Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте, мили момичета!

Днес си купих чудесни червени ботушки на Replay, за без пари - 32 лева, от Outlet центъра в Младост. Толкова евтини бяха, защото проявявали дефект с ципа. В магазина не го проявиха, но у дома веднага се случи  Crying or Very sad
Ципът както е закопчан и се разделя на две. Знаете ли може ли да се смени цип на ботуш? А добри обущари в София можете ли да препоръчате? В района на Плиска, Гео Милев, Изток, Слатина, Дианабад, Младост би ми било най-удобно, но и други предложения са добре дошли Hug
Благодаря ви предварително!!! Hug
Цитирай

Първо можеш да пробваш да оправиш този цип- с клещи стегни долната част на машинката, но не много силно, за да не я счупиш. Тя закопчава ципа и явно се е разхлабила.
За адреси не мога да съм полезна.
Цитирай

София

За съжаление това не помогна  Crying or Very sad
Или аз не го правя като хората или не става, но явно е, че ще си трябва смяна на ципа. Така че всякакви други съвети са добре дошли! Smile
Цитирай

Ловеч

По-добър съвет от този да ги занесеш на обущар - няма. Ще ти струва към 8-10 лв. Всеки обущар стига да има машина може да ти ги направи.  Не е кой знае каква философия.
Цитирай

в града на атомното слънце :)

Ако ципът не е скъсан - ще се смени само машинката Peace. Няма да даваш излишни пари, но пак обущар трябва да го направи. Моите така ги оправиха, но не в Сф., така че не мога да ти дам съвет къде. Sad
Цитирай

На Пиротска в един от безистените има много добър обущар (първият безистен вляво като тръгнеш откъм Цум по Пиротска).На мен ми е сменявал цип на боти и останах доволна.
Цитирай

София

Младост 1А зад Била има млад обущар от задната страна на  един блок/бай 504/ смяна на зип 8 лв, само машинка 3 лв. До блока в трафопост има и друг по-стар и той върши работа.
Цитирай

София

На Дондуков, отсечката  м/у бул. Васил Левски и Раковска  Smile
Цитирай

София

Благодаря ви много, мили дами! Smile
За съжаление чак сега отговарям, но нямах възможност да погледна по-рано. Оставих ги на един обущар на Шипченски проход и утре ще ги взема.
Отново ви благодаря за съветите! Hug
Цитирай

Надявам се, че си ги снимала преди това.
Цитирай

addicted to phone

Ако ципът не е скъсан - ще се смени само машинката Peace.
Ей това редовно си го правя сама! И ако това е проблема tani4ka79 е съвсем точна в отговора си.
Цитирай

Варна

Знаете ли може ли да се смени цип на ботуш? Във Варна! Very Happy
Цитирай

Ами сигурно и във Варна има обущари, дето сменят цип на ботуш .
 35 35 35

Сори, ама не се стърпях!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.