Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 205 отговора

на брега на реката

от Дир.бг
01 февруари 2008 / News.dir.bg
На 29 януари вечерта в детската токсикология на “Пирогов” са постъпили две 4-годишни деца със съмнение за отравяне.
Взети са им кръвни проби и след анализ е установено наличие на лексотан, съобщиха от лечебното заведение, предаде БГНЕС. След стабилизиране на състоянието им децата са освободени за домашно лечение.
Веднага са уведомени компетентните органи, защото децата са от същата детска градина в кв. "Лозенец", от която на 28 ноември 2007 г. постъпиха 18 деца с диагноза за тежко отравяне. 14 от тях бяха оставени в болница.
Цитирай

Белгия/София

Shocked
Стига, де, това вече става съмнително  Thinking
Цитирай

София

Още
http://express.bg/story/22871
Цитирай

Е, сега ми кажете, че няма нищо и че било случайно преди!
 Престъпници!
Цитирай

Направо не е за вярване.  Shocked
Цитирай

не знам как да реагирам  Shocked
Цитирай

София

Стига бе!Някой в тази градина е за затвора май.Лелеее,ако съм на мястото на родителите ще ги съдя до дупка.Да дават на войниците в казармата бром съм чувала,ама на деца лексотан,за да са по-кротки,направо нямам думи!
Цитирай

Айде стига бе  Shocked
Цитирай

София

Това меко казано е скандално, струва ми се че вече трябва да се намеси сериозно някоя институция, преди да пострада някое дете по-сериозно недай боже....... Crossing Arms Crossing Arms #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Цитирай

Sofia

След първия път как така не са уволнени тези учителки, а само едната е с предупреждение?!?! И що за малоумна наглост да се повтори случката... ooooh!

Не знам как родителите на децата в тази градина ги оставят сутрин там.  Confused
Цитирай

София

Е, нали чантите и другите лични вещи на персонала стояха в друга стая, до която децата нямат достъп? И пак ли децата са били без наздор, че да може едно от тях да бръкне, да реши какво да ги прави и да ги раздаде на останалите деца?
Цитирай

Лондон

Айде стига бе,това вече е ненормална работа.Пак лексотан,пак в същата градина.....пак ли е случайност #Crazy
Цитирай

И що за малоумна наглост да се повтори случката... ooooh!
Е, това се чудя и аз...Айде, първият път сигурно са се надявали, че няма да ги хванат. Но след като ги хванаха, шумяха по случая, вкараха децата в болница, те с цялата си наглост продължават!? Shocked
Цитирай

Shocked Shocked Shocked
Цитирай

там край морето- Варна

Прекалено голямо съвпадение Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 205 отговора