Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Партията на българските жени открива семеен телефон днес. Номерът е 0900 11 900. На него всички абонати на БТК от цяла България ще могат да получават консултации по проблеми на семейството, майчинството и децата. На телефона ще отговарят различни специалисти - психолог, юрист, педагог, дефектолог и лекар. Ще може да са записва и час за среща в централата на партията в София.
Цитирай

Пловдив

Много добре, дано да помагат хората.
Цитирай

София

Партията на българските жени не се ли оглавява от една ужасна жена Весела Драганова Thinking Много мразя предизборни популистки ходове Confused Като това дето Министър Христова изслушва трудовите ни неволи, пфуу....  Evil or Very Mad
Цитирай

София

Цитат на: ray
Партията на българските жени не се ли оглавява от една ужасна жена Весела Драганова Thinking Много мразя предизборни популистки ходове Confused Като това дето Министър Христова изслушва трудовите ни неволи, пфуу....  Evil or Very Mad

Точно. Що не го направиха преди година, ами точно преди изборите.
Щото Симеон не ги иска и те трябва поединично да се спасяват.
Непонасям подобни игри.
Цитирай

Sofia

Цитат на: ray

202uu Няма да се учудя, ако телефонът е импулсен и по този начин Веселка Драганова с нейните болни амбиции за власт, иска да подпомогне партийната касичка, предизборно  Mr. Green
Цитирай
Подкрепям ,момичета....
И аз мисля че е предизборен номер Twisted Evil
Но като идея не е лошо, никак даже
Цитирай

у нас

Предизборен трик - да,
но ако успеят да помогнат на някого - супер.
Цитирай

София / Пловдив

Ей, писна ми от предизборни номера  Evil or Very Mad  То не беше вдигане на детските  Question  то не бяха безлихвени кредити за младите семейства...
  Сега пък това... и ако случайно помогнат на някого, после ще има да се тупат в гърдите. Полудявам от такива неща...
Цитирай

Bath, UK / Варна

Всъщност за какво се ядосвате?! Предизборни ходове - нека. Аз не виждам кой се връзва вече на такива глупости  Thinking
А идеята си е много добра - и дори да се тупат после в гърдите, нека се помага все пак.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.