Вашето дете има талант за...

  • 5 257
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 516
Музикален е. Смятам да го пробвам на уроци по китара. Пък каквото сабя покаже. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 8 505
За спорт.Но си мисля,че все още е рано да го твърдя със сигурност.Времето ще покаже дали и какъв талант има.Ние с баща и само ще помагаме.

# 47
  • Мнения: 1 426
големият се интересува от компютри и нищо друго, на какви ли не спортове съм го записала замо за да му отвлека вниманието, но уви
още не може да чете и пише, но зрително е запомнил сайтовете как се пишат за игри и го хващам  аз да реди www.............
на малкия още не съм открила таланта, но явно пак ще е комп. защото е плътно залепен за батко си и двамата стоят на един стол.

# 48
... Със сигурност не проговори със смислени изречения на 9 месеца, не смята три цифрени числа наум, не може да играе "шопското" и не научи английски само от слушане по телевизията Crazy

Те това, да може такива неща, не е талант, това би било направо гениално...
Аз съм започнала на девет месеца със смислените изречения,за смятането с три цифрени числа наум си има трикове и дори детето да не е гений ако ги знае ще може да го прави,английски може да  се научи само от гледане на телевизия до едно определено ниво и познавам деца които точно така са се научили Wink  love001 newsm74 newsm39 1swing family smile3523 smile3522 newsm81 sohappy needle

# 49
  • Мнения: 24 467
 newsm44
Ето, ето я гениалността! Laughing

# 50
  • Мнения: 3 456
Рисуване.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Не мога да преценя толкова рано какви таланти имат децата ми. Сега са на възраст в която се развиват постоянно, Виктор много обича да пее, но не мисля че това е нещото. Ще изчакам - ще видя  Peace

# 52
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Според мен танци и пеене й се отдава. Дори сега търся подходящ курс за спортни танци.

# 53
  • Мнения: 1 599
Моето момче е един малък актьор... просто играе роли каквито му падне...ама то нали му е наследствено... а за компютри да не говорим... май трябва да се купуват поне още 2... за всеки по 1

# 54
  • Мнения: 1 193
Голямата се справя като начало, много добре в спорта ( има вече 4 медала)  Grinning Иска и на акт.м-во да я запишем, танци.
Малката е най-талантлива в правенето на бели  Mr. Green Чакам да стане на подходяща възраст, та да я запиша и нея на тренировки ( по таекуон-до, като кака). Поне ще си изразходва енергията, рационално  Grinning

# 55
  • Мнения: 645
Отговорих с танци, въпреки, че ми се струва много малък още за да определя какъв точно талант има.  Факт е, че му харесва да танцува и когато чуе музика веднага започва, но дали това е талант времето ще покаже.

# 56
  • Мнения: 2 090
Моят син е мъничък още да говоря за талант,но има огромно желание да пее(той още не говори много,камоли да пее,но като чуе песничка замръзва на едно място,става много сериозен и започва да вика(това е неговото пеене Joy Joy Joy).И много обича да дърпа струните на китарата на баща си,като започне да ''свири'' силно и много се радва и е много доволен от себе си hahaha dazzler1

# 57
  • Мнения: 8 999
Моите деца пък са обикновени тъпанарчета.
Интереси имат, но чак талант....

# 58
  • Мнения: 3 810
каката се занимава с танци от ДГ
малакта пее Laughing
и двете рисуват Joy
уф, че талантлви деца имам!  ooooh!

# 59
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Детето ми е още малко и не мога да разбера със сигурност, но виждам че много обича да танцува когато му пуснем някоя песен, така че си мисля че като стане на 5, 6год. ще го запиша да тренира някакви танци.

Общи условия

Активация на акаунт