Фактури -Глобул

  • 1 756
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте мами!Отдавна чета форума  и съм намирала много полезни и интересни за мен неща.Искам да ви попитам този месец /за  периода от 15.12 до 15.01/ още не сме си получили фактурите за тел. сметки от Глобул.Друг път идваха по пощата до 23 число, но сега- нищо.Та във връзка с един проблем от близкото минало с тези фактури, започва да ме гложди едно съмнение...Но да не се отплесвам в подробности, интересуваше ме само ние /аз и съпругът ми/ ли не сме си получили фактурите този месец, или има и други?Извинявам се, ако въпроса ми ви се струва малко глупав, но аз си имам моите основания.
Благодаря на всички за отговорите.

# 1
  • София
  • Мнения: 985
Защо не си направиш регистрация за електронна фактура, качват ги на сайта до 7-8 дни след издаването?
 Можеш да видиш и разпечатката. Много по удобно е от чакането на фактурата, която се доставя по пощата.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз получих. Като отидох да платя системата им не работеше и ме върнаха. На следващият ден ми спряха телефона.

# 3
  • Мнения: 3 782
Ами това се случва след като влезеш в сайта им. На мен поне така ми обясниха. На годеника ми я пращат, а моята я няма, и това е защото съм била влизала в сайта им.

# 4
  • Мнения: 69
Ами точно там е въпроса, че аз съм регистрина в сайта им, но получавах само фактура, без разпечатката, но пък съпругът ми не е , та затова ми е питането. Wink

# 5
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
При мене дойде фактурата с разпечатка.Надписали са ми сметката от смс.Като се загледах се оказа че 5бр смс съм ги пуснала по-2пъти.И това на 25.12. и на 31.12.Следващите смс съм ги пускала по-веднъж Twisted EvilНа мъжа ми по-същият начин са надписани.Така ,че си разгледаите разпечатката добре.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 946
Пристигна. Платихме я. Много им е дразнещ лимита от 50лв, заради който спират телефоните.  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 2 495
Здравейте мами!Отдавна чета форума  и съм намирала много полезни и интересни за мен неща.Искам да ви попитам този месец /за  периода от 15.12 до 15.01/ още не сме си получили фактурите за тел. сметки от Глобул.Друг път идваха по пощата до 23 число, но сега- нищо.Та във връзка с един проблем от близкото минало с тези фактури, започва да ме гложди едно съмнение...Но да не се отплесвам в подробности, интересуваше ме само ние /аз и съпругът ми/ ли не сме си получили фактурите този месец, или има и други?Извинявам се, ако въпроса ми ви се струва малко глупав, но аз си имам моите основания.
Благодаря на всички за отговорите.
Ако имате регистрация в Интернет сайта на Глобул, за това не получавате подробните разпечатки-преди няколко месеца имаше нови общи условия, в които се упоменават че потребител, които има регистрация в саита ще може да ги вижда само по електронен път, а като хартиен носител ще получава само първата страница
А ако въобще не получавате по пощата фактурите, трябва да потърсите вината в Пощата, а не в Глобул, още повече че казвате че преди са идвали.Сменяли ли сте адреса за получаване на фактура, а от там да е станала грешка?Звънете на call centre и кажете да ви направят справка...ако всичко е ок, в смисъл адреса ви е записан правилно, значи някъде се губи по трасето....доколкото знам в пощата си има куриери, които ги разнасят по опр.райони, така че вижте и там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт