Рицарки на Бялото кантарче 04.02.2008 - 10.02.2008

  • 15 573
  • 501
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 348
да не си на белтъчен режим
и от това може да е, докато организма свикне

# 46
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Рекох, че се местим, но нямам отпуска, а мъжът - на работа, все събота или неделя. Като добавим неоздравяващите деца - затова още не сме се изнесли.

А системата . . . ах, системата!
Тя е за учебната 2008/2009-та година. Аз се преместих през учебната 2007/2008-ма. Т. е. сега. Или до към края на май. Примолих се, че се местим, няма начин да се водим на старото място. От 5 детски градини - в една ни взеха. В която бях най-убедителна и си бях заплюла още преди 3 години  Mr. Green Първо желание Laughing
След двете класирания, (ако ги има изобщо, де) идва моментът на свободното класиране. При Директорките. И нещата са си по старому. Освен белите коси в главите на мамите и Директорките. Групите пак ще са над норматива, както досега. И който иска, ще може "да се разбере" по старому. Аз такива неща не обичам, но като споделих, че на две места не са ми взели децата, колежка попита "Защо не й предложи нещо?". И който мисли така, юни пак ще успее. За другите - дано анулират днешната регистрация. И измислят нещо, което наистина да подобри условията и броя на градините

Да не се отплесвам. Липсвахте ми. Много нерви ми се образуваха, по други поводи. Победих ги. Поожулих си коленцата, ама до дупката не стигнах!  Peace Не мой аз вече тъй, ама ха я! Порастнах малко и аз . . с две седмици  Hug Не, с кила - не! И, за протокола, ама не съм 66, 65 съм, но като не пиша да видите . . .
Айде и на останалите - дано се поразмърда Мето и при вас, та да видите резултати в минус - де в сантиметри, де в килца   bouquet

П. П. Мимисофия, нейде в началото пишеше да няма гладни, може наистина да си яла малко и недостъчно.

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 18:08 от jd

# 47
 smile3515  comp03 newsm61 tantrum  mixed037

3 пъти пиша , пиша, пиша и вече няма не ме интерисува, аха да ми публикува поста и нещо се бъгне,... брррр!!!
 ама иначе си ви цункам  bouquet Hug  love001 lovekiss Kissing Heart

# 48
  • Мнения: 697
mimmy на НВД съм, но ям малко калории, по 1000-1200 на ден. За мойте мощни телеса явно е доста малко. Да не говорим че и по цял ден търча по задачки. Явно почнах са изтощавам.

# 49
  • Мнения: 4 806
Мимисофия, ако правиш преход от много въглехидрати към малко въглехидрати - наистина може това да е причината. Има адаптация, при някои силно изразена. Ако много си намалила калориите - също. А не бива да се прави така - намаляваме ги, ама разумно. Даже в началото да върви добре, после работата се саботира, защото организма тръгва да се пази. Вече Simple Smile разбрах на какъв режим си. Аха, може да е липса на въглехидрати. Ще мине.

Мими, аз почти като теб днес - кафе, вода, кафе, вода, малко ядене и пак същото. Довечера ще ям - няма начин Simple Smile Иначе, с кеф щах да го пиша воден до края. Имам нужда без това.

ЖД, коленцата ще оздравеят Simple Smile А дупката - да има да чака .

# 50
  • София
  • Мнения: 8 348
mimisofia, асса ме изпревари - от малкото калории и малкото въглехидрати е
Вдигни малко калориите
и увеличи водата - вечното решение

аз пък изпускам всички инициативи за безплатни учебници
тамън ги въведат до някой клас и моя се оказва в следващия
са като ще са безплатни до 7 клас, моя догодина ще е в 8
според мен е заговор на лична основа

# 51
  • София
  • Мнения: 618
ох Миме, тя и сега яслата ни е далече.Много деца в нашия квартал а само 3 градини и 1 ясла.Ще мидим какво ще стане.
jd и с връзки опитахме но нестава. Имаме позната в нашата община, която отговаря за детските градини и тя беше в 9.00 пред нета.
Мимисофия, може и от друго да ти е лошо Grinning
 Heart Eyes на всички

# 52
  • Мнения: 697
Мимисофия, може и от друго да ти е лошо Grinning

Хм  newsm12 ако беше другата седмица щях и аз да си го помисля, ама сега ми се вижда раничко.

# 53
  • Мнения: 256
Jd Ходя в Белите брези - понеделник и четвъртък от 19.30 часа- Айде с мене  bouquet

Днес пих кафе, доста вода, закуска няма, обяд салата - зеле моркови краставици и сирене - трябва май да спра със зелето - почна да ме наболява корема. Вечерята не е ясна но след малко отивам на танци и там добре ще се раздвижа така че като се прибера ако имам сили ще хапна нещо newsm78
Лека вечер на всички Hug

# 54
и сега отначало: Ха добъъъър деееен, то стана вечер, ама нищо!

На новодошлите   bouquet (то не яе аз съм стара, ама не пречи да съм мила  Mr. Green)
Ванче, какво стана с доФтора??
destini, и сега какво? Ще отменят ли днесшното записване? Стискам ти палци  thumbsup да сте хванали градиката, която най- си ви харесва!
mimisofia , не се изтезавай така бе жена!, дай си малко повече калории! Ако ти е  ниско кръвното -  на мен много ми помага айран със сол - регулира го, не като кафето шат нагоре и после шат рязко надолу!

син ми снощи "режимен" - приспан 22:30ч. и се буди: 00:00ч. с рев; 00:44ч. с рев и последва ядене; 01:30ч. малко рев повече мрънкане; 2:30ч. много рев, малко мрънкане; 04:00ч. рев + ядене, 7ч. пак рев и в 9:00 официално събуждане! Цял ден ходих като пияна Crazy... ама след 5тото кафенце съм шен, сега мога и нива да прекпая  Mr. Green

а за вас  Hug   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 8 348
е затова няма да имам повече деца
ще ми се върне за първото
на 5 месеца спря да се буди в 12 през нощта и като го метнех в леглото в 9 ставаше сутрин в 6-6,30
и не се налагаше да го приспивам, мятах го в леглото и си заспиваше сам

ако имам още деца, ще ми се върне за това блаженство
сигурна съм

# 56
 
е затова няма да имам повече деца
ще ми се върне за първото
на 5 месеца спря да се буди в 12 през нощта и като го метнех в леглото в 9 ставаше сутрин в 6-6,30
и не се налагаше да го приспивам, мятах го в леглото и си заспиваше сам

ако имам още деца, ще ми се върне за това блаженство
сигурна съм
tooth

Ти пък! според мен ми връща, за моите прегрешения спрямо майка ми.. те нали затова хората разправят, че внуците са по-любими от децата... защото връщали на децата  Mr. Green Laughing

# 57
  • Мнения: 697
е затова няма да имам повече деца
ще ми се върне за първото
на 5 месеца спря да се буди в 12 през нощта и като го метнех в леглото в 9 ставаше сутрин в 6-6,30
и не се налагаше да го приспивам, мятах го в леглото и си заспиваше сам

ако имам още деца, ще ми се върне за това блаженство
сигурна съм

И аз искам такова бебе.  smile3503 Я кажи как го постигна, че аз събирам опит  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 5 873
Ами доктора ко да каже,още ден-два,ако няма подобрение ще ходим пак.
Добре,че е Съни,да ме посъветва това-онова...Да е жива и здрава.
Поне цитонамазката ми е добре.

отивам да лягам ,изтормозих се днес....

После ще намина пак.

# 59
  • Мнения: 2 331


Добре съм.Мина алергията-още два часа, след като ви се оплаках, ама и спрея за нос не мога да използвам...карай...Бягам!

Общи условия

Активация на акаунт