Някой имал ли е количка Giordani Cinque?

  • 7 424
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Някой може ли да ми каже колко килограма е Giordani-Cinque ?
Седем и нещо е май.Сина ми тежи девет килограма и вдигам количката с него без проблеми.А съм си слабичка и хич не мога да вдигам тежко.

# 61
  • Мнения: 3 457
Старият из нета го дават 7,8кг ,та е нормално новият с борда да е около 8кг  Peace

# 62
  • София-Младост
  • Мнения: 23 338
Момичета, ако някоя от вас ползва Джордани Компакт би ли ми премерила колко е широка. Вътрешната част, там където лежи бебето. Благодаря предварително. Колебая се за този модел, но ми се струва доста тясна.

# 63
Днес си купих Giordani Cinque  Grinning  от магазин "БЕБЕ+" за 169 лв. Има ги във всички цветове.Но на мен лично ми допадна най-много оранжевия. 

# 64
  • Мнения: 388
Днес си купих Giordani Cinque  Grinning  от магазин "БЕБЕ+" за 169 лв. Има ги във всички цветове.Но на мен лично ми допадна най-много оранжевия. 
Сподели малко повече, моля те, ако не те затруднява! А пък ако дадеш и някоя снимка цена няма да имаш  Hug  Laughing

# 65
Количката е страхотна.Много е лека.Тежи 7,5 кг.Ето тук може да я видиш.

http://www.bebeplusbg.com/index.php?m=320&lang=1&categor … 27&prodid=910

# 66
  • Мнения: 388
Тези снимки в нета ги знам. И понеже са еднакви навсякъде ми се щеше да я видя в по-различни положения (сгъната например). Нищо де, надявам се скоро и аз да кача снимки. Ама ще нащракам яко та да има мамите да гледат... Wink

# 67
  • Мнения: X
Здравейте.
Рових доста и гледах моделите Компакт и Чинкуе, но не мога да разбера от картинките коя е по- широка и дълга. Гледам, че поставката за крачетата е горе долу с еднаква дължина  newsm78. Иска ми се да е достатъчно дълга и широка, защото Мартин си спи навън.

# 68
  • Мнения: 434
Аз имам компакт.. за чинкуето незнам, но компакт-а всички казват, че е по-тясна от останалите модели, а на мен ми се видя еднаква.. Двете в нета ги дават еднакви на ширина (50см). Днес мерих ширината на коша и ако това ще е от помощ отвътре е 35см, а отвън 40см (това за коша). За 50см мисля, че включват и гумите. Нека някоя мама, която има Чинкуе да измери коша и да каже.

Изрових тука 2 снимки на беба в количката:
http://images24.snimka.bg/005415749-big.jpg
http://images24.snimka.bg/005415750-big.jpg

# 69
  • Мнения: 6 441
Утре меря Чинкуето. Peace

# 70
  • Мнения: 388
Хайде и моето Чинкуе дойде най-сетне! Да ни е честито!  Mr. Green По-късно ще го измеря и ще сложа снимки, че малкия сега вършее  ooooh! Засега го возих из апартамента - май му хареса ще видим навън как ще се държи. И на мен ми хареса. Ама голям зор видях със слагането на борда, направо ми се разгони фамилията! Тези от вас, които са си взели новия модел, срещат ли такива трудности? Ако е така всеки път май ще го махна за постоянно...

# 71
  • Мнения: 45
Трекс, Компакт-а е много тесен и къс. Определено не е добър вариант. Единственото му преимущество е, че има пълно легнало положение. Чикуе-то може да се ползва много повече време. По-широко и дълго е, особено като се вдигне приставката за крачетата. освен това е и с по-големи гуми, което веднага го прави по-комфортно.
Колко е голямо бебчето ти и с каква количка си в момента?

Досега бях с едит танк подарен от зълва ми Simple Smile Взех я за няколко месеца докато се позатопли за да си взема лятна направо. Модела "Компакт" ми хареса, защото има чувалче и  струва 189лв., но не съм я виждала наживо. Имаше и един модел, който прилича на G4 и пак има чувалче, но беше на доста по-скъпа цена, а имам ограничени финанси. Кажете някой магазин, в който мога да разгледам тези модели и да преценя.

В Пигис Хаус има Компакт, доста е дълга и широка аз я видях на живо определено не е хич лоша за тази цена

# 72
  • Мнения: 45
Добре де защо из нета го няма този нов модел на Джордани с борда,модела чинкуе  newsm78

в магазин Кикиморско царство ги има всички цветове

# 73
  • Мнения: 388
Хора, ето ви снимки и размери.

размери,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 19:40 от mim40

# 74
  • Мнения: 6 441
mim40 ,благодаря за труда!
А само да те питам-виждала ли си старият модел,от миналата година и може ли да направиш съпоставка със сенника-по-голям ли е? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт