Спамо- чат темичка (4- 10.2`08)- айде да дъръбъраме...3

  • 42 041
  • 4 516
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 620

 Hug Wink Hug

аз пък искам да съм  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 2
Добро утро  Hug   Елит -това ли е сайта за регистрация и записване  newsm78 --     http://www.kg.sofia.bg/dispatch.nsf/start.htm

# 48
  • Мнения: 2 196
Добро утро,бандюги. Heart Eyes
Пожелавам ви успешна и прекрасна седмица. Hug

Паликарова,успех на интервюто. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Ели,успех и на теб със записването на Гого на детска. Flowers Four Leaf Clover

Мънко, Heart Eyes Hug

Лейдииииии,пренесе ли се в новата къща, злато? Heart Eyes Hug

Алекс,оздравявай и никакви болести повече.   bouquet

# 49
  • Мнения: 2
Ели как е при тебе при мен след 9:00 дори не мога да отворя сайта на Столична община  #Cussing out

# 50
  • Мнения: 2 196
Сайтът се е бъгнал в 8:59 ч.,Божо Close

# 51
  • Мнения: 2
Сайтът се е бъгнал в 8:59 ч.,Божо Close

Бианче Мерси Hug -очакваше се  Crossing Armsкакто Всичко Българско и родно и това работи перфектно  Thinking

# 52
  • Мнения: 2 196
Сайтът се е бъгнал в 8:59 ч.,Божо Close

Бианче Мерси Hug -очакваше се  Crossing Armsкакто Всичко Българско и родно и това работи перфектно  Thinking
Чак се ядосах.Направо скъсаха нервите на хората.Как не направиха едно нещо като хората.Половината ми приятелки са пред нервна криза с това онлайн записване. Tired
Божо и на теб пожелавам успех със записването. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 53
# 54
  • Мнения: 620
Бианкич Hug Heart Eyes



Не,почти до никъде сме.После ще ходим да си купуваме ложе,че на теракота сега е студено,иначе е добре- не се губят сантиметри Mr. Green Wink Joy
Луднала съм и много лесно се нервя....особено кат чуя думата кухня ooooh! Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 7 474

Чак се ядосах.Направо скъсаха нервите на хората.Как не направиха едно нещо като хората.Половината ми приятелки са пред нервна криза с това онлайн записване. Tired

Много тъпо Close и се чудя тези, които нямат компютри и интернет какво правят  Thinking newsm78

# 56
  • Мнения: 2
Бианче Благодаря ,аз мойте съм ги записвал на детска отдааавна  Laughingсега се опитваме да уредим момиченцето на мой колега -права си нервен е  Laughingтука до мене е и иска да ми изяде компа от нерви  Mr. Green

# 57
# 58
  • Мнения: 620
Божо  Hug Laughing Hug
Ма то направо ток да ги удари тия нескопосници,а Wink
Айде успех  Peace Wink

# 59
  • Мнения: 2 829
ДОБРО УТРО

ЕЛИТ fingerscrossed

ПАЛИ--И НА ТЕБ УСПЕХ


БОЖО,ДОБРО УТРО

БИАНКА Heart Eyes Hug

ЛЕО- Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


ЛЕЙДИ--ТЕНКС ЗА АВАТАРА--реших си проблема--Лейди се грижи за моя спамски имидж Wink Wink Wink Wink


мале--отврат е с това онлайн записване--тъпа история тпи управници

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 09:29 от МЪНКИ

Общи условия

Активация на акаунт