Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

на едно място

Моля за помощ ,защото ми предстои такава покупка,а не съм наясно.Благодаря предварително!!
Цитирай

на едно място

Питанката е по-скоро дали захващането само с колана на колата е достатъчно?? newsm78
Цитирай

Не знам дали е достатъчно, да пази господ да не го проверявам колана, но нашият стол не може да се закрепи по друг начин.
« Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 23:35 от Търпелива »
Цитирай

По принцип може и да се изказвам неподготвена, ама мисля, че ВСИЧКИ се закрепят с колана??? А и коланът е здраво захванат на конкретни части от корпуса на колата, не за седалката. Доста трудно ще е да се закрепи нещо здраво по друг начин  newsm78
Цитирай

Русе

само с колан се закрепват, отделно детето е закопчано към самата седалка. няма допълнителни приспособления
Цитирай

Bristol

Освен с колани може и със системата Isofix. Към специално вградените халки, в седалките на колата, се закачват кукичките, прикрепени към столчетата. Тази ситема се води не само по-бърза и лесна за поставяне, но и по-надеждна.

Цитирай

Освен с колани може и със системата Isofix. Към специално вградените халки, в седалките на колата, се закачват кукичките, прикрепени към столчетата. Тази ситема се води не само по-бърза и лесна за поставяне, но и по-надеждна.

Благодаря за информацията! Не ги бях виждала тези   bouquet
Цитирай

Благодаря за информацията! Не ги бях виждала тези   bouquet

Само че не всяка кола има Изофикс. Confused
Цитирай

София

с колана е нашето
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.