Гастрален пръстен за отслабване

  • 135 217
  • 547
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 263
диди69, пожелавам ти пълно възстановяване и повече никога да не ти се случват такива неприятни неща!  baby_neutral

# 106
  • Мнения: 22
здравей.аз си правих операцията в мадилайн клиник в Пловдив и съм адски доволна.Лекаря които ме оперира беше грак и много добър.Много доволна от тях и вниманието което обръщат.нямам никакви проблеми.

# 107
  • Мнения: 64
Дами, искам да споделя, вчера за първи път бях на аква аеробика, както бях писала по-горе. Такъв невероятен кеф е, че едва се устисках да не отида и днес, но имам лека мускулна треска и реших да не прекалявам. Утре съм пак и го чакам с нетърпение. Смятам да ходя три пъти в седмицата, макар че има часове всеки ден, но мисля че ще е прекалено да ходя всеки ден. Басейна е супер, групата е доста голяма и не е само от млади, както се страхувах, но има място за всички, треньорката е върха, много е мила и взискателна същевременно. Не се чувствам като слон в стъкларски магазин, защото във водата другите нищо не виждат, аз не се пота и задъхвам като сумист, музиката дъни с пълна сила, въобще купон! Препоръчвам ви я, ако не обичате много, много спорта като мене.

# 108
  • Мнения: 229
Здравейте и от мен дами!
Бадемче, радвам се много за теб. В нашия град едва ли има аквааеробика, но аз с голямо удоволствие бих отишла. Зодия скорпион съм и много, ама наистина много обичам водата. Благодаря ти за хубавия пост. С него ми напомни за още едно занимание, което би било приятно за мен. Само трябва да се заинтересувам дали в Габрово работи закрития плувен басейн и ако е така ще отида. Едва ли ще има чак аквааеробика, но пък аз мога да плувам и бих се опитала да мина няколко дължини. А килограмите как са? Чувстваш ли се по-енергична?
Хубав и приятен ден!   smile3525

# 109
  • Мнения: 87
Дами, искам да споделя, вчера за първи път бях на аква аеробика, както бях писала по-горе. Такъв невероятен кеф е, че едва се устисках да не отида и днес, но имам лека мускулна треска и реших да не прекалявам. Утре съм пак и го чакам с нетърпение. Смятам да ходя три пъти в седмицата, макар че има часове всеки ден, но мисля че ще е прекалено да ходя всеки ден. Басейна е супер, групата е доста голяма и не е само от млади, както се страхувах, но има място за всички, треньорката е върха, много е мила и взискателна същевременно. Не се чувствам като слон в стъкларски магазин, защото във водата другите нищо не виждат, аз не се пота и задъхвам като сумист, музиката дъни с пълна сила, въобще купон! Препоръчвам ви я, ако не обичате много, много спорта като мене.
Аз ходя в болница св. София, а ти?

# 110
  • Мнения: 64
И аз, пон, сря, пет, от 9,30 да 10,30 и след това индивидуално въртя колелото във водата, демек аква спининг. А ти по кое време ходиш. Може да се видим да пием кафе.

# 111
  • Мнения: 229
Благодаря ти отново Бадемче за хубавата идея за плуването! Не мога да си простя че не се сетих по-рано. Още днес отидох. Поплувах си един час. Чувствам се прекрасно. Толкова обичам водата! Освен това, за да отида и върна от басейна ходих 1 час, така че днес пропускам другата тренировка.
Хубав де от мен!   bouquet

# 112
  • Мнения: 1 195
Здравейте и от мен Simple Smile
Бадемче изчетах темата на един дъх Simple Smile
И аз имам голям проблем с килцата от както се помня все съм на диета и все съм дебела Sad   smile3538 smile3538 за сега обаче съм решила твърдо да започна с диета и разделно хранене. Иначе преди около месец и аз много се бях запалила за пръстена изчетах цялата тема на девито в тялото.бг, но за съжаление за мен сумата за операцията за сега ми е непосилна.
 
Ще следя темата с удоволствие харесва ми страшно много добрия тон в нея Simple Smile
  bouquet за всички борещи се с килограмите

п.с. диди69 настръхнах като четох разказа ти. Принтирах си го и го закачам на хладилника................Много много съжалявам че се е наложило да преминеш през ада.  Важното е все пак че си жива и си с любимите си същества. Радвай им се радвай се на живота. Опитай се да гледаш напред и загърби миналото, то само ще трови дните ти.

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 11:39 от Mpulle

# 113
  • Мнения: 3 770
Mpulle , успех с диетата! Пожелавам ти силна воля , защото тя е най-важна в това начинание!  Peace

# 114
  • Мнения: 22
Бадемче искам да те питам нещо когато ти стесняваха пръстена болеше ли? Защото на мен ми престои да ми го стеснят в понеделник и да си призная малко ме е страх.
Предварително ти благодаря.

# 115
  • Мнения: 87
И аз, пон, сря, пет, от 9,30 да 10,30 и след това индивидуално въртя колелото във водата, демек аква спининг. А ти по кое време ходиш. Може да се видим да пием кафе.

Аз имам възможност само в неделя, от 12.00 до 13.00. Иска ми се да ходя поне още веднъж в седмицата, но ми е много далеч от работа. Ако се засечем в неделя, ще се радвам да пием кафе Hug

# 116
  • Мнения: 64
За съжаление Strahovita, аз не мога да ходя в неделя, защото съботата и неделята са определени за семейството ми, с което и без това през седмицата рядко се виждаме и можем да си говорим. Обаче искам да ви кажа следното, ако някой реши да ходи на аква аеробика е добре да си избере добър треньор, защото аз както вече казах ходих в понеделник, сряда и днес - петък и ми направи силно впечатление следното: в понеделник и днес беше супер, но в сряда треньорката отсъстваше и имаше заместничка и въобще не беше толкова добре, уж упражненията бяха сходни, но съвсем не се натоварих така както днес и в понеделник. Така и не разбрах какво точно и куцаше на другата треньорка но е факт че Мария Шпицир е невероятна.
Elica, изобщо не се страхувай от стягането, изобщо не боли, всъщност нищо не усещаш освен леко убождане от иглата в областта на мембраната. Мене ме бодаха три или четири пъти, но все едно че ти правят инжекция, още повече че мястото около мембраната е доста безчувствено, защото точно там има срез на кожата.

# 117
  • Мнения: 1 195
Здравейте момичета
Бадемче къде мога да получа по-подробна информация за аква аеробиката на която ходиш? Интересува ме предимно има ли стягащ ефект newsm78
Аз от днес започвам с първата диета на др. Байкова. В четвъртък бях на ендокринолог за изследвания и сега чакам резултати.  лошото е че откриха че имам анемия с нисък хемоглобин съм та се чудя как ще ми понесе диетата newsm78 като гледам да наблягам на плодове и чай от коприва ........

диди69 много си права трябва силна воля, а аз не се славя с нея  ooooh! но се надявам да удържа заради синчето ми  Praynig

# 118
  • Мнения: 3 770
Mpulle , волята и при мен не е сред силните ми качества и затова се докарах до тук. Cry Обаче ти стискам палци и на краката  Simple Smile да успееш сега и това да е завинаги.   bouquet

# 119
  • Мнения: 1 195
Мерси Диди69 Simple Smile
Между другото и аз съм Диди Simple Smile
Ти как си, надявам се да си по-добре и да се възстановяваш   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт