Кое адапте да избера?

  • 1 169
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте,
понеже ни се налага чат-пат да се дохранваме, незнам към кое млекце да се обърнем: в болницата му даваха нан за рефлукс, аз продължих вкъщи с аптамил за рефлукс, но нещо ни запича....
И сега се чудя кое да бъде....В болницата са му давали за рефлукс, защото е повръщал, но това е било от пиелонефрита....Сега ми казаха, че мога да продължа с обикновено мляко, но мен нещо ме е страх - като се уригне всеки път връща, но незнам това брои ли се за повръщане или не Embarassed newsm78
Омнеото беше чудесно мляко, но...вече го няма, а аптамил конфорт изобщо не е същото.....
Та така, давайте акъл Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 302
    ползвам фризовом за това Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
От фриэо-млеката и от нан нали каэват , че децата много пълнеят.... newsm78

# 3
  • Мнения: 887
Аз започнах да дохранвам сина си от 2 месец с НАН и съм доволна. Пиеше го до 1г. и не е имал никога запек, при оригване въщаше по малко от млякото, но незначително количество.

От фриэо-млеката и от нан нали каэват , че децата много пълнеят.... newsm78
При сина ми това не се случи. Даже качваше по-малко.

# 4
  • Мнения: 2 131
Не мисля, че пълнеенето има връзка. В началото давах на сина си Фризолак 1 плюс Фризовом, заради запек /но има бебета, при които Фризолакът не е предизвикал запек/. Сега давам Фризо 2. Синът ми не е пълен.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
От фриэо-млеката и от нан нали каэват , че децата много пълнеят.... newsm78
Хайде стига с тези стари легенди Wink
Митът, че изкуствено хранените деца са дебели е история Mr. Green
Аз давах Аптамил /но стария...когато беше само Аптамил..сега сто разновидности - обърках се чак/
Мулмил е хубаво мляко също. Чувам добри отзиви и за Лактана Био.

# 6
  • София
  • Мнения: 606
Ние сме на Лактана Био и съм доволна. Бях доволна и от Хип Ха. Сега на пазара има избор, трябва да се пробват няколко за да намерите това, която ви понася най-добре.

# 7
  • Мнения: 45
NAN AR-e много хубаво мляко ,бяхме на него заради рефлукс не защото повръщаше,а защото при уригване се задавяше.

# 8
  • Мнения: 753
От фриэо-млеката и от нан нали каэват , че децата много пълнеят.... newsm78

моето дете след 22-я ден беше на Нан, запичаше се от него и го смених с Аптамил, винаги и до момента е бил 'под нормите' за килограми'. бях много доволна от Аптамила защото той много го обичаше, докато не смениха 3-ката, незнам какво стана с 1 и 2.... племенницата ми е също на АМ, на 1 г. 2 месеца е 8 кг... обяснявам за да няма заблудата, че от АМ се пълнее

Мулмил е хубаво мляко също. Чувам добри отзиви и за Лактана Био.
и аз така съм чувала, добавям и Нестлето за след 1 г.

# 9
# 10
  • Мнения: X
Най-доброто мляко за рефлукс е Фризовом. Дъщеря ми го пи 6 месеца. И тези приказки, че качва много - точно обратното е, да не говорим, че дъщеря ми винаги беше с едно хранене в повече, от предписанията за нейната възраст.

# 11
  • Мнения: 1 089
Най-добре избери мляко с пробиотици - Лактана Био, Хипп, а за по-големите и НАН2

# 12
  • София
  • Мнения: 2 217
Мерси, ще пробваме лактана, само дано не повръща, защото тя не е за рефлукс нали.....
Ще пробваме Simple Smile

# 13
  • Мнения: 24 467
Най-доброто мляко за рефлукс е Фризовом. Дъщеря ми го пи 6 месеца. И тези приказки, че качва много - точно обратното е, да не говорим, че дъщеря ми винаги беше с едно хранене в повече, от предписанията за нейната възраст.

 Peace Ако е налице рефлукс, много помага. Преди да минем на него се бях изтормозила до краен предел. Фризовомът ни помогна изключително много.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
Почнахме лактаната - няма повръщане, значи сме уцелили, харесва му   Wink

Общи условия

Активация на акаунт