Какво да бъде първото предлагано месо

  • 2 643
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 753
започнах с пилешко

# 31
  • София
  • Мнения: 3 099
С каквото и да започнеш (ако е купешко) - все тая. Важното е да бъде за 6 месечни...  Laughing

Сериозно: известен столичен педиатър твърди, че няма значение; "еднакви бъркочи са"(в положителния смисъл, обаче). Така че, каквото и да решиш - все ще е правилно!

# 32
  • Мнения: 596
Започнах с пилешко.

# 33
  • Мнения: 4 447
С каквото и да започнеш (ако е купешко) - все тая. Важното е да бъде за 6 месечни...  Laughing

Сериозно: известен столичен педиатър твърди, че няма значение; "еднакви бъркочи са"(в положителния смисъл, обаче). Така че, каквото и да решиш - все ще е правилно!

Това съвсем не е така. Как да няма значение дали ще сахраниш със заешко или свинско??? Голяма идиотщина. Въздържайте се от такива съвети, много ви моля  Grinning

# 34
  • Мнения: 814
пилешко, пуешко или заешко  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 3 099
С каквото и да започнеш (ако е купешко) - все тая. Важното е да бъде за 6 месечни...  Laughing

Сериозно: известен столичен педиатър твърди, че няма значение; "еднакви бъркочи са"(в положителния смисъл, обаче). Така че, каквото и да решиш - все ще е правилно!

Това съвсем не е така. Как да няма значение дали ще сахраниш със заешко или свинско??? Голяма идиотщина. Въздържайте се от такива съвети, много ви моля  Grinning

Не, няма да се въздържам, защото го е казал човек, на когото доверяват децата си чужди дипломати и бизнесмени!
Ако става въпрос за купешки пюрета - няма значение!

# 36
  • Мнения: 4 447
С каквото и да започнеш (ако е купешко) - все тая. Важното е да бъде за 6 месечни...  Laughing

Сериозно: известен столичен педиатър твърди, че няма значение; "еднакви бъркочи са"(в положителния смисъл, обаче). Така че, каквото и да решиш - все ще е правилно!

Това съвсем не е така. Как да няма значение дали ще сахраниш със заешко или свинско??? Голяма идиотщина. Въздържайте се от такива съвети, много ви моля  Grinning

Не, няма да се въздържам, защото го е казал човек, на когото доверяват децата си чужди дипломати и бизнесмени!
Ако става въпрос за купешки пюрета - няма значение!

 ooooh! ooooh! ooooh!

# 37
  • София
  • Мнения: 3 099
Анче_Мамче , човекът има медицинско образование, огромен опит и 4 деца! Ти - освен с театралничене - с какво го конкурираш?
Това не е Клюкарника. Нека си бъдем полезни.

# 38
  • Мнения: 724
Аз знам и така и съм направила месото с което трябва да се захрани трябва да е "бяло"-пиле,заешко и т.н.

# 39
  • Мнения: 6 441
Първо захраних със заешко ,после пилешко.

# 40
  • Мнения: 508
аз започнах с пуешко на Хип,после давах пилешко с тиква на Бейбивита,после заешко на Ганчев и така,после си приготвях домашно пилешко.най-добре е да се започне със заешко или пуешко-въпрос на личен избор.

# 41
  • Мнения: 4 621
Аз започнах с пуешко на Хип. В последствие въведох пилешко, заешко, телешко и накрая свинско Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 574
Пуйка и пиле.

# 43
  • Мнения: 757
пуйка с тиква и пиле на хип

# 44
  • Мнения: 4 784
АЗ дадох заешко и след това пуешко. Бях чела преди това, че най-добре е с някое от тези двете да се започне.

Общи условия

Активация на акаунт