В Метро без деца?

  • 1 297
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Вярно ли не пускат в Метро с деца? Една приятелка ми каза, че тях не са ги пуснали и тя обикаляла навън с детето докато мъжът и пазарува ... Днес мислехме да ходим там, та някой ако има инфо ще сте ми от голяма полза. Мерси и хубав ден Grinning

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
това е н-тата тема,много ясно,че не пускат с деца,това да не е квартална бакалия

# 2
  • София
  • Мнения: 903
В Метро НИКОГА не са пускали с деца. Пише го с големи букви на входа.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз доколкото знам не пускат със съвсем малки дечица и с колички.Ако си с бебе,трябва да го носиш в слинг или кенгуро.За по-големите деца обаче незнам как стои въпроса

# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
над 7 години пускат

# 5
  • Мнения: 258
това е н-тата тема,много ясно,че не пускат с деца,това да не е квартална бакалия

н-тата тема не я намерих преди това, сори за което  Peace

А иначе и Бриколаж и Практикер не са квартални бакалии МАЙ, ама пускат с деца вътре!

Мерси на отзовалите се все пак  Peace , пък били и някой от тях по-така ...

# 6
  • Мнения: 4 916
това е н-тата тема,много ясно,че не пускат с деца,това да не е квартална бакалия

...

А иначе и Бриколаж и Практикер не са квартални бакалии МАЙ, ама пускат с деца вътре!

...

Но не са и Метро все пак.

# 7
  • Мнения: 258
така де ... аз затова и попитах защото не знаех дали е била временна мярка или по принцип не пускат .
.............. anyway .........

сега вече знам  Peace

# 8
  • Мнения: 622
Можеш да влезеш ако си с бебе и го носиш в кенгуро.Иначе детски колички и свободно ходещи деца вътре не се допускат Peace

# 9
  • Мнения: 581
  Никога не са пускали с деца под 7год.Може да се влиза с бебета в кенгуру.Ние винаги сме влизали с малката през входа за клиенти със златни (отскоро и със сребърни) карти, защото там няма охрана, която да ни върне.Детето обаче винаги си го возиме в количката с покупките.

# 10
  • Мнения: 2 531
Вярно ли не пускат в Метро с деца?
Не пускат м/у 1-7 г. И да ти кажа аз се възмущавах, но от както взех да ходя със сина ми - доста опасно е и вече мисля че е оправдано!
Може и в столче за кола - аз съм го слагала в количката!

# 11
  • Мнения: 62
Напълно оправдано не пускат с тези мотокари там си е доста опасно за малките пакостници. Аз лично си връзвам едно голямо парче плат като слинг и си влизам с малката и по-голямо дете може да се носи на слинг, така че няма да имате проблем! Успешно пазарене  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Не пускат, да. Варианта е някой да влезне и да ти подаде кенгуру от техните, да го ползваш вътре и да го оставиш на касата без да го купуваш, разбира се.
Веднъж в Метро Благоевград бяха достатъчно любезни да ми обяснят, че не допускат деца, защото не са застраховани. Иначе всички клиенти били застраховани. Т.е. ако ти падне пале на главата сама ще си носиш отговорност, че си сложила детето си в кенгуро и го носиш с теб, нямаш право на претенции към магазина.

# 13
  • Мнения: 3 926
Всъщност имам една-две познати, които са влизали и с по-големи деца в слинг. И после са слагали децата в количката за пазар. Ако не пускаш детето няма проблем. Wink Има тарикатлъци, но предвид движението на кари и разни други тежко- и лекотоварни машини там не мисля, че е уместно да се шмекерува Simple Smile

# 14
  • Мнения: 187

В Метро НИКОГА не са пускали с деца. Пише го с големи букви на входа.
[/quote]
Пускаха,в на4алото като го отвориха никога не са ни правили проблем за детето!!!

Общи условия

Активация на акаунт