Къде мога да намеря A - Derma EXOMEGA

  • 7 555
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Някой купувал ли е наскоро. В нито един от магазините, в които преди го купувах не го намирам, а старата ми опаковка свърши. Лошото е, че не намирам и приличен аналог. Имат тоалетно мляко, но то не е така ефективно.

# 1
  • Мнения: 423
Виждала съм в Ремедиум, там има доста неща на тази фирма!

# 2
  • Мнения: 7 263
Благодаря ти за информацията   bouquet , за жалост из Младост не съм попадала на аптеки Ремедиум. Ще продължавам да търся.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
В Плевен се продава в аптеки Санита.

# 4
  • Мнения: 776
Не знам дали става въпрос за това, което аз си мисля - мляко-лосион, 200 или 300 мл., за атопична кожа, бяла опаковка, зелени надписи, с пулверизатор Rolling Eyes- но последно го купувах от аптеките в блиост до Кожната клиника Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз купих Екзомега онзи ден от аптека в Младост - 3.
Аптеката се намира срещу бензиностанцията на Лукойл - Петрол в един висок блок. Ако не се сещаш къде е това ще ти го обясня по - подробно. Там има всички продукти на А - Дерма, аз винаги ги купувам от там.

# 6
  • Мнения: 389
Извинявам се на авторката за намесата, но тъй като в тази тема ще пишат хора, които ползват такава козметика, искам да ви питам:
Купувам за детето такова, но ако може някой да ми обясни, каква е разликата между крема, който е 200 мл (28лв) и има някакво кремче 400 мл -16 лв. Това в голямата опаковка е от същата серия, но от него не съм купувала и ако може да ми каже някой, дали върши същата работа!

# 7
  • Мнения: 1 341
От скоро и аз използвам тази козметика за дъщеря ми. Днес ще проверя името на аптеката от която купих продуктите!
И аз имам въпрос, има ли разлика между кремчето от 200 мл.(не знам на каква цена е), и от млякото, което е 400 мл.- 32лв. ?Дерматоложката ми даде брошурка с козметиката и беше зачеркнала кое да купя, отбелязала е крема от 200 мл. аз купих голямата опаковка,чак след като се прибрах вкъщи видях, че май има някаква разлика между двете.
Предварително благодаря.
И извинения на авторката на темата!

# 8
  • Мнения: 7 263
Ники - това високите блокове зад 25-та Поликлиника ли са? Знам я аптеката май е денонощна там. Благодря ти   bouquet  bouquet  bouquet ще отида да видя.
Сега на въпросите на другите момичета. Към A - Derma като серия ме насочи дерматолог, защото и двамата ми сина са с апотичен дерматит, който особено се изостря зимата. Това мазило за което питам е лосион за атопична кожа с екстракт от овес. Доволна съм много от него. Освен тях ползвам и душ гел на същата серия, опаковката е същата, но е оцветена в синьо и тоалетното мляко сега, което също е прекрасно, но просто не върши толкова добра работа. Не съм заглеждала малките опаковки защото голямата ми излиза насметка понеже мажа и двамата всеки ден след къпане. Би трябвало съдържанието да е едно и също, но за всеки случай питайте в аптеката, не знам дали имат вече диплянки на български A - Derma с описания на продуктите им. първата опаковка си я купих от един щанд в Технополис за козметика и едно страхотно любезно момиче там ми разказа за продуктите и какво съдържат и как действат и т.н. Заедно с мнението на дерматоложката смятам, че ми бяха полезни като информация.

# 9
  • Мнения: 35 950
кремът 200 мл. е за по-тежки случаи /с по-концентрирани съставки/, млякото 400 мл. е само за поддръжка

# 10
  • Мнения: 7 263
bubanka много благодаря за пояснението  bouquet
Тъкмо навреме, може би все пак ще купя крем за този сезон при това положение.

# 11
  • Мнения: 423
кремът 200 мл. е за по-тежки случаи /с по-концентрирани съставки/, млякото 400 мл. е само за поддръжка

На мен в аптеката същото ми обясни продавачката. Кремът е за третиране на участъци със по-силно изразени петна т.е. по тежки случаи, а лосиона се мажело цялото тяло. Аз взех лосиона, който е 400 мл.

# 12
  • Мнения: 1 341
Лени, Бубанка, много благодаря за отговорите.   bouquet
Още днес ще отида да купя кремът от 200 мл.
До сега не съм имала проблеми. Скоро дъщеря ми получи контактен дерматит от праха за пране, и дерматоложката изписа тази козметика. Определено кожата й не е толкова суха, но при лишеите не виждам подобрение.

# 13
  • Мнения: 35 950
от крема слагам на цялото тяло, не само на лишеите

# 14
  • Мнения: 1 341
от крема слагам на цялото тяло, не само на лишеите
Да, и лекарката ми каза да мажа цялото тяло.  Peace
Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт