Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 95 отговора

Имам двама сина на 10 и 8 години,сега пак съм бременна.Много съм объркана,не че не искам бебето напротив...Просто ми идва като гръм от ясно небе,моля споделете своя опит,нужен ми е кураж!
Цитирай

Все още нямам опит по въпроса, но те поздравявам.
Ние с половинката ми много искаме трето дете, но засега сме решили, че е още малко рано.
Желая ти лека и успешна бременност и много радост покрай малкото човече. А и вече имаш опит.
  bouquet
Цитирай

София

Ехааа, ми супер, едно дете винаги носи много радост и емоции в семейството.
Цитирай

София

Мога само да те поздравя  bouquetЛека бременност и здраво бебче на финала!!! Peace
Цитирай

БРАВО! И аз бих искала трето дете ,но таткото нещо Whistling
Честито!Лека бременност и много радост .  bouquet
Цитирай

Мисли по- положително- щом се случва, значи бог Ви праща тази радост и се наслади на момента!!! Нима има нещо по- хубаво от едно дете, което можеш да направиш? Аз съм в същото положение - бременна съм и имам дъщеря на 9 и син на 7 г., а септември, живот и здраве, като родя, дъщерята ще е на 10, а сина на 8 г. Първоначално като разбрах се бях същисала и аз, но сега си мисля, че ще ми бъде много приятно да се откъсна от работата и проблемите две години и да си разхождам децата и да си им обръщам повече внимание! Така че ще споделяме опит!  Hug Прегръдки от мен, лека бременност и добро настроение най-вече!!!
Цитирай

Русе

мога само да ти се възхищавам за куража!!!
Цитирай

Благодаря ви много,момичета!sisonka05 стана ми по-добре да знам,че и ти си била объркана.През декември преживяхме тежък инцидет с големия ми син.Едва оцеля и както казваш ти тая бременност си е дар божи,поне аз така го чувствам.Като изключим разбира се гаденето ивсички др."екстри".Иначе и аз съм за септември,радвам се ,че ще има с кого да споделям Hug Ако има и други майчета в нашето положение нека споделят.Благодаря!
Цитирай

София

Браво!
Цитирай

София

Браво! Супер е да имаш 3 дечица! Wink
Цитирай

Мисли по- положително- щом се случва, значи бог Ви праща тази радост и се наслади на момента!!! Нима има нещо по- хубаво от едно дете, което можеш да направиш?
Имаш и моите поздравления!Това се казва хубава новина!  bouquet
Цитирай
Честито.Другите две ще ти помагат ДАЖЕ ЩЕ ИМ БЪДЕ МНОГО ИНТЕРЕСНО да си имат едно сладко малко братче или сестриче.
Цитирай

Бургас

Честито   bouquet аз се надявам да имам второ дете след време че не ми се иска да останем само с едно, а ти ще имаш трето, това е страхотно!Лека бременност  Love
Цитирай

София

Честито!   bouquet Надявам се след време и аз да мога да се похваля така!
Цитирай

Честито  bouquet Аз също съм с 2 момчета и таткото не спира да ме моли за още едно с надеждата,че ще е момиче Blush
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 95 отговора