета любовни,стигам до 20 страница и разбирам,че нищо не съм прочела.
Ако бъда честна чета всичко,което е стойностно.

# 2
  • Варна
Имате ли фантастика и фентъзи, дайте ги насам.

# 3
  • BG
В момента - "Портрет в сепия" - последната част от трилогията на Исабел Алиенде - хареса ми  Peace

# 4
  • край морето
В анкетата се гласува само с две опции и гласувах за криминални и любовни, но чета  и исторически   Peace

# 5
  • Майничка
Две опции не ме устройват. Поне 5 трябва да са.
Чета всичко, което ми попадне. Е, розови романчета и книги за самопознание не са любимия ми избор, но и такива чета, ако няма друго.

# 6
  • София
E много постен избора  Simple Smile аз  чета всякакви свързани с професията и интересите ми. Мноого бих искала да мога да попрочитам и малко художествена л-ра от време на време, ама няма време.. хмм.  Никога не съм чела розови и религия.

# 7
Интересни  Mr. Green

# 8
гласувах с религиозни, защото се пъна с Библията и Корана от доста време насам и с 'други' - руската класика ми е любима, чета и имам още да чета, но не мисля, че тя се вписва в другите категории.

Недолюбвам фантастика, фентъзи, криминалета и любовни! Харесвам и исторически, разбира се понякога и научни чета.

# 9
  • Откъм Варната
Гласувах с фентъзи и други, но нямам много време за четене покрай компютъра, чета една книжка на Тери Пратчет от лятото  Embarassed

# 10
  • София
Чета всякакви жанрове, но поради ограничения в анкетата гласувах с исторически и фентъзи.

# 11
Предимно езотерична литература.

# 12
  • Sofia
Чета много и различна литература. Разнообразявам - от съвременни български напоследък до кървави трилъри. Така че, според настроението най- вече  Peace

# 13
  • Pyce
За душата  Flutter

По принцип клоня към езотеричната литература,но сега съм на вълна Луиз Хей и Джон Кехоу.

Напоследък ми се четат и исторически книги,но българска история.

# 14
Чета всичко, което е интересно. Но харесвам много историческите. Послед прочетох Карл Велики.
Тия дни си купих нещо, което не съм чела много отдавна "Лейди Калигула"
от Ласе Браун.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт