Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна/Балчик

Разхождам дъщеря си сега през зимата и винаги и взимам водичка, слагам я в едно така наречено термосче, което е от кожа, а вътре от стириопор, но температурата на водата винаги изстива.Следователно това приспособление не върши никаква работа.Дайте идея за нещо по добро. Същия проблем имам и вечер, когато температурата в стаята пада,водичката също изстива , а бебка се събужда да пие. После сме със зачервено гърло и ........Термос? Каква марка, модел, споделете!!!
Цитирай

у дома

Ами аз я слагам в истински термос,като тези от едно време ама малък и нямам проблем и чай да налея си остава горещ...Като бяха по-малки си носех и шишето,с което пиеха и им сипвах,но вече си пият от чашката на термоса.Иначе термоса ми е малък -500мл,но върши работа и не заема място.
Цитирай

в обикновен термос ето такъв
или имам една термочаша,която е с капаче такава
« Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 18:38 от dennis »
Цитирай

моя позната си купи термо чанта на авент(за сумати пари),но и тя не върши работа.единствено с термос става,но дано да случиш,че и от тях има доста фалшиви.аз лично съм с най-обикновен за 5 лв. от магазин за  домашни потреби,мисля че на него пишеше vogue,а за вкъщи знам че има уреди за подгряване,но не съм ползвала  Hug
Цитирай

sofia

~нося шишето във вътрешния джоб на якето си.
Цитирай

Стара Загора

Не виждам колко е голямо детето но ако има зимен кош слагай шишето с водата при него. Другият вариант е малък термос. Трети вариант е джоба ти Crazy
Ползвах термос когато сина ми пиеше много мляко навън. Имах много и различни...но стъклените най-много издържат с топла вода. Имах и метален но той не държи много време водата.
Вечер слагай шишето под възглавницата си...или знам ли иаз...моя вода не пие Mr. Green
Цитирай

шишето слагах при детето  Peace
Цитирай

Пловдив, но иначе от Бургас

аз също използвам обикн термос или подгрявам много водата и тя по малко изстива
Не виждам колко е голямо детето но ако има зимен кош слагай шишето с водата при него. Другият вариант е малък термос. Трети вариант е джоба ти Crazy
Ползвах термос когато сина ми пиеше много мляко навън. Имах много и различни...но стъклените най-много издържат с топла вода. Имах и метален но той не държи много време водата.
Вечер слагай шишето под възглавницата си...или знам ли иаз...моя вода не пие Mr. Green
металните наистина не държат
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.