Удари ме и избяга!!!

  • 4 965
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
Да ви се оплача!!! ДНЕС ПЪТУВАМ СИ КЪМ ОФИСА И СЛЕД ТУНЕЛА В ЛЮЛИН ЕДИН БАКШИШ МЕ УДАРИ И ИЗБЯГА! За първи път ми се случи и овцата вместо да остана и да повикам КАТ, аз си тръгнах. За щастие леко беше и само ми обели малко калника. Доста нагла постъпка от негова страна, дори не си направи труда да слезне и да види какво е направил, а седи и ми се тюфка отзад да потеглям. Просто нямам думи!!! Само защото съм жена ли се отнася така или просто си ги има такива тъпанари?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Що не му записа номера?

# 2
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Номера да му беше записала....... Naughty

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Просто си ги има такива.
Същата случка, само че в ние с дъщеря ми в таксито. Шофьора се забля и бутна колата пред нас. Напсува го и си потегли.

# 4
  • Мнения: 649
запомних номера, ама не целия С 4063 от тези по едно евро. Но сега щом съм си тръгнала от мястото не мога нищо да направя!
VG  явно си им е  практика този номер!

# 5
  • Мнения: 606
Бял кахър. И да беснееш и да не беснееш.... това е. Виж дали и как може да вземеш някой лев от каското си.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
Можеш да подадеш сигнал в КАТ за ПТП. После отиваш на място, чакаш и си получаваш протокол, в който е отбелязано, че другият участник е избягал. По номера го издирват.

На мен ми се случи преди време, но се оказа, че онзи е бил с фалшиви номера. Справката изкара сива Шкода Октавия, а по моята броня ясно се виждаше останалата червена боя.

# 7
  • Мнения: 919
Уф,аз помислих че шамар ти е ударил Blush

# 8
  • Мнения: 1 157
Уф,аз помислих че шамар ти е ударил Blush
и аз това помислих като видях заглавието

# 9
  • Мнения: 4 447
Като си му запшомнила номера и е такси е сигурно, че ще го намерят. Намери си двама свидетели и ще го гепите.

# 10
  • Мнения: 4 668
Не е вярно , че нищо не можеш да направиш . Не е проблем и , че не си повикала КАТ . Те и да дойдат , щеше просто да им разкажеш историята ...
Отивай в КАТ , пиши обяснение , напиши и номера , последните букви не са важни . Особено наблегни в обясненията на това , че ти е крещял и е избягал .
Ще го намерят веднага , ще го извикат да го разпознаеш и ще му напишат акт , а на теб ще ти дадат протокол за пред застрахователите .
100 % съм убедена в това , което казвам .
Преди време една беше подала оплакване , но не записала номера и ме викаха мен в КАт , направо луда ме направиха , а онази дойде и каза - " О , ами това не е същата кола , тази е много по - голяма ... и т.н. " Идваше ми да и забия два шамара ...
Но горчивият ми опит ми показа , че вземат насериозно нещата , когато има пострадал , както си ти в случая .

п.п. На онази и беше ожулена бронята , нищо повече , но този който я е ударил я бил заплашвал и полицаите бяха много нахъсени ...
Освен това мразят бакшишите .

# 11
  • Мнения: 183

най-добре иди и излъжи застрахователите,че са те одраскали на паркинг,една приятелка доста злобно беше одрала нейната кола във вилиците на един мотокар и излъга,че е станало на паркинг,поне парите за ремонта си спести Peace

# 12
  • Мнения: 649
Pipinka благодаря, ще се обадя и ще кажа какво е станало после. Вечерта направо се разревах от ЯД, че този тъпанар ще остане безнаказан! Да беше някой свестен нямаше да ме е яд, ама тъпия бакшиш ми се иска да го УБИЯ!

# 13
  • Мнения: 4 668
Точно затова ти казвам , че не трябва да оставяш нещата така .
Сигурна съм , че ще ти обърнат внимание в КАТ !
Гони го до дупка  Twisted Evil
Стискам ти палци и пиши какво е станало !

# 14
  • София
  • Мнения: 228
За съжаление българските мъже все още мислят, че да си турбо гъзар, значи да си отличен шофьор. Статистиката за ПТП в страната обаче говори друго. Кога ли ще се осъзнаят?
Гони го да дупка! Лично мен, ако ме забърше леко някой и слезе да се извини изобщо няма да правя проблем. Но ако офейка както в случая...жална му майка.

Общи условия

Активация на акаунт