Крем със светлоотразяващи частици

  • 4 429
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
много харесвам кремовете със светлоотразяващи частички, особено за пролетта. Ползвала съм на Lumene, Avon и др.
От  този тип кремове , на  коя марка бихте избрали?

Аз бях доволна от един на Nivea с праскова, но вече е спрян.

# 1
  • Мнения: 2 229
За лице ли става въпрос?
Аз от миналата година се каня да си взема такъв лосион за тяло на Дав, че ми го хвалеха, но още не съм...

# 2
  • Мнения: 685
За хидратантен крем ли става въпрос?
И на мен ми се иска да взема такъв, но да не е мазен.
Ще следя темата  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Имах такъв на Дав, бях доволна.

# 4
  • Мнения: 865
За тяло имам на Дав и Laura Vandini.Добре стоят през лятото и не са натрапващо лъскави.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 931
На Nivea съм ползвала pure energy, само че е с кайсия. Има го тук.
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=50255&cat=3249&shop_id=12

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Колко да са светлоотразяваши тези частици? Аз имам емулсия за блясък на Нюкс със блестящи частици, които в никакъв случай не лъщят, а придават изключително свеж и здрав вид на лицето. Емулсията е много лека и не е мазна. Ползвам я вместо дневен крем  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 372
Имах предвид не крем за тен, а хидратиращ и озаряващ кожата.

Някой ползвал ли е на Lumene с вит. С и светлоозаряващи частици?

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Имах предвид не крем за тен, а хидратиращ и озаряващ кожата.
И аз за това говоря  Flutter

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Колко да са светлоотразяваши тези частици? Аз имам емулсия за блясък на Нюкс със блестящи частици, които в никакъв случай не лъщят, а придават изключително свеж и здрав вид на лицето. Емулсията е много лека и не е мазна. Ползвам я вместо дневен крем  Heart Eyes
Нямам търпение вече да свършва моя и да си купя този.

Понеже някъде четох,че си купила и крема за проблемна кожа,озаряващия,ще ми кажеш ли каква е разликата?Simple Smile

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Нямам търпение вече да свършва моя и да си купя този.

Понеже някъде четох,че си купила и крема за проблемна кожа,озаряващия,ще ми кажеш ли каква е разликата?Simple Smile
Да, емулсията е без киселини и става за дневен крем. Кремът е с киселини и има лек пилинг ефект и лек матиращ ефект и не е подходяща основа за грим според мен, ползвам го вечер(то така си и пише в листовката за максимален резултат). Нооо комбинацията от двата крема е трепач просто - кожата е свежа, чак сияйна, което за мен е нещо удивително (не съм с хубава кожа по природа Confused), нямам ни една пъпка и не се омазнява грам, нито лъщя като преди  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: X
Камамбер ,давай линк към кремовете за които пишеш.Много ме заинтересува,а явно само Исайкова знае за какво става дума. Grinning
С каква кожа си и моля те опиши действието на кремчетата.

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Камамбер ,давай линк към кремовете за които пишеш.Много ме заинтересува,а явно само Исайкова знае за какво става дума. Grinning
С каква кожа си и моля те опиши действието на кремчетата.
5 лева  Mr. Green Чети народеЙ, образовай се  Mr. Green
Ето линкче :
http://www.nuxe.com/les_soins/ligne.php?id=16
Тук се прави диагностика на кожата, моята излезе мнооого точна и продуктите ми паснаха превъзходно  Wink
http://www.nuxe.com/les_soins/mon_diagnostic.php

# 13
  • Мнения: X
Камамбер, на ти едно букетче  bouquet Grinning

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Мерси, нямаше нужда  Mr. Green
Сега се сетих още нещо по темата - бях си поръчала основа за грим със светлоотразяващи частици на Ейвън - еми няма такъв боклук, седи все едно с олио съм се мазала  Sick Ако някой, който ползва и му харесва го иска, подарявам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт