Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Plovdiv

много харесвам кремовете със светлоотразяващи частички, особено за пролетта. Ползвала съм на Lumene, Avon и др.
От  този тип кремове , на  коя марка бихте избрали?

Аз бях доволна от един на Nivea с праскова, но вече е спрян.
Цитирай

За лице ли става въпрос?
Аз от миналата година се каня да си взема такъв лосион за тяло на Дав, че ми го хвалеха, но още не съм...
Цитирай

ᑲᓇᑕ

За хидратантен крем ли става въпрос?
И на мен ми се иска да взема такъв, но да не е мазен.
Ще следя темата  Smile
Цитирай

София

Имах такъв на Дав, бях доволна.
Цитирай

на изток от рая

За тяло имам на Дав и Laura Vandini.Добре стоят през лятото и не са натрапващо лъскави.
Цитирай

София

На Nivea съм ползвала pure energy, само че е с кайсия. Има го тук.
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=50255&cat=3249&shop_id=12
Цитирай

weltweit

Колко да са светлоотразяваши тези частици? Аз имам емулсия за блясък на Нюкс със блестящи частици, които в никакъв случай не лъщят, а придават изключително свеж и здрав вид на лицето. Емулсията е много лека и не е мазна. Ползвам я вместо дневен крем  Love
Цитирай

Plovdiv

Имах предвид не крем за тен, а хидратиращ и озаряващ кожата.

Някой ползвал ли е на Lumene с вит. С и светлоозаряващи частици?
Цитирай

weltweit

Имах предвид не крем за тен, а хидратиращ и озаряващ кожата.
И аз за това говоря  Flutter
Цитирай

София

Колко да са светлоотразяваши тези частици? Аз имам емулсия за блясък на Нюкс със блестящи частици, които в никакъв случай не лъщят, а придават изключително свеж и здрав вид на лицето. Емулсията е много лека и не е мазна. Ползвам я вместо дневен крем  Love
Нямам търпение вече да свършва моя и да си купя този.

Понеже някъде четох,че си купила и крема за проблемна кожа,озаряващия,ще ми кажеш ли каква е разликата?Smile
Цитирай

weltweit

Нямам търпение вече да свършва моя и да си купя този.

Понеже някъде четох,че си купила и крема за проблемна кожа,озаряващия,ще ми кажеш ли каква е разликата?Smile
Да, емулсията е без киселини и става за дневен крем. Кремът е с киселини и има лек пилинг ефект и лек матиращ ефект и не е подходяща основа за грим според мен, ползвам го вечер(то така си и пише в листовката за максимален резултат). Нооо комбинацията от двата крема е трепач просто - кожата е свежа, чак сияйна, което за мен е нещо удивително (не съм с хубава кожа по природа Confused), нямам ни една пъпка и не се омазнява грам, нито лъщя като преди  Love
Цитирай

Берлин

Камамбер ,давай линк към кремовете за които пишеш.Много ме заинтересува,а явно само Исайкова знае за какво става дума. Very Happy
С каква кожа си и моля те опиши действието на кремчетата.
Цитирай

weltweit

Камамбер ,давай линк към кремовете за които пишеш.Много ме заинтересува,а явно само Исайкова знае за какво става дума. Very Happy
С каква кожа си и моля те опиши действието на кремчетата.
5 лева  Mr. Green Чети народеЙ, образовай се  Mr. Green
Ето линкче :
http://www.nuxe.com/les_soins/ligne.php?id=16
Тук се прави диагностика на кожата, моята излезе мнооого точна и продуктите ми паснаха превъзходно  Wink
http://www.nuxe.com/les_soins/mon_diagnostic.php
Цитирай

Берлин

Камамбер, на ти едно букетче  bouquet Very Happy
Цитирай

weltweit

Мерси, нямаше нужда  Mr. Green
Сега се сетих още нещо по темата - бях си поръчала основа за грим със светлоотразяващи частици на Ейвън - еми няма такъв боклук, седи все едно с олио съм се мазала  Sick Ако някой, който ползва и му харесва го иска, подарявам  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора