Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Пловдивъ
Моля някой да ме светне за определяне на US и UK номерации спрямо българските, защото съвсем се побърках вече!
Открих стара тема тук във форума, в която пише едно, а после в интернет някъде си - съвсем друго  ooooh!

Специално ме интересуват номерациите на обувките, но темичката ще е полезна и за други като мен, опитващи се да се справим с онлайн пазаруването  Tired

38 номер маратонка на 6(US) ли отговаря или пак не съм разбрала  Crazy

# 1
  • Sofia
Мисля, че на 7.5, а 6 е 36. Това са женски мерки.

# 2
  • София
Мила..внимавай защото е много относителнo..със зимнити аиде ще сложиш по-дебел чорап ама летните не знам ..трябва да има чартове в нета..за теб ще намеря след малко

# 3
  • ...
 newsm56 

# 4
# 5
  • Пловдивъ

Миличка,   bouquet
Благодаря ти!  Hug
Става въпрос по принцип за маратонки (Puma), но в сайтовете на Пума няма класификации и оразмеряване на обувките!

# 6
  • София
Дай да видя тез пусти маратонки дето ви мъчат и да ги оправим...че нали по едно време бях полуамериканче..

# 7
  • Пловдивъ
http://store.puma.com/pumaUSStore/product.asp?catalog%5Fname=Pum … tyle&siteid=1
Дано се отвори линка където трябва...
Ето тези маратонки ме интересуват, но нещо голям ми се струва номера  #Crazy
А не знам къде другаде да ги търся на такава хубава цена  Laughing

Ефи, честит рожден ден (на патерици  Embarassed)!
Желая ти много, много здраве, щастие, любов, усмивки и положителни емоции! МНого сбъднати желания и всичко най - най!!  Heart Eyes   bouquet

# 8
  • София
Мерси много ... Значи сега проучих нещата..това за мъжки маратонки или нещо като унисекс..но не са направили по малки номера а само тези които ще стават на мъже..или жени с по-голям крак

# 9
  • Пловдивъ
Мерси много ... Значи сега проучих нещата..това за мъжки маратонки или нещо като унисекс..но не са направили по малки номера а само тези които ще стават на мъже..или жени с по-голям крак

Cry
Значи ако искам номер 38 или 38.5, трябва да си търся по US 7,5 или 8  newsm78

# 10
  • София
Ахъм... Не се тормози..специално за пумата забелязах ..че цените са по4ти същите като тук

# 11
  • Пловдивъ
Ами в европейския онлай магазин цените бяха същите, ама в евро  Crazy
Май трябва да се разходя до София. Единствено ме притеснява това, че сигурно няма да има всички или същите модели...  Confused

# 12
  • София
Сетох се..обикновенно на дрехите като Манго или  Бенетон и на всички маратонки им пише и европейските и американската номерация

# 13
  • ПЛОФДИФ
 kafe   bouquet маратонките са страшни!!!!!

# 14
  • Пловдивъ
kafe   bouquet маратонките са страшни!!!!!

Благодаря!  Hug
Май трябва да прекръстя темата на "Маратонките Пума, които съм си заплюла"  Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт