14 февруари

  • 2 708
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте , та по повод предстоящия празник 14 февруари хайде да споделите какво искате да получите като подарък и какво вие ще подарите на половинката си !Че аз изобщо нямам идея  newsm78 Благодаря   bouquet

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Аз съм християнка и католически празници не празнувам.Особено 14 февруари, очаквам скоро да го обявят за национален празник на България Naughty

# 2
  • Мнения: 3 423
писах и в друга тема.

няколко свирки плюс анален секс.
може и да се жегнем с нещо жежко,
че пърформънсът да е по-достоен.

# 3
  • Мнения: 431
Мисля да му подаря пистолет. Надявам се да ми върне жеста. Whistling

# 4
  • Мнения: 5 647
При мен кипи подготовка още от миналия месец. Може да провериш и една друга тема за 14.02  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хич не го обичам тоя лигав празник, особено като накичат сергиите с разни сърца и подобни боклуци от Китай. И не мога да разбера какво толкова се прехласвате...
Виж днес нали е Трифон Зарезан по старому, та с колегите ще ходим на кръчма да се понапием малко. А на 14.02 ще отпразнуваме подобаващо Трифон Зарезан отново.

# 5
  • Мнения: 27 524
няколко свирки плюс анален секс.

Стига, ма, Лисо, ще събудя малкия от смях.  rotfImao

И ние не го празнуваме. Просто нямаме навик.  4470

# 6
  • Мнения: 3 423
Аз съм християнка и католически празници не празнувам.
Католиците, прощавайте, будисти ли са?
Или са мюсюлмани? Губи ми се тоз детайл.

# 7
  • Мнения: 3 447
няколко свирки плюс анален секс.

Това искаш да получиш за подарък? И после пак ми разправяй, че не си мъж.

# 8
  • Мнения: 3 268
няколко свирки плюс анален секс.

Това искаш да получиш за подарък? И после пак ми разправяй, че не си мъж.
hahaha hahaha Joy Joy

# 9
  • Мнения: 7 108
Ще подслушам какво иска за подарък Сладуранка 85 и ще си поискам същото.

# 10
  • Мнения: 3 521
Розова паста за зъби и чорапи на сърчица.

# 11
  • Мнения: 2 891
Аз съм християнка и католически празници не празнувам.
Католиците, прощавайте, будисти ли са?
Или са мюсюлмани? Губи ми се тоз детайл.

И аз се зачудих  Thinking Интересна теза!

# 12
  • Мнения: 97
Чудесен повод да си купя нови дрешки.

# 13
  • Мнения: 526
Ако визираш св. Валентин-14 февруари, не го празнуваме, защото това е католически празник и е наложев у нас изкуствено, както и Вси Светий Close На 14-ти отбелязваме Трифонзарезан-чисто български празник  Wine Glass. А това, че е деня на влюбените-нямам нужда от едни ден в годината, за да се чувствам обичана и желана-така съм всеки ден!

# 14
  • Мнения: 3 268
Ще подслушам какво иска за подарък Сладуранка 85 и ще си поискам същото.
Това някоя мома от Красива мама ли е?Аз пък ще си поръчам ей това
http://www.vbox7.com/play:f7a89157
Всичките!Нека ми е лошо WinkИ ще е безплатно при това

# 15
  • Мнения: 5 622
Чувала съм какво ли не за празника- бил лигав, присвоен празник и не знам си още какво. Аз го обожавам.  Heart Eyes И тази година ще ходим на много романтично място, нямам търпение вече. И да, там ще има (надявам се, преди поне имаше) балони във формата на сърца, шампанско и бонбони в стаята...  Heart Eyes


Подарък- няма да пиша какво съм купила за мъжа ми, защото да не вземе да ме прочете и да си разваля изненадата. Аз иначе моят подарък вече го получих(малко предварително, но така се получи), но няма да казвам какво е, че да не излезе като фукня някаква  hahaha

# 16
  • Провинция
  • Мнения: 509
Аз пък се чудя 'ко да му подаря newsm78 ?За мене каквото е подготвил това ще да е...не съм с претенций.... Grinning

# 17
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
А туй горе долу бива Grinning имаше една дето миналия ден пусна тема подаръци за 8 март #Crazy май си правеше рекламам на магазина #2gunfire
А към авторката купи си две кърпи и му друсни една гола ръченица hahaha hahaha аз тъй ша направя на моя  newsm19

# 18
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663


 Аз съм християнка и католически празници не празнувам.Особено 14 февруари, очаквам скоро да го обявят за национален празник на България Naughty
Мила всички сме християни само че едните са православни другите католици и протестанти  bishop

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Аз съм християнка и католически празници не празнувам.Особено 14 февруари, очаквам скоро да го обявят за национален празник на България Naughty
Мила всички сме християни само че едните са православни другите католици и протестанти  bishop

  Simple SmileДа, зная, обърках се и чак сама  се смея на глупостта си която написах.Но след като се орезилих няма защо да си коригирам написаното Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8
За 14.02 искам бутилка вино, богата трапеза, децата при баба и след това ще му мислим кой празник ще отбелязваме - Св. Валентин или Трифон Зарезан  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 162
     Ние не сме католици, но празнуваме  и двата празника-подаръци с напиване. Още един повод, да се събереш с приятели, да се облечеш хубаво, д асе повеселиш и т.н.

# 22
  • Провинция
  • Мнения: 509
Само да напомня,че тук не става въпрос кой е католик и кой православен...Става на дума за подараците.... Wink

# 23
  • Мнения: 274
писах и в друга тема.

няколко свирки плюс анален секс.
може и да се жегнем с нещо жежко,
че пърформънсът да е по-достоен.


Лиси, трябва да измислиш друго...Това вече не е изненада Simple Smile


И понеже постоянно ме трият, особено от темите за Св.Валентин, за де не се случи отново, искам да дам една супер оригинална, супер секси идея, как да изненадате половинката си..Без грам ирония:

Колеги, купете огромен букет червени рози за любимата жена. Но от предния ден, защото на 14ти цените са тройни. Купете поне кило и двеста сладкиши под формата на сърчица. Облечете се в цветовете на любовта...зарежете поне за ден потника на дупки под ризата...Изпишете с нещо името на любимата Ви на пода или върху спалнята...Не не, с чорапи...С листа от рози е по добре...Сгответе нещо семпло и красиво...Гурме...Гъсто овнешко с боб не е добра идея...Пикантните подправки и екзотичните рецепти ги избягвайте на подобен празник, за да няма проблеми със стомасите и ексцесии в тоалетната точно преди сюблимния момент. Изкъпете се! Задължително! Нищо че празника не е в Неделя. Поне тази вечер не минавайте през смръдливия еврофутбол на ъгъла - приберете се преди Любимата, за да има цялото упражнение смисъл! Допуснете умишлено малък гаф, така съвсем небрежно...Жените си падат по това...Нещо, което да може на следващия ден тя да коментира с усмивка и  умиление с приятелките си..." МОят беше страхотен, дори от вълнение беше прострял неизпраните дрехи от пералнята...ааахахахах" Така...Какво друго....Аа да..Нещо изключително важно - внимавайте при подбора на свещите! Проучете добре дали любимата има непоносимост или развива алергични кризи към определени аромати. Нелепо е да и се подуе езика, точно преди увертюрата на  "Вълшебната флейта" . Музиката - оставям на Вас...според вкусове и препочитания. Само да не е "на живо"...Освен ако не е Графа - би паснал идеално на създадената от Вас романтична обстановка...Ами това е...Сядата на дивана след като сте готови и чакате...Единствения риск е Любимата Ви да не се прибере....
Simple Smile

# 24
  • Мнения: 516
Подмазвач!  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 3 423
Ама как така няма да се прибере любимата?
Как така?!

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Лигав ми е този ден и не го тача. Та по този случай, нищо не смятам да му подарявам. Е, ако той се натиска да ми подари нещо, няма да го върна, де  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 293
Никой мъж не би написал в кой да е форум: какво ли да подаря на любимата? Или: аз не чакам този ден, за да се чувствам желан и обичан, аз съм така всеки ден! Еле пък би пускал теми месец преди туй.

Не разбирам жените, явно.

# 28
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663


 Аз съм християнка и католически празници не празнувам.Особено 14 февруари, очаквам скоро да го обявят за национален празник на България Naughty
Мила всички сме християни само че едните са православни другите католици и протестанти  bishop

  Simple SmileДа, зная, обърках се и чак сама  се смея на глупостта си която написах.Но след като се орезилих няма защо да си коригирам написаното Simple Smile
А бе мила, майтап да става  hahaha hahaha hahaha

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Да бе! Пък после нека разправя, че го прави безвъзмездно.

# 30
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663



И понеже постоянно ме трият, особено от темите за Св.Валентин, за де не се случи отново, искам да дам една супер оригинална, супер секси идея, как да изненадате половинката си..Без грам ирония:

Колеги, купете огромен букет червени рози за любимата жена. Но от предния ден, защото на 14ти цените са тройни. Купете поне кило и двеста сладкиши под формата на сърчица. Облечете се в цветовете на любовта...зарежете поне за ден потника на дупки под ризата...Изпишете с нещо името на любимата Ви на пода или върху спалнята...Не не, с чорапи...С листа от рози е по добре...Сгответе нещо семпло и красиво...Гурме...Гъсто овнешко с боб не е добра идея...Пикантните подправки и екзотичните рецепти ги избягвайте на подобен празник, за да няма проблеми със стомасите и ексцесии в тоалетната точно преди сюблимния момент. Изкъпете се! Задължително! Нищо че празника не е в Неделя. Поне тази вечер не минавайте през смръдливия еврофутбол на ъгъла - приберете се преди Любимата, за да има цялото упражнение смисъл! Допуснете умишлено малък гаф, така съвсем небрежно...Жените си падат по това...Нещо, което да може на следващия ден тя да коментира с усмивка и  умиление с приятелките си..." МОят беше страхотен, дори от вълнение беше прострял неизпраните дрехи от пералнята...ааахахахах" Така...Какво друго....Аа да..Нещо изключително важно - внимавайте при подбора на свещите! Проучете добре дали любимата има непоносимост или развива алергични кризи към определени аромати. Нелепо е да и се подуе езика, точно преди увертюрата на  "Вълшебната флейта" . Музиката - оставям на Вас...според вкусове и препочитания. Само да не е "на живо"...Освен ако не е Графа - би паснал идеално на създадената от Вас романтична обстановка...Ами това е...Сядата на дивана след като сте готови и чакате...Единствения риск е Любимата Ви да не се прибере....
Simple Smile

Немам думи   hahaha hahaha hahaha newsm62 newsm62 newsm62 smile3532 smile3532 smile3532

# 31
  • Мнения: 274

Да бе! Пък после нека разправя, че го прави безвъзмездно.

Няма такова нещо...аз съм много алчно копеле

# 32
  • Мнения: 1 290
записвам се да следя темата, че и аз искам да подаря нещо

# 33
  • Мнения: 3 405
Нищо няма да му подаря. Ще отпразнуваме Нарезан подобаващо  Mr. Green Наздраве!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Преди месец на семейна вечря с цялата рода мъжа ми ме попита дали искам да отидем в Бразилия на карнавала за 14.02. Аз го погледнах и му  казах "Ти отиди, аз ще си поръчам пердета!". Между другото казват ми "романтичната "   Blush
Приятелката на брат ми се опули и каза, че съм луда  Laughing Ами не  се занимава с глупости, но те това не могат да го разберат

# 35
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мусака и шопска салата.
Евентуално.
Ако се разромантичя.

# 36
  • Мнения: 1 512
Ще празнуваме 13-ти февруари. На 14-ти ще си допием. На 15-ти ще изтрезняваме.

# 37
  • Мнения: 2 070
Преди месец на семейна вечря с цялата рода мъжа ми ме попита дали искам да отидем в Бразилия на карнавала за 14.02. Аз го погледнах и му  казах "Ти отиди, аз ще си поръчам пердета!". Между другото казват ми "романтичната "   Blush
Приятелката на брат ми се опули и каза, че съм луда  Laughing Ами не  се занимава с глупости, но те това не могат да го разберат

Добре де, не би ли отишла в Бразилия? Ако ще и за 16ти февруари да е.
На такъв въпрос не бих се замислила, бих позвънила на майка ми да си прави планове да гледа детето.

Иначе за празника - не съм в настроение нито да правя, нито да получавам подарък в момента, по който и да е повод, бил той и лИбоФ...

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Бих, но не сега е момента. Искам пердета, холна секция и още много неща. Бразилия няма да избяга.

# 39
  • Мнения: 1 290
брей нямало романтични хора тука.. newsm78

# 40
  • Мнения: 3 423
Айде, да идва този пусти 14 февруари, че да живне народът! Но пък идва 8 март! После Великден!

# 41
  • Мнения: 515
Ако визираш св. Валентин-14 февруари, не го празнуваме, защото това е католически празник и е наложев у нас изкуствено, както и Вси Светий Close На 14-ти отбелязваме Трифонзарезан-чисто български празник  Wine Glass.

Интересно ми е няма ли българи-католици  Shocked.

По темата ....празнувам и двата с много вино. Обичам подаръци, ако пък няма подаръци,нали има вино  Party

# 42
  • Мнения: 842
Здравейте,

днес покрай работата по един проект, в моята фирма ми се наложи да мисля за изненади за Св. Валентин.

Давам няколко идеи:
- подарете Серенада, (мъже уверявам ви че жените ще умрат от кеф особено, ако е на работното място  Laughing) http://www.serenadebg.com/
- който желае, може да изреже малки листчета, на които да напише "Обичам те защото..." след това ги сложете в кутия с формата на сърце Simple Smile
- подарете си СПА процедури, вече има много центрове които предлагат пакетна услуга и за двамата, така хем отивате да се поглезите Laughing, хем сте заедно с любимия.

С две думи въображение да имате, можете да измислите доста неща  Wink

А да ви кажа, въобще не ме интересува Св. Валентин дали е католически или не.
Аз харесвам ПРАЗНИКА, харесвам идеята да се празнува едно от най-хубавите чувства на този свят, а именно ЛЮБОВТА  Heart Eyes
Убедена съм, че всички които обичат показват чувствата си и през останалото време на годината, но няма нищо лошо да има още един ден, в който да накараш човека до себе си да се чувства специален   bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт