въпрос към Бургаските мами

  • 2 076
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
аз не съм я чувала, но съм с две ръце за Парушева !  Hug

# 16
  • Мнения: 371
Ковачева не работи ли само на частно  newsm78

# 17
  • Мнения: 3 621
Ковачева не работи ли само на частно  newsm78

Да само частно работи , нали е завеждаща на патологията и няма как да работи със ЗК, засега не съжалявам за парите които и давам за прегледи

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 260
Аз съм доволна от д-р Калчева  Party

# 19
  • Мнения: 69
аз също съм ЗА д-р Ковачева

# 20
  • Мнения: 9
Тя е най-грубия Гинеколог при когото съм ходила. може да е добър диагностик но отношението също е много важно. Не бих повторила.

# 21
здравей те,препора4вам доктор гамишев,той е водил консултацията и на двете ми бремености,както и самите раждания и съм много доволна.много внимателен и отговорен лекар.имам му координатите. Peace

# 22
  • Мнения: 3 016
Аз не съм сигурна че в Бургас има добри гинеколози .Не дай си Боже да има нещо на плода .Гарантирам нищо няма да видят. Аз бях потърпевша .Детето ми се роди със сърдечна малформация и почина след раждането. А ходих на прочутия 4Д на Калчева. И какъв беше резултата  ? Направете си сами извода .

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 675
Аз бих ви препоръчала д-р Галина Петрова. Работи в Айтос, но си заслужава пътя до там. След две неуспешни бременности, при прехвалените / да не ги изреждам/ бургаски гинеколози не ми се стъпваше. Слава богу, научих за д-р Петрова и мога да кажа, че и благодарение на нея вече си имаме второ детенце. Адресът в Айтос е: ул. Стационна 40, близо до Булбанк. Няма предварително записване за часове. Работи от 8-12 и от 15-18 часа и в събота от 8-12. Следобед е по-свободно, обикновено във вторник и петък. Има два GSM -а, на които отговаря и в почивните дни - 0899815262 и 0888514407. Има 3Д ехограф, но по-важното е, че е страхотен специалист и човек. Смея да го твърдя.
А и е специалист по ФМ. Д-р Петрова е всъщност от Варненската школа, а от това, което видях тя е на светлинни години от Бургаската. За самото протичане на прегледите мога да кажа, че още първия път се почувствах така сякаш никога не бях ходила на гинеколог, попаднах в друго измерение. Laughing За съжаление, тя в момента не влиза в родилно. Затова е добре да се насочиш към някакъв вариант за раждане, когато му дойде времето, а засега горещо ти препоръчвам д-р Петрова за следене на бременността.

Забравих да спомена, че работи и със Здравната каса.

Отново си копирам мнението. Дано бъда полезна на някой.

# 24
  • Мнения: 611
Тази Ковачева е изрод  #2gunfire , какво толкова я хвалите  #Cussing out
За мой лош късмет октомври месец миналата година , се случих точно да ме приемат в патологията , и то когато самата тя беше на работа. Отидох там за да родя мъртвото си бебе , а тази изродка , не искаше да ми сложи вагинални таблетки , за получаване на контракции , защото видите ли , целия курс ( разбирайте 6 таблетки , които се слагат на 4 часа ) струвал 300 лева , а лимита им бил изчерпан  #2gunfire
Остави ме да се мъча два дни с болки и контракции , и най - накрая когато бебето започна да излиза ми се развика защо съм си мълчала  до последно и съм се стискала , сега кой щял да го носи това умряло бебе надоло по асансьорите.
Тя е пълна некъдърница , груба е и арогантна.
Мразя я тази измет  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 3 016
hrisi23,много съжалявам затова което си преживяла . Знам колко боли .
Но ти не си чувала за Ковачева колко  алчна и студена жена е преди това .Тя е отвратителна. Родилките които раждат при нея с уговорка знаеш ли какво ги реди ?Винаги прави така ,че да родят когато е на смяна. Щото я мързи да се разхожда след като свърши работа и повечето ги кара секцио ,защото нали се сещаш -да вземе повече пари . Оставила те е да се мъчиш ,защото не си и предложила парички иначе щеше да е мн .любезна. Бургаски изроди. Съжалявам за грубия тон ,но вече не мога да ги издържам.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Рени, повечето лекари, с които се уговаряш за раждане, предпочитат да родиш, когато са на смяна. Това е така, за да ти спестят онези 200лв, които дължиш на болницата, ако ги повикаш извън смяната им, а не защото ги мързи.
Хриси, много съжалявам, че Ковачева се е държала така. Аз имам други впечатления от нея. А мен Петрова ме отряза много гадно, като и се обадих за час Confused Каза ми, че в Бургас си има достатъчно 3Д апарати и да си ходя там, защото тя си има достатъчно работа с нейните пациентки. Все пак ако съм държала да се разходя до Айтос, да отида след месец. Останах много разочарована, защото от теб само хубави неща бях чувала за нея Tired

# 27
  • Мнения: 3 016
Goldie,сигурно знаеш че от тези 200 лв ,които плащаш на касата една част за лекаря който ти води раждането ,друга за акушерката и някаква сума остава за болницата.Така,обаче ако са на смяна те ще вземат чисто 200 лв без да минават през касата. Това дали ще минат през касата или не мен изобщо не ме интересуваше. Исках всичко да мине нормално. За съжаление обаче завърши трагично ,не по вина на доктора който го води но все едно .Лично аз съм много доволна от екипа който ми води раждането .Това са д- р Гамишев и ак. Вацева .Платих си на касата с ф- ра 300 лв и отделно съпруга ми даде на Гамишев още пари .Подчертавам обаче ,че той не си ги е искал .Съпруга ми реши така .

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Да, Рени, така е - 70лв са за лекаря, 20 мисля за акушерката. Но така или иначе при уговорка с лекар отделно пак му плащаш извън тези 200лв. Затова предпочитат да ти спестят поне част от охарчването.
Ужасно съжалявам за вашата трагедия Cry

# 29
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
айде стига бе и префхвалената Петрова ли взе да се прави на Бог.Не ги е срам как може такова нещо направо много се ядосах като прочетах .Наяждат се малко  и айде голяма работа-Като Ризова преди беше една а сега много е важна .Щеше от алчност да ме изтърве в 6-тия месец да го родя.Преди мила внимателна а сега от голямото доброутро.изроди
Относно Гамишев знам че е много добър обаче нали знаете че е и адски зает а когато някой има страшно много пациентки стават разни работи.Нищо лично и лошо просто ако някой пита мен за съвет няма да му кажа иди при моя лекар щото реклама на никой не правя а просто си намерете някой който при нужда да е на място.

Общи условия

Активация на акаунт