Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Някой знае от къде може да се закупи ваксината Тримовакс? Ники няма записан личен лекар и от две седмици се опитвам във аптеки, риокоз и не мога да я купя от никъде. ЗК осигурява Priorix, а Trimovax я има като номенклатура само в Търговска лига. В Търговска лига веднъж ми казват няма такава ваксин, друг път  земете я от РИОКОЗ. От РИОКОЗ пък ме пращат в някоя аптека, защото пък Priorix не я продават.
Направо ме побъркаха от обикаляне и некомпетентност.
Цитирай

Джакарта

Защо искаш Тримовакс? Тя по- старата ваксина и дава повече странични реакции. Приорикс е по- съвременна и по-добра, ако въобще може да се говори за добри ваксини.
Цитирай

София

Защо ще купуваш Тримовакс? Тя не е ли през касата? Иначе аз си купих една, когато малката ми направи реакция към държавната, но не тримовакс. Ако ми кажеш какво ти трябва, мога утре да питам една позната, аптекарка.
Цитирай

София

ЗД осигурява Priorix, но не се продава, затова търся Тримовакс. А разлика между двете няма  - производителят е различен.
Цитирай

Джакарта

А разлика между двете няма  - производителят е различен.

Аз от доста лекари знам, че Приорикс е по- новата и по-добрата. Но ти си знаеш най-добре.
Цитирай

София

А разлика между двете няма  - производителят е различен.

Аз от доста лекари знам, че Приорикс е по- новата и по-добрата. Но ти си знаеш най-добре.
И аз така знам, но ако искаш да проверя за Тримовакс, пиши ми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.