Спят ли спокойно децата ви?

  • 2 405
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 556
Откакто са навършили 1,5 - 2 годинки и двамата спят спокойно и непробудно, но преди това не беше така.

# 46
  • София
  • Мнения: 9 855
И двете спят спокойно от бебета,имали са и неспокойни нощи,но те са по изключение-зъбки,тръгването на градина,ако са болни..
да, защото спим с него ...децата имат нужда да се гушкат
Моите деца,и двете,от съвсем малки не обичат да спят заедно с нас.Имало е моменти,в които съм се опитвала да ги взема при мен-будят се постоянно,плачат насън,въртят се.Аз ,честно каано,също не съм привърженик на това децата ми да спят в нашето легло.И двете ми момичета също обожават да се гушкат..но през деня.Вечерта всеки си знае мястото-от мънички спят сами в стая,така и те са по-спокойни нощем,и ние с баща им. Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 3 688
Сина ми ляга и заспива,в почти същата поза го намирам и на сутринта-изморен е и не се върти много:)
Кога ли ще дойде това време и при бебка:)

# 48
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Моето момиченце до 2г,6м.се будеше много често плачеше мрънкаше,беше много изморително.Но сега като порастна почти не се буди цяла нощ, освен като е болничка.Ако се събуди става пие водичка и пак си ляга сама без да ме буди.Така че мили майки и това ще отмине при малките сладури.

# 49
Близначките общо взето спят спокойно, когато не плачат Simple Smile По-голямата ми дъщеря също спи спокойно (в другата стая, за да не се буди от по-малките сестрички), но се е случвало да сънува кошмари. Много рядко става и обикновено преминава без проблеми, стига да я гушна и да я успокоя.

# 50
  • София
  • Мнения: 26
Първото ми дете много се върти, но си спи. Де да беше така и с второто, хем се върти хем става по 3-4 пъти на нощ, а когато има проблем на половин-един час.

# 51
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
До втората годинка нямаше спане за мен, малкият се будеше, мрънкаше, ревеше, заспиваше после трудно, после пак се будеше  ooooh! Сънят ми беше ужасно накъсан... След като навърши 2г. Изведнъж започна все по-рядко и по-рядко да се буди. Вече спи дълбоко и спокойно, явно се израства.

# 52
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Ками е на 2.3г. От бебе спи неспокойно. То не бяха колики, то не бяха зъби. Но тя е много темпераментна. Преживява като че ли нещата от деня след като заспи. Сънува, бълнува, мята се, проплаква. Понякога, ако и се е случило нещо неприятно - някоя по-така караница или пердах - се събужда с рев. Дори аз не мога да я успокоя. Чакам я да се разсъни, да осъзнае, че сънува и пак си ляга.

# 53
  • Мнения: 3 932
За спокойно, не знам, но за дълбоко нямам грам съмнение. Вчера посред нощ се включи противопожарната аларма и ви около час, ние естествено откачихме, а господинът дори не се пробуди  #Crazy

# 54
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Спи относително спокойно още от бебе, т.е. ако тя се събуди не ни буди и нас.

# 55
  • Мнения: 71
От както е роден спи много разпокъсано понякога дори си мисля че ще полудея.
Вече 1г 5мес не съм спала цяла нощ.

# 56
  • Мнения: 640
Спи непробудно от около 1 год,но всяка нощ го преобличам,защото се опикава. Много пишка,памперса пропуска,защото спи по корем и така....

# 57
  • Мнения: 3 211
От както е роден спи много разпокъсано понякога дори си мисля че ще полудея.
Вече 1г 5мес не съм спала цяла нощ.
така бях и аз до 2 год., после между 2 и 3 години се будеше 1-2 пъти на нощ, което за мен беше направо почивка, след 3г. спря да се буди. от 2 г. я лекувам с хомеопатия, много се повлия от това, пробвай и ти

# 58
  • Мнения: 9 052
да , ако не се стресне, преумори или преъzбуди преz деня

# 59
  • Мнения: 2 479
Понякога спят непробудно, друг път ставам сервитьорка и разнасям млека и води цяла нощ. Joy

Общи условия

Активация на акаунт