Наистина АНКЕТА "Кога захранихте рожбата?"

  • 3 275
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 565
Началото на 4-я започнах да давам сокче, а в края започнах с картофено пюренце.

# 76
  • Мнения: 1 305
Преди няколко дена започнах да я  захранвам, а след 1 седмица ще направи 4 месеца.

# 77
  • Мнения: 745
2-3 дни преди да навърши 4 месеца с морков.от някои зеленчуци обаче получи колики впоследствие.та го отчитам като прибързано.може би оптималният период е някъде към 5 навършени месеца.

# 78
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Моят отговор го няма - преди 3ти месец.
Peace

П.П. Добави и тази опция

# 79
  • Мнения: 537
На 5 навършени месеца, дотогава кърма+АМ  Peace

# 80
  • Мнения: 5 401
При навършени 6 месеца, Каби за първи път опита картофено пюре. Дотогава беше изключително кърмене бебе!  Peace

# 81
  • Мнения: 545
След навършване на шест месеца,дотогава Лора беше само на кърма!

# 82
  • Мнения: 189
След 6м.

# 83
  • Мнения: 203
На 6 месеца точно захраних.

# 84
  • Мнения: 753
Захраних след 5 навършени месеца с домашно приготвено картофено пюре...

# 85
  • Мнения: 724
След 4 м.

# 86
  • Мнения: 1 666
На навършени 3 месеца. Мисля, че за моето дете си беше точно на време, приемаше всичко много добре, не е правил алергия от нищо. Разбира се менюто го обогатявах бавно и плавно, както си му е редът.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 252
До края на 7 м. Емо бе само на кърма (без сокчета, вода, АМ или чай) след това започнах много бавно захранване. До годинката нямах заместено кърмене. Никога не съм имала проблем с храненето - яде за двама. Продължавам да го кърмя 2 пъти на ден - сутрин след сън и вечер преди да заспи.
Знаех, че кърменето е най-доброто за детето ми и се постарах да кърмя максимално дълго време.
Благодарение на този форум разбрах за късното захранване и най-вече как да кърмя.   bouquet

# 88
  • Мнения: 5 391
На навършени 5 месеца.

# 89
  • Мнения: 164
Когато навърши 4 месеца - със зеленчуково пюре.

Общи условия

Активация на акаунт