Страхотна Диета за Страхотни Тела - 9

  • 15 964
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 67

 Добър вечер и от мен  Hug

Включвам се с една новина, която чух по радиото докато се прибирах от работа.
Някакъв мъж свалил 260!! /двеста и шейсет/ кг. за 5 години, само с правилно хранене и ходене.
Човекът бил 320кг, а в момента е 65.
В началото започнал да се движи само от стая в стая, след това излязъл на улицата,
а последната година изминавал по 18км на ден!

И това ако не е мотивираща новина!
А пък аз съм се завайкала за моите 20+ отгоре...

Поздрави и лека вечер!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 950
Това е още едно потвърждение , че ако искаме ще успееме! Hug

# 47
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Момичета, а когато имате млечно плодов ден по колко мляко се изяжда за едно хранене? Има ли значение дали млякото е пълномаслено или нискомаслено?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, Страхотни момичета !
Днес черпя кафе и плодова закуска.

И се отчитам за изтеклия месец:
свалени килограми: 4,5
свалени обиколки: 4 см от талията и 3 см от ханша
Ще си мръдна лентичката , защото вече съм под 79 , а и докато се регистрира промяната може и верно 78 да стана Joy Joy
TedyV , аз си взимам по-ниско маслено кисело мляко, но когато нямам такова ям и от 3,6% то с това качество на киселото мляко не вярвам да има кой знае каква разлика. А мисля, че някъде в предните теми беше дадено количество до 4 кофички дневно/ аз изяждам до три/
Успешен ден и минусчета на всички Страхотни момичета!
 newsm51Напред към рокличките, които си избрахме! newsm10

# 49
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Добро утро!
Разведрихте настроението ми!
До 35 сме "младежки"  Mr. Green - справка - законодателството на EU  Laughing....Има още доста глад да понесеме  Laughing


Понякога се чувствам стара, но това определено ме върна в реалността - на 30 съм (почти на 31).
А вчерашния ден го опропастих на вечеря с 1 баничка бела и 2 чеснови филийки..... Embarassed Embarassed Embarassed
А относно дали сме стриктни по време на диета - да, аз само тогава съм стриктна, при мой си свободен режим винаги се изкушавам, а и двата пъти, когато правих диета І - нямам прегрешения, втория път 4 ядки и 1 бонбон (беше за новородено и беше грях да го изхвърля) и вино и кафе, ако се смятат за прегрешение!
Та след рождения ден на дъщеря ми съм решила да направя диета І - за 8-ми март искам да съм при 5. (59 кг.)
Та това е за сега, днес пак гости, но ще гледам да не се поддам на изкушението!
Диетата работи, аз в началото свалях по-осезаемо на см., а на килограми беше отчайващо и затова реших да се меря по-рядка (а и нямам кантар).
Приятен ден и слънчево настроение!

# 50
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Относно количеството - 2 кг. кисело мляко и 1 кг. плод, аз си признавам веднага, че редуцирам количеството на млякото, за сметка на плодовете.
5 кофички кисело мляко (вече ги правят по 400 гр.), но аз си избирам мляко да ми е вкусно - за закуска активия 1/2, а после на баба бяло и си го правя на айрян, хем поемам достатъчно течности, хем си консумирам млякото с кеф.
На млечен ден надхвърлям 3 литра течности.

# 51
  • Мнения: 3 425
Добро утро и от мен  Crazy

 Joy Joy Joy

Аз вчера се издъних,защото половинката беше почивка  Crazy ,но вчерашния млечен ден ще е днес, а и съм настинала  Rolling Eyes

Маргооо,  Hug страшна подигравка с тоз сайт....аз оттук с 300 зора успях да регострирам на една приятелка детето...поредната подигравка ....била им тествана система  #2gunfire #Cussing out Скорошно оздравяване  Praynig и тук е бум на грипове,настинки и ко  #Crazy

Банските за следващата тема  Peace

Много Нови и Не Чак Толкоз Нови Попълнения   smile3525 newsm03  love001

Наоколо съм  Crazy





# 52
  • Мнения: 227
Добро утро сладурки bowuu
Nicolette наистина окуражаващо. Hug
TedyV по принцип няма точно определено количество мляко,предполага се ,че ако спазваш стриктно всичко ,ще отслабваш без значение от количеството,но тук решихме ,че 4 кофички ще ни е максимума Peace.Добре дошла да кажа и аз и успех. Hug
Иначе съм на 27 години аз ,една от най-малките явно,но само на години smile3532.Много съм висока-177,едър кокал,лесно правя огромни мускули,като на мъж.Дори и малко излишни кг. да имам ми личат много Weary,а аз имам много излишни smile3521.Ако някой ден стана 70-75 кг.ще полудея от щастие 100%Преди да забременея бях 68-69,ама това ми се вижда мисия невъзможна.Пък и тялото ми е станало ужасно,нищо общо с преди,стрий,целулит,корема, там е най-страшно,виси като качулка,колкото повече слабея толкова по зле става Weary,ама нормално сина ми се роди 5,00кг Laughing.
Но си заслужават всичките увисвания и сланини,децата са най-прекрасното нещо в живота на всяка жена,всичко друго отива на заден план.  Peace
StaM мерси за сайта страхотен е,не бях попадала на него до сега. Hug
caffeine b_ivanova  skorpi Hug
ani_4ka добре дошла и на теб,успех Hug
lideto честити минуси smile3501 и мерси за кафенцето и плодовете newsm51
Кала снощи чух че сега пък щяли да анулират регистрациите за детската градина,не мога да си представя ,че ще мина още един път през тоя ужас ooooh!Не знам защо си мислят ,че този път системата ще издържи,то сега ще има още повече хора ,които ще се опитват да влязат,всеки ще каже на цялата рода да пробва Laughing.
Днес ще идва свекървата,със сигурност ще донесе нещо вкусно и много калорично,пък и аз ще трябва да сготвя нещо не режимно,няма начин.Тя жената не е на диета все пак Laughing.Дано издържа. smile3506
Страхотен ден на всички   love001

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 09:15 от margooo

# 53
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Днес и аз съм стриктна и се надявам така да продължи. Нахъсила съм се този път да успея. Трябва да ги борим тези пусти килца. Ще се опитам в млечните дни да мина с 3 кисели млека. На мен Култура на Бор Чвор ми е вкусно, макар, че казват че то е нискомаслено , но с повече въглехидрати. А за плодове съм се спряла на ябълки.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 950
КалаHug щом за следващата тема ще са банските направо трябва да сме във форма за такива неща дотогава!  newsm62 А за издънките и аз вчера имах - след напълно стриктен белтъчен ден преди да си легна набързо изгризах две вафли , че и две бонбони Embarassed Embarassed Но си продължавам все едно не съм сгрешила. Mr. Green Пък мерките ще кажат на финала.
margooo , Hug  и аз се борих със системата ,  Sick за да запиша на зълва ми дъщеричката така че знам за какво говориш - просто ужас!
TedyV Hug и аз в момента съм на такова мляко и не е лошо,  досега не бях взимала от него.
StaM , b_ivanova , Nicolette , ani_4ka , caffeine , Скорпи  Hug Hug ГерДа напоследък не се е появявала newsm78
Успешен ден, момичета!

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 09:45 от lideto70

# 55
  • Мнения: 3 425
Марго и Лидето,моята приятелка сега ми каза,че пращали емайли за потвърждение  Peace и понеже тя регистрира още 2 деца след моята регострация...за тези 2 деца има емайл,а за нейното(първо регистрирано) все оше няма  #Crazy ...обадила се и и казали,че все още не са свършили да пращат емайли  Thinking

# 56
  • Мнения: 227
Аз също нямам пратен майл за потвърждение,обаче си щракнах страницата на която е дадено под кой номер съм се записала.Вчера по ТВ една жена каза ,че се регистрирала под номер 50 и някой си ,излязла и като се върнала проверила и установила ,че вече е 100 и някой си номер.Много грозна работа,много.... ooooh!

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 10:09 от margooo

# 57
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро! Hug
Както винаги се включвам последна в сутрешния ни блок. Grinning


Nicolette, ето че не невероятно /невъзможно. Peace

lideto70, мерси за закуската и кафето! Heart Eyes
Браво за тези 4,5 кг!!!   newsm10Продължавай в същия дух и на лентичката ще пише - "вече съм в 6-ците"!  newsm10

b_ivanova, аз също пия и  кафе , и вино вечер. Не прекалявам и с двете, така че няма проблеми. Peace

Kaлa,  margooo Hug

Радвам се, че сайта ви харесва. Случайно попаднах на него.

TedyV , когато съм на млечен ден , също съм с около 3 кофички мляко.Правя си айрян, също като  b_ivanova и цял ден си го пия.Лятото пък си взимах таратор на Кенар- 2 бутилки за цял ден, а вечер хапвах една краставица.
Ако си купувам мляко ,то е само На Баба 1,5%. По -нискомаслено направо не мога да го преглътна. Sick

Дано се оправят нещата с градините , защото знам какъв ад  беше за мен миналата година. До 1-ви  Септември не знаех дали  ще ми вземат детето в градината и то в нашия блок... Close
Слава Богу приеха го. А бяхме се записали в 8,30 на 4 януари/първия ден за записване/, но  със 73-ти номер.... Shocked

Успешен и страхотен ден!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 950
StaM   Hug , и аз се надявам че ще има още , и откакто попаднах при вас вече съм сигурна че ще има , преди това бях се предала на мисълта че ще съм си все дебела. Но сега благодарение на вас   newsm51 не мисля така - сега съм уверена, че ще сваля доста килограми/може би не всичките , но пък кой знае защо да не стигна и след целта на линийката newsm78/
 А по въпроса с детските градини аз получих мейл, че детето е записано и предстои проверка на данните.

# 59
  • Мнения: 117
добро утро,чета ви и мисля да започна пак млечна диета.Бях 55кг. преди да родя на 173см.ръст-изглеждах идеално.Но за нещастие качих 35кг.За първитв 6 месеца след раждането свалих 20 кг.,но карах само на активия и много разходки с количката.Последните 15кг. ми дават голям зор изобщо не свалям вече,но и си похапвам.Добре че ви прочетох та да ми дадете стимул-минавам пак на мляко Hug

Общи условия

Активация на акаунт