Бременност и дискова херния

  • 757
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте отново!Бихте ли ме посъветвали дали мога да ходя на физиотерапии по време на бременност /имам дискова херния/Благодаря Ви предварително!

# 1
Знае ли някой нещо по моя въпрос,защото не мога да реша дали да прибегна до физиотерапии,от които имам голяма нужда!По принцип дали те увреждат до някаква степен плода?

# 2
Знае ли някой нещо по моя въпрос,защото не мога да реша дали да прибегна до физиотерапии,от които имам голяма нужда!По принцип дали те увреждат до някаква степен плода?

Здравейте,
аз имам дискова херния. Преди няколко месеца претърпях катастрофа и освен че имах напълно счупена херния с притискане на нерв, след физиотерапии и яко лежане, останах си си една такава между 4 и 5 прешлен, която недоизлекувана.
на въпроса дали може да се прави физиотерапия - отговора е ДА, но трябва да предопредите терапевта че сте бременна. Другото което ми препоръча доктора ми за това е аква фит - в България е аква аеробика и е специално за бременни с хернии и лош кръст. Във водата няма да се пренатоварвате много и няма да ви се вдига пулса над необходимото. Ако имате още въпроси пишете, с радост ще отговоря, стига да бъда полезна!

Общи условия

Активация на акаунт