Gran Bahia Principe Bavaro Resort - Доминикана - Някой да е бил?

  • 660
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 686
Ще съм благодарна на всякакви мнения, впечатления и препоръки.

# 1
  • Мнения: 7 605
За хотела не мога да ти помогна, но zа курорта. Там са най красивите, и най дългите плажове в Дом. Република. Оба4е ниЩо пове4е. Плаж и хотели. Населените места са дал4е. За по4ивка на плаж е идеално, но искаШ ли да видиШ неЩо от страната, е свърzано с дълго пътуване  Confused  Та ако искате да видите неЩо от страната, или ако си падате по Scuba Diving, бих ви препоръ4ала курорта Баяхибе, и там хотел Иберостар Хасиенда Доминикус  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 019
За хотела и аз не мога да ти кажа нищо. Преди малко го разгледах, хубав е, но това което ми направи впечатление е, че не е разположен по плажната ивица, а на вътре в курорта. Ако се настаните в предната част добре, но иначе ще сте доста далеч от плажа, което въпреки, че има влакче не е много приятно. Хубаво си се ориентирала към голям комплекс, защото в малките хотелчета е скука както ти е казала Ossi de luxe. Друг е въпроса, че ако искаш атракции можеш да си избереш екскурзия до столицата Санто Доминго, до остров Саона, да плуваш с делфини и много други. Освен това самия комплекс не може да не предлага атракциони. Това, което мога да ти препоръчам на 100% е Гранд Паладиум и по-точно Гранд Паладиум Палас. Миналата година през февруари бяхме там и съм очарована, меко казано. Колкото и да ти разказвам обаче, няма да придобиеш реална представа докато не го видиш сама, просото защото ако не си била по тези ширини нямаш база за сравнение - неземно красиво е. Можеш да влезеш в американските сайтове и да прочетеш отзиви за двата комплекса, а после сама да решиш кой да избереш. При всички положения Пунта Кана е страхотно място и си заслужава да се посети. Живот и здраве задължително пак ще отидем. Ако имаш някакви въпроси питай.

Общи условия

Активация на акаунт