От черна кана искам си стария цвят

  • 1 295
  • 7
  •   1
Отговори
косата ми естествената е тъмно кестенява и няколко пъти съм я правила с къна последно я направих преди Коледа черна.хич не се харесвам на 15 съм и съм готова на всичко да си върна стария цвят.какво да направя има ли начин да се махне?

# 1
  • Мнения: 580
Не ,за съжеление. В повечето случеи не можеш да се разделиш с черна боя ,а какво остава за къна? Ще трябва да я изрежеш Sad
ПП има теми за така наречените remover-и, виж ,дали там няма нещо , което да ти помогне.

# 2
В никакъв случай, няма да се махне толкова лесно и бързо колкото ти се иска и освен това не пробвай да слагаш римоувъри, обезцветители всякакви други такива работи, защото фризьори са ми казвали, че може да останеш без коса след такава процедура(става въпрос за къната спец.)!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 160
Най добре е да я оставиш  да се отмие постепенно . Не си съсипвай косата  ненужно .

# 4
  • Мнения: 4 435
Боя може с римуувъри,въпреки че резулатат пак не е от раз,обаче за къна не става.Трябва да си ти израсте просто.

# 5
  • софия
  • Мнения: 290
и аз мисля че няма да стане докато не израстне , особено черната кана ... и особено кана . И един съвет - не си слагай кана , нито по е по - добра за косата , само ядове си имаш после .Пробвай да слагаш от време на време кафява боя. Успех !

# 6
  • Мнения: 893
Слагай кисело мляко на косата си...Помага за падането на боята или къната...Но не очаквай чудеса.
Също от темата "тайната на дългата и гъста коса"...няколко момичета споделиха, че им пада по - бързо боята...при мен е същото...

# 7
  • Мнения: 534
косата ми естествената е тъмно кестенява и няколко пъти съм я правила с къна последно я направих преди Коледа черна.хич не се харесвам на 15 съм и съм готова на всичко да си върна стария цвят.какво да направя има ли начин да се махне?

едно време съм си "махала" къната с маска от газ, мас и оцет и ставаше...пробвай Peace

Общи условия

Активация на акаунт