СЕПТЕМВРИЙЧЕТА - КЪСМЕТЛИЙЧЕТА

  • 10 926
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 125
Добро утро, мами!
 Дайте някъква рецепта или нещо което Ви  е помогнало с/у гаденето! Направо ме побърква - през половин-един час ми става лошо, гади ми се , вие ми се свят - лудница! На всичкото отгоре малкият иска да си играя с него - как да му обясня, че не ми е до игрички и че не съм добре! Ужас!

Слънце, стисни си лимонче във водичка и добави мъничко сода за хляб. Аз с това се лекувах от гаденето  Wink

# 76
  • Мнения: 390
emi4kaa здравей  Hug
радвам се че има и друга Варненка, че си мислех вече, че септември ще съм сама в родилното  Mr. Green
Леко бременеене от мен, а това че мъжо го няма   ooooh! трудничко ще ти е, но пък си мисли за момента когато се върне...

 zajka и аз съм така постоянно  Tired

# 77
  • Мнения: 2
Eмичка сега се връща от лекар и съм супер много щастлива, вижда се вече малка главичка и нещо като крачета и ръчички, сърцето си тупка. Всичко си е наред, това ще ми дава сили докато го няма тати. Пък и ми предстои подготовка за сватба, има си забавления. Пожелавам на всички здраве и усмивки Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 170
Асе,благодаря ти за бързия отговор.Ти ме успокои  много,както и разните други работи,които изчетох из нет-а.
Исках да ти кажа,че и аз съм от Казанлък и ми стана приятно,че има и други мами от там,а и Шипка е доста близо.
По въпроса за пола на бебчо.И аз се моля да е госпожица.Първо,че господин си имаме вече,а и с две ръце подкрепям Вилистар,че момиченцата са си по тихи и кротки.Но все пак както се казва да ни е живо и здраво,пък какво ще е........изненада.

# 79
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

бях ви обещала да ви разкажа за книгата, която си поръчах и не съм забравила.
Все не ми оставя време много да я гледам, защото през деня съм на работа до късно,
а вечер буквално лягам и заспивам Sad
Мернах я отгоре и това, което поне на мен ми хареса беше, че има информация
през кой период какво трябва да се набавя най-вече и в кои храни се съдържа.
Половината книга е рецепти, които обаче поне на мен са ми странни, защото
не е българска кухня а разни - цитирам - "пържоли с малинов сос" и т.н.
Обещавам да видя какво пише за близките седмици и на какво трябва да наблягаме Simple Smile, за да го публикувам във форума.
Сега за пола на бебето - ами разбира се че ни е любопитно на всички. Тези, които вече имат поне едно детенце искат може би и едно от другия пол.  Ама такива като нас - бъдещи мами макар да ни е все едно от рано ни гложди този въпрос в хубавия смисъл разбира се.  С мъжа ми сме се обзаложили - той твърди, че ще е момиченце и е убеден в това, аз пък съм почти сигурна, че ще е мъж Grinning.  Пробвали ли сте калкулатора за пол в интернет - ако не сте ще го издиря. Смята по овулации и разни такива неща Wink
Да видим Hug

# 80
  • Мнения: 125
Луси, давай го тоз калкулатор!
За пола - живо и здраво да е каквото дойде, ама някак си по-си представям да правя прически и да обличам розови дрешки   stork-girl

# 81
  • София
  • Мнения: 3 113
emi4kaa, добре че се върна с хубави новини и успокоена от лекаря, че направо щеше да ми е съвестно, че отворих дума ей тъй, за нищо, за кухите яйца!

vilistar, наистина е неприятно това с кафявото течение, дори само заради притеснението! Пиеш ли Но-Шпа? Аз засега не съм имала от неделя вечерта. За лежането....какво да ти кажа, в момента съм самичка с двете деца, мъжът ми е в командировка и хич, ама хич не мога да лежа, пък и не искам. Няма ли някой близък около теб- мама, свекърва, да ти помага с малкия?

Относно пола- имам вече и момче, и момиче. Наистина момичетата се гледат по-лесно, но най- вече ще се радвам детето да е здраво.  Praynig Каквото и да се повтори от двете, все ще е добре. Гледах наскоро китайската таблица според месеца на зачеването, обаче първо не съм сигурна дали е било краят на декември или началото на януари, и второ, ми дава грешка за второто дете.
Иначе на вътрешни усещания вече не вярвам, откакто бях убедена с втората бременност, че пак ще е момче, пък то беше момиче.  Laughing

# 82
Здравейте момичета виждам, че вече обсъждате пола на бебенцата, аз мног оискам да е момиченце даже всички вече съм ги убедила в това, дано само да не се изложа. Естествено и аз като всички майки искам само да е живо и здраво.

# 83
  • София
  • Мнения: 29
Здравейте на всички Simple Smile
ако може и аз да се включа в гупата на септемврийските бебета и списъчето за края на септември Simple Smile Simple Smile

# 84
Здравей Greeny добре дошла и лека бременност  bouquet

# 85
  • Мнения: 883
Влизам на бързо да ви кажа за моите сънища... И аз започнах да сънувам повече. И преди ми се случваше, но сега и аз по няколко на вечер. Моята докторка каза, че е от неспокойния сън. И май наистина спя леко, често се будя и в тези секунди преди събуждането ги "гледам тия филми" Защото сега са направо като филми.
Greeny, добре си ни дошла!

# 86
  • Мнения: 16
Момичета, моля ви дай те ми съвет преди малко се върнах от тоалетната на хартията видях ,че има малко кръв..не кафяво зацапване ,светла беше..леле ще умра от притеснение..какво да правя много ми е мъчно и страшно

# 87
# 88
  • София
  • Мнения: 372
момичета, връщам се от лекар - всичко е нормално  Praynig но този лекар каза, че не е нормално да ни болят коремите  Thinking и да имаме зацапвания ... незнам колко е прав. като му казах, че съм имала такива оплаквания, той сподели, че съм се разминала с аборт  Shocked а зацапването не ми беше червено  Rolling Eyes трябвало, ако ме наболва коремът да пия но шпа една седмица. а аз до сега съм пила един път едно хапче, че една нощ се събудих с много болки  newsm78 ох ... незнам
 Hug на всички и само усмивки  Peace

# 89
  • Мнения: 125
Greeny, добре си ни дошла!!! Много лека и безпроблемна бременност!
Ако споделиш кога ти е термина те вкарваме в списъчето веднага  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт