да правя изследвания или да чакам 3м.

  • 1 245
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
здравейте,все отлагам да заявя своето присъствие,защото нямам какво да добавя,чета,чета...плача с вас,и наистина се радвам с вас.Естествено и аз искам бебе!!!Толкова години не успях да намеря своя доктор!От тук научих много неща,основното е ,че ми трябва ендокринолог,никои от док. с които съм имала вземане даване,заради кисти,възпаления...и други екстри не ме е карал да правя някакви  изследвания.Аз съм на 38г.Нямам време!!!   Първа крачка час при Владимиров,но чак на 14.04.Това са три месеца,всяка от вас знае колко дълги могат да са.Не ми се иска да бездействам толкова време,дали според вас е по добре да си направим с мъжа ми предварително някакви изследвания,и при кого.Моля ви,помогнете ми! ::
От една година се молим за бебе,сърцето ми е свито,мисля,че гоня последен влак,експрес на всичко отгоре.Обещавам друг път да съм по кратка.Наистина се радвам,че ви има.

# 1
  • Мнения: 7 718
Сорая, направете спермограма в клиниката пак на д-р Владимиров, да е готова, обаждаш се на рецепцията и записваш час за спермограма, ще стане по-рано.  Най-добре е разширена - с морфология по Крюгер, да няма изненади.
Изследвай си репродуктивните хормони - естрадиол, ЛХ, ФСХ на трети-пети ден от началото на цикъла, прогестерон седем дни след доказана овулация /можеш да го пропуснеш на този етап/, останалите -  по всяко време. Изследвай си щитовидните хормони.
Д-р Владимиров признава изследванията, направени предварително.
Така ще стане по-бързо, с готовите изследвания.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здарвей soraia,
Много добре знам как се чувстваш. И пред мен стоеше въпроса с годините. Въпреки че в карайна сметка не те се оказаха проблем  newsm78
Направила си добър избор с д-р Владимиров. Два месеца не са толкова дълъг период на фона на времето което е минало до сега  Embarassed, Моят съвет е през това време да направиш изследване на репродуктивните хормони. Момичетата от София ще те насочат към подходяща лаборатория. Добре е да разбереш дали имаш овулация. - Там вариантите са няколко: с термометър, с тестове или при гинеколог с вагинален ехограф . Аз правих направила последното - най точно е. Можеш да посетиш и ендокринолог - за да си наясно дали има някакъв проблем там. Предполагам, че д-р Владимиров ще иска и спермограма, но най-вероятно ще иска да е направена в неговата клиника.  И за това време мисля че няма да усетиш кога ще минат двата месеца . Можеш да направиш имунологични и генетични изследвания - в Плевен, например при доц.Конова - за резултатите ит  тях се иска повече време. Не се" шашай", започни от някъде и нещата едно по едно ще си дойдат на мястото.
Успех  Laughing

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Lali извинявай  Praynig, повторила съм час от нещата, но явно сме писали по едно и също време

# 4
  • Мнения: 20
благодаря ви момичета за бързите отговори.

# 5
  • Мнения: 7 718
Lali извинявай  Praynig, повторила съм час от нещата, но явно сме писали по едно и също време
За нищо, Тини. Hug Така ще сме по-убедителни Wink.

# 6
  • Мнения: 20
от снощи имам ярки капчици зацапване,24ти ден раничко за м.,а и обикновено като е зацапване е кафеникаво,сега няма пмс,нямам лекар,а си имам имам това което е и някак като микроскопични перцалчета.Извинявяйте гадно е!Мисля си преди Владимиров правя изледвания,а после какво правя с тях...

Общи условия

Активация на акаунт