Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!Искам да попитам относно поставените ваксини на бебка трябва ли да взема някакъв документ от БГ,защото в поликлиниката ни записват датите на поставянето на едно летящо картонче.Благодаря предварително!
Цитирай
Наистина ли никой не знае? ThinkingНе би трябвало да е е по-различно от това за други дестинации....
Цитирай

Bristol

Аз взех картона на детето и сама преведох, кога и какви ваксини са слагани за тукашния лекар. Веднъж вкарани в системата, повече картонът не ми е трябвал. Но знам че някои момичета във форума са правили официален превод на медицинския картон и него са представяли. Но къде и как, не знам. В някои по-стари теми сигурно ще се намери информация по този въпрос Thinking
Цитирай

Ireland

Здрасти Ели 33,мислия че,не е нужно чак да превеждаш картона с имунизациите....но ако искаш за себеси да си по спокойна го преведи.Ние тук също сме с хвърчащи картончета.
Ваксините тук са 5 в 1 + Men C (слагат се първите 6 месеца).Мисля че са същите като в България.Проблем е слагането на ваксината за туберкулозата (BCG) поне при нас.
Цитирай

Вземи си картона с имунизациие. Трябва ти и преведен и легализиран акт за раждане на детето. Докато навърши 18 години навсякъде ти го искат. Като пристигнете си намери лекар. Децата също плащат такса при посещение на лекаря.Тук здравеопазването не е безплатно. Ако имаш повече въпроси питай.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.