Дъски за гладене

  • 6 319
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 305
Момичета, търся дъска за гладене да вградя в бъдещия ни дрешник. Намерила съм само една на Тека, ама тя ми е скъпа и малка. Да сте виждали някъде да продават такива неща?

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
На мен от фирмата, която ми прави спалнята, ще ми я вгради в гардероба и не беше много скъпо - мисля дойде към 50-60лв дъската със стойката и механизма, много ли е това?  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 305
Перфектно е! Тази на Тека 233лв  Crossing Arms А колко е голяма? И какво представлява механизма?

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Механизмът е два амортисьора с пружинки и е вградено в най-горното чекмедже на скрина, не в гардероба, той е с плъзгащи врати, първо исках там ма не стана  ooooh! изтегля се напред и после с пружинките се спускат надолу крачетата

# 4
  • Мнения: 1 305
А евентуално имаш ли представа, на коя фирма е тази дъска или си я правят от фирмата за мебели?

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Незнам, не съм питала, щото не ме и вълнува особено  Blush За мен беше важно да ми го наравят еди-си-как и да струва до еди-си-колко и толкова.

# 6
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Мила ми Камамбер, дай някоя снимчица  мооолим. Предстои ми и на мен същото, а да не ти казвам че идея нямам как да го обясня, то дори не мога сама да си онагледя...

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ох, снимки, ами порових в нета намерих само на Тека, едното е плот за вграждане с издърпване, малко по-евтин идва, ето го:


а самата дъска изглежда така:

# 8
  • Мнения: 363
И аз искам такава дъска, но вече е късно и няма как да стане. А здрави ли са и скърцат ли като другите? Thinking

# 9
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Ох, снимки, ами порових в нета намерих само на Тека, едното е плот за вграждане с издърпване, малко по-евтин идва, ето го:


а самата дъска изглежда така:


А аз тия ги видях, само че не и за под 200-250лв. Моята идея е малко по различна: една обикновенна дъска за гладене без краката, да се застопори направо за стената(тъй като при мен ще е в килеро-дрешника) нещо подобно на това:


Ей тия механизми били на Хефеле и издържали до 40кг натоварване и стрували около 30лв- по мнението на една съфорумка  Embarassed да ме извини, че не се сещам коя беше,само и копирах снимките. Ако някой има подобна измислица да сподели. А ако аз съм единствената с тая луда идея,ще пусна снимки ако я осъществя Thinking

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Обещавам да покажа моята като стане, за скромната сума от 50-60лв за механизма, иначе дъската е отделно 30лв - хм, абе то пак идва 100тина лева удоволствието  ooooh! не го бях смятала  Tired

# 11
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Обещавам да покажа моята като стане, за скромната сума от 50-60лв за механизма, иначе дъската е отделно 30лв - хм, абе то пак идва 100тина лева удоволствието  ooooh! не го бях смятала  Tired

Аз помислих,че вече е готова и затова исках снимки. Ще чакаме значи, само да не забравиш.. Кога трябва да е готова?

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Обещавам да покажа моята като стане, за скромната сума от 50-60лв за механизма, иначе дъската е отделно 30лв - хм, абе то пак идва 100тина лева удоволствието  ooooh! не го бях смятала  Tired

Аз помислих,че вече е готова и затова исках снимки. Ще чакаме значи, само да не забравиш.. Кога трябва да е готова?
Май месец  Blush , ако стане по-рано няма да се разсърдя де.

# 13
  • Мнения: 1 305
Май месец  Blush , ако стане по-рано няма да се разсърдя де.

Тия не са от бързите.  Simple Smile

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Май месец  Blush , ако стане по-рано няма да се разсърдя де.

Тия не са от бързите.  Simple Smile
Ааа не, хората ще ми направят спалнята за месец, ама строителите ни бавят  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт