Разбирате ли се с вашата етърва?

  • 7 708
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Етървата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire в дома ми не я пускам и я подминавам на всякъде, то простотия, простотия....нямам думи, бе направо си е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Виж зълвата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes обичам си я жената, душица е  bouquet

# 61
  • Мнения: 122
Аман от тези етърви ,зълви и т.н.

# 62
  • Мнения: 142
Само да спомена - нищо не казвам  Mr. Green
Бях в пети месец бременна като им отидохме на гости. Имайки впредвид, че живеят в двуетажна къща с 4 спални, ни сложиха да спим в мазата (пригодена на спалня). Легло нямаше - спали ли сме на земята на един надувем матрак. Прозорци също нямаше. Също така използваха банята до мазата, за да не будят децата на втория етаж. Абе бегай, ужас
Много зле ми се отрази - плаках много. Даже се уплаших да не стане нещо на бебо.
Зарекла съм се повече крак там да не ми стъпи... Twisted Evil

# 63
  • Мнения: 2 978
Разбирам се.
Говорим си за децата, за бабите, за проблемите и така.

# 64
  • Мнения: 142
И само да допълня, че ме хваща яд като се сетя - дори не се обади да ме поздрави като родих.

# 65
  • Мнения: 6 441
Аз етърва нямам,имам зълва която е в чужбина и от разстояние се разбираме  bouquet
И при мен е така Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 168
Moята етърва е много добро момиче, живеем в един вход, децата ни са на една възраст, но за съжаление имаме различни разбирания за абсолютно всички неща! Почти няма за какво да си говорим. Тя се разбира по-добре с животните. На 36г. е а .... не не искам да я обиждам, защото инъче е добро момиче Rolling Eyes

# 67
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
е как да ги уважаваш после тия същества #2gunfire

# 68
  • Мнения: 814
Аз нямам етърва, а само кандидат-такава  Simple Smile. Ама като гледам - хич нямаме общи неща...

# 69
  • Мнения: 228
НЕ.. даже откакто тя се появи и братята вече не се разбират  Sad

# 70
  • Мнения: 756
 сега разбрах и аз какво е етърва- разбирам се чудесно с нея , но чак да поддържам постоянене контакт нямам такова намерение , въпреки че знам че когато реша да отида да я видя винаги съм добре дошла .Сега обаче ми предстои да се изправя пред част от сестрите на мъжа ми -засега двете , а след това останалите 5 - не знам какво ще да е................

# 71
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
НЕ.. даже откакто тя се появи и братята вече не се разбират  Sad
колко позната картинка Tired

# 72
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
   Сега обаче ми предстои да се изправя пред част от сестрите на мъжа ми -засега двете , а след това останалите 5 - не знам какво ще да е................

 Shocked Е ти ме разби просто, мъжа ти колко деца са?

По темата, аз такива грижи нямам.

# 73
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А вие защо не се разбирате с вашите?  Мойта е злобна, завистлива интригантка  #2gunfire

# 74
  • Мнения: 120
НЕ.. даже откакто тя се появи и братята вече не се разбират  Sad
колко позната картинка Tired

Оххх защо ли и на мен ми е много познато това? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт