Разбирате ли се с вашата етърва?

  • 7 709
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 104
нямам етърва, имам зълва, с която изобщо не се разбирам, поддържаме отношения от немай-къде Wink

# 31
# 32
  • Мнения: 81
за мое щастие нямам етърва ,но имам зълва ,никак не се разбира ме и не ми пука изобщо .Имам си сестричка с която си споделям и много обичам

# 33
  • Мнения: 9 973
въобще и не си говорим,нито като се роди детето дойде,нито пък му знае името.................вика му бебе

# 34
  • Мнения: 674
 Нямам етърва, имам зълва (сега разбрах кое какво е). Със зълвата ми се виждам 3-4 пъти в годината за 1 час, така че...........се разбираме! Laughing

# 35
  • Мнения: 1 685
етърва ми е в гърция-там живеят!и ние така-виждаме се в годината веднъж за по-час два,разбираме се да   Grinning

# 36
  • Мнения: 881
Ние с моята етърва се разбираме прекрасно!Тя е най-добрият и благороден човек,който познавам и при нужда винаги мога да разчитам на нея!И много си я обичам!Имам и зълва и сме в същото положение-разбирателство и подкрепа ,винаги когато можем си помагаме за едно или друго!

# 37
  • Мнения: 953
Разбираме се много добре, но тя живее в друга държава.

# 38
  • Мнения: 252
Да, разбираме се. Само не разбирам с какво ще ти помогне този отговор. Хора  и причини всякакви, едни се разбират други не

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не сме в лоши отношения, но и не се търсим.
Peace

# 40
  • Мнения: 1 477
Много сме близки с етърва ми.Споделяме си и се разбираме.А пък и толкова много сме преживяли заедно...Винаги мога да разчитам на нея.

# 41
  • Мнения: 221
Не сме в лоши отношения, но и не се търсим.
  Peace

# 42
  • софия
  • Мнения: 757
и аз така с моята...с девер ми живеят на 400 км от София, виждаме се рядко.
Не мога да кажа, че не се обичаме, но много рядко се случва да се чуем по телефона Wink

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Нямам такава. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 6 441
Разбираме се много добре, но тя живее в друга държава.

И при мен е така.

Общи условия

Активация на акаунт