Вашето дете има талант за...

  • 5 255
  • 94
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 пускам една интересна анкета   Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 541
Наистина е интересна, но нямаше да е лошо да има повече от една опция за гласуване. Специално пеенето и танците в повечето случаи са ръка за ръка  Peace
Гласувах за танци в конкретните условия. Много е музикална и даже мисля да пусна тема за школа за танци/ балет, пеене или нещо подобно за съвсем мънички  Thinking

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 388
За бели Mr. Green В това отношение е безкрайно талантлива...
Сериозно: гласувах друго, защото няма опция рисуване.

# 3
  • Мнения: 4 841
Не живея с мисълта, че детето ми има чак "таланти"  Rolling Eyes
Наклонности и интереси - да, ама таланти - времето ще покаже дали има. Със сигурност не проговори със смислени изречения на 9 месеца, не смята трицифрени числа наум, не може да играе "шопското" и не научи английски само от слушане по телевизията  Crazy

# 4
  • Мнения: 24 467
№1- математика
№2- за сега- много приказки, дори и на сън /все пак е само едно бебе  Laughing/

# 5
  • Мнения: 24 467
... Със сигурност не проговори със смислени изречения на 9 месеца, не смята трицифрени числа наум, не може да играе "шопското" и не научи английски само от слушане по телевизията  Crazy

Те това, да може такива неща, не е талант, това би било направо гениално...

# 6
  • Мнения: 7 263
Може би наистина трябваше повече от една опции. Спрях се на рисуването, но бих могла да посоча и спорта.
Освен това ако имаш две деца, става съвсем невъзможно да изброиш. Но пък е интересно като се съберат повечко мнения

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нека има възможност за поне 2 гласа...
1-вото - рисуване и езици;
2-рото - танци (народни и леко се запалва по латино) и изключителна гальовност, след голяма беля  Crazy

# 8
  • Мнения: 24 467
Да попитам- дебелоглавието в крайна степен брои ли се за талант? Щото аз имам две талантливи дечица.

# 9
  • Мнения: 7 263
Да попитам- дебелоглавието в крайна степен брои ли се за талант? Щото аз имам две талантливи дечица.
Ха ха хаааааа Judy подозирам, че ако авторката добави и тази опция в анкетата ще има единици майки предпочели нещо друго. На прима виста май не се сещам за повече от една - две във форума  hahaha hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 1 541
Не живея с мисълта, че детето ми има чак "таланти"  Rolling Eyes
Наклонности и интереси - да, ама таланти - времето ще покаже дали има. Със сигурност не проговори със смислени изречения на 9 месеца, не смята трицифрени числа наум, не може да играе "шопското" и не научи английски само от слушане по телевизията  Crazy

Всеки човек е талантлив все в нещо. Не става въпрос за невероятни способности, а просто за област, в която е по- добър от всичко друго и се справя на ниво. Поне аз така тълкувам "талант". Дъщеря ми надали ще е новият Lord of the dance, но това не и пречи да е талантлива в танците и доста хора да и се чудят как пее и танцува на тази възраст. Това не я прави гениална или неповторима (е за мен тя си е неповторима, но това е друга тема)  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, как! За всичко, естествено.  Joy

# 12
  • Мнения: 3 268
Синът ми,докато порастне,имаше невероятен талант да прави пакости.И сега си е дебела глава.
Сериозно по темата обаче,дъщеря ми има наистина талант да рисува.Дори до скоро не обръщах внимание на това,но започнаха все повече хора да ми го казват и май наистина ще се окаже една малка художничка.На всички деца в градината ежедневно подарява картини и те се надпреварват да я карат да им рисува.Като я вземам,родители ми казват "Ааа,вие ли сте майката на Калина,дето рисува толкова хубаво".Ще видим какво ще излезе от това.

# 13
  • Мнения: 2 032
Едното забелязва детайли и обича да се изразява с картинки: рисуване.
Другото е жилаво, дребно и много подвижно: спорт.

За таланта да ме манипулират казах ли?

# 14
  • Мнения: 3 929
Като гледам - за всички изброени. Без да преувеличавам! Но най-много му се отдава актьорското майсторство.

Общи условия

Активация на акаунт