Малко смотан въпрос за дрехите

  • 1 949
  • 32
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Чудя се какво да правя с дрехите , с които сме ходили навън ...носили сме ги няколко часа, не са за пране, но не мога да ги прибера в гардероба, защото не са чисти  ... вкъщи си носим домашни дрехи и като се приберем смотвам на топка външните и ги мятам на закачалката в коридора, но това е гадно ...

Вие къде ги държите ? Имате ли си специален шкаф или заминават директно за пране или  newsm78

# 1
  • Мнения: 953
Моите са на стола или на диван на който не сядаме в една от стаите.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако трябва да съм напълно честна, около нас е такава свинщина, че трудно мога да определя нещо като "не за пране", след като сме излизали с него навън. Но мъж ми, който е от вкъщи в колата, на работа с униформа, после пак в колата и пак вкъщи - категорично отказва да му пера дънките, носени 2 часа. И си ги мята на стола в спалнята Laughing
Има и едни високи закачалки за дрехи, като прът и по него закачалки стърчащи навън - предполагам, че е точно за такива неща, ако имаш място в дрешник примерно, може да си купиш. Иначе за в стая не става, ще е грозничко може би Confused

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Болна тема. Имаме една пейка в спалнята, сложихме я там защото не и намерихме друго място. Сега седи постоянно, затрупана с дрехи обличани, но не мръсни и за пране. Там трупаме и домашните дрехи, докато сме навън. Като реша да пускам пералнята например с тъмни дрехи, първо от там вземам всичко тъмно, следващата пералня светлите и така. Естествено на тяхно място почти веднага се наместват, други ползвани дрехи. Абе седи си постоянно затрупана с дрехи въпросната пейка. Предвиждам на нейно място, някога да сложа шкаф в който да ги държа, но все не ми идва музата да го измисля и да го поръчам. Извинявам се с факта, че после няма къде да сложа пък пейката Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 036
Първата ми работа като се прибера отвън е да закача дрехите на терасата.
През зимата въздуха освежава и изчиства от неприятните миризми - цигарен дим,пушек и т.н..
По друг е въпроса през лятото,което наистина ми е мъка.
Тогава на две обличания,дори само веднъж и пера.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Болна тема. Имаме една пейка в спалнята, сложихме я там защото не и намерихме друго място. Сега седи постоянно, затрупана с дрехи обличани, но не мръсни и за пране. Там трупаме и домашните дрехи, докато сме навън. Като реша да пускам пералнята например с тъмни дрехи, първо от там вземам всичко тъмно, следващата пералня светлите и така. Естествено на тяхно място почти веднага се наместват, други ползвани дрехи. Абе седи си постоянно затрупана с дрехи въпросната пейка.

Ох, и ние имаме такъв стол, освен закачалката  Embarassed... много е кофти ... аз понеже излизам само на разходка с малкия , но не понасям да съм с все еднакви дрехи, трупам и в спалнята ... иначе опитах веднага да пера, но не става.... те не смогват да изсъхват ... пък и няма смисъл

# 6
  • Мнения: 824
В гардероба изпраните дрешки,в чекмеджетата на спалнята,обличаните за по 2 часа.

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Гледам да нося същите дрехи за още няколко часа и на другият ден и ги пускам за пране. У дома ходя по анцунг.
Дрехите с които е бил малкият на вън - моментално за пране, тези с които е бил у дома - вечер пак слагам за пране.
Мъжа ми си ходи винаги по дънки и блуза, които вечер пак слагам за пране, той няма навика за домашни дрехи. Само някой по-така блузи са му за навън.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 673
Слагам ги за малко на балкона и после на един стол в стаята. Понякога не ги обличам 2ри път, а директно в пералнята.

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
За такива цели е най-долното рафтче от гардероба, ако са дрехи за закачалки първо на терасата да ги духне вятъра, после пак в единия край на лоста, на съответната закачалка. Това рзбира се, не значи че нямаме дрехи по столовете в спалнята  Blush

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Зимата заминават на балкона, където престояват няколко часа. После на долния рафт в гардероба или на стол в спалнята.
Лятото всичко се облича по веднъж.

# 11
  • Мнения: 647
Нашето семейство е 4-членно и всехи като метне някъде из дома по един чифт дрехи които са носени веднъж , но не са и за пране ,не са и за в гардероба и става АД !!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Затова реших кардинално въпроса .Носено веднъж и става за второ обличане - ДИРЕКТНО В КОША ЗА ПРАНЕ !
НОБЕЛОВА НАГРАДА ЗА ТОЗИ КОЙТО Е ИЗМИСЛИЛ ПЕРАЛНЯТА ! Peace

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Зимата заминават на балкона, където престояват няколко часа. После на долния рафт в гардероба или на стол в спалнята.
Лятото всичко се облича по веднъж.

А сега, в това топло почти пролетно време ...не се мокрят, не се цапат

# 13
  • Мнения: 4 289
Мятам ги на едно столче в спалнята. Винаги ми е било проблем това с дрехите.  Embarassed

# 14
  • Мнения: 1 107
Зимата заминават на балкона, където престояват няколко часа. После на долния рафт в гардероба или на стол в спалнята.
Лятото всичко се облича по веднъж.
Мен ако питате ако оставя на балкона нещо ще ухае още по-зле. Във Варна навън мирише ужасно на дим от всички печки на твърдо гориво...най-добре във пералнята, май

Общи условия

Активация на акаунт